Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut,ia legatura cu basti din sacele.detaliaza ce fel de pattern vrei,model,aerograf etc.pentru o vopsea de baza cu ceva aplicat ulterior(linii,contur etc) poti vb cu vopsitorul cu care colaborez eu gabi serban0742569836 iar daca nu te ajuta el revin cu alta sugestie.Succes p.s:liviu moarcas,instructor cat a la scoala geo a vopsit carenele ninjei lui la un baiat si au iesit super.nr lui liviu0742938297 si te pune in legatura cu vopsitorul lui deoarece nu am nr lui direct

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am una bucata iPhone 3gs luat pt. functia de mp3 player (nu vede reteaua,merge wireless-ul), iar cand l-am conectat la itunes a cerut restore ca sa poata fi conectat. La sfarsitul restore-ului a dat o mizerie de eroare "(-1)" si acuma nu mai merge deloc. Am incercat cu versiune de soft facuta cu sn0wbreeze si tot nu merge nimic. Daca are careva idee/a patit ceva asemanator, sa-mi spuneti si mie va rog cat ar costa reparatia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am încercat inclusiv pe un iMac şi cu alt cablu,iniţial am crezut că e de vină cablul că nu e original; am verificat inclusiv mufele din telefon să văd să fie conectate corect,dar astea sunt limitele mele d.p.d.v. tehnic şi al sculelor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,am una bucata iPhone 3gs luat pt. functia de mp3 player (nu vede reteaua,merge wireless-ul), iar cand l-am conectat la itunes a cerut restore ca sa poata fi conectat. La sfarsitul restore-ului a dat o mizerie de eroare "(-1)" si acuma nu mai merge deloc. Am incercat cu versiune de soft facuta cu sn0wbreeze si tot nu merge nimic. Daca are careva idee/a patit ceva asemanator, sa-mi spuneti si mie va rog cat ar costa reparatia

 

cauta dupa expresia "jailbreak iphone 3gs" pe google. Exista si variante free. Va trebui sa o cauti pe cea care merge.

 

La prima vedere iti recomand asta:

http://www.mydigitallife.info/purplera1n-free-download-to-jailbreak-apple-iphone-3gs-3g-s/

 

Am reusit un jailbreak pe un iphone mai vechi, cu resurse free de pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,dar nici asa nu vrea,asta este, o sa-l duc la service si vedem ce zic baietii acolo,ma gandesc la ceva defectiune pe placa de baza sau la mufa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

As avea nevoie neaparat de o bucatica(10cm) de banda termica sau azbest ptr. izolarea unei tevi de galerie care are 35mm in diametru.

Ma poate ajuta cineva?,binenteles contra cost.

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa imi cupar un Moto din Italia si in acest scop caut pe cineva care sa meraga acolo , sa vada moto sa il testeze sa il cumpere , radieze si sa il aduca in Romania , la preturi decente. Daca stiti pe cieva de incredere va rog frumos sa imi dati si mie de veste :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa imi cupar un Moto din Italia si in acest scop caut pe cineva care sa meraga acolo , sa vada moto sa il testeze sa il cumpere , radieze si sa il aduca in Romania , la preturi decente. Daca stiti pe cieva de incredere va rog frumos sa imi dati si mie de veste :D

Ai PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

As avea nevoie neaparat de o bucatica(10cm) de banda termica sau azbest ptr. izolarea unei tevi de galerie care are 35mm in diametru.

Ma poate ajuta cineva?,binenteles contra cost.

Numai bine !

Salut,am disponibila ,dar la rola de 10m x 50mm - 150,00ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal ! stie cineva de unde-mi pot cumpara 2 coliere pentru sustinerea tobelor moto ? confectioneaza cineva in brasov ? multumesc !

vezi la meteor in sacele e la strada aia se ocupa de tobe au si inox iti pot confectiona baietii au si ap de sudura cu argon ....etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...