Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

Vroiam sa te anuntam ca am inceput o campanie de strangere de resurse necesarare pentru a face in jur de 25 de pachetele tinerilor proveniti din Centrul de Plasament din Codlea.

Din nefericire, cei mai multi tineri cu care lucram se plang de atmosfera gri si lipsa bucuriei din perioada Sarbatorilor. De aceea ne-am gandit sa schimbam acea atmosfera si sa readucem, macar pentru cateva clipe, bucuria fireasca a Sarbatorilor de Iarna.

Colectam dulciuri, rechizite, produse de igiena, hainute si bani pentru a suplimenta pachetelele.

Fiecare din noi se poate implica sau poate cunosti pe cineva care ar putea face o donatie si ne-ar putea ajuta in acest sens.

Daca este nevoie sa trimit mai multe detalii sau chiar sa pun pe hartie proiectul te rog sa ma anunti.

Multumesc pentru timpul acordat,

Eva

 

Daca este cineva interesat va pot pune in legatura cu Eva (o amica) care lucreaza la Centru...

o zi faina, un sfarsit al lumii cat mai placut! aa... si sarbatori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

salut !

postez pentru un prieten , are nevoie de 2 jante din tabla ca imprumut pentru 2 zile . Jantele vor fi doar montate pe masina pentru a se asigura ca nu ating caroseria , jantele necesare sunt pe 14" , distanta intre prezoane 4x 100 . contact ppvc_robert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti recomand service-ul auto de pe Lunga (de langa Mielu' Alb)

pret mic, calitate buna, cica face reducere la motociclisti... (asa mi-a zis mie)

pe mine m-a costat 250 lei - rezervor, aripa fata, codita (exact acum 2 ani)

vopseaua a rezistat f bine, nu s-a cojit, zgariat etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tiriac Auto

 

Intrebare: nu ai vazut expresia "pret decent" sau ai dat reply doar sa nu taci?

 

 

iti recomand service-ul auto de pe Lunga (de langa Mielu' Alb)

pret mic, calitate buna, cica face reducere la motociclisti... (asa mi-a zis mie)

pe mine m-a costat 250 lei - rezervor, aripa fata, codita (exact acum 2 ani)

vopseaua a rezistat f bine, nu s-a cojit, zgariat etc.

 

Imi poti da mai multe detalii? Pretul asta a fost cu tot cu vopsea? Era vopsea metalizata sau mai speciala? A dat si lac peste stickere? Etc.

 

Merci,

Vlad

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul a fost cu totul...

aripa a trebuit putin chituita, slefuit, grund, vopsea metalizata, lac

A zis ca poate da lacul peste stickere dar mai bine le lipesc dupa daca stickerele sunt de calitate. Le-am facut 3M si tin foarte bine, chiar daca moto sta in ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul a fost cu totul...

aripa a trebuit putin chituita, slefuit, grund, vopsea metalizata, lac

A zis ca poate da lacul peste stickere dar mai bine le lipesc dupa daca stickerele sunt de calitate. Le-am facut 3M si tin foarte bine, chiar daca moto sta in ploaie.

 

Merci mult. Ma duc luni pe acolo sa vorbesc cu oamenii :). Ar trebui sa caut pe cineva anume?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: nu ai vazut expresia "pret decent" sau ai dat reply doar sa nu taci? Imi poti da mai multe detalii? Pretul asta a fost cu tot cu vopsea? Era vopsea metalizata sau mai speciala? A dat si lac peste stickere? Etc. Merci, Vlad

 

 

calitatea nu gasesti nicaieri la preturi "decente"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci fain!

Motocicleta a fost adusa pe remorca!!!

Stie mosu ce sa zica!

Inca o data merci fain!

Ii explica cineva ignorantului de mine, de ce trebuie sa vina motorul pe remorca/duba si nu condusa de mine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii explica cineva ignorantului de mine, de ce trebuie sa vina motorul pe remorca/duba si nu condusa de mine?

Deoarece drumul era destul de lung din Italia pana la poalele Tampei.Era si destul de frigut prin Noiembrie ,nu existau numere deoarece a fost radiata si nici bani de gaz.

Cred ca ajung aceste explicatii!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu le-am explicat pe toate sa nu aiba omul cine stie ce dubii.

 

 

 

Multumesc pt toti care au raspuns. Am inteles acum. Voi avea un motor de inscris la vara, si ma gandeam ca e ceva ce nu stiu. Asta are numere, nu e radiata, deci OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...