Sari la conținut

Plimbari In Week-end.... 2008


fully
 Share

Postări Recomandate

Multam fain pentru anunt, deci cine se baga sa dea un semn:

 

1. Cand este plecare ? sa zici o data exacta, ora exacta.

2. Este o plimbare de 1 zi ? sau cu 1 noapte la Moldova Veche ?

3. Viteza aproximativa cu care rulezi tu la drum lung ?

 

P.S. Eu pot merge la o drumetie mai scurta: pana la Targoviste (191 km), Campina (180 km) :D

 

1. Ultimul week-end din septembrie

2. 2 zile (sambata, duminica)

3. ... in jurul lui 130km/h

 

Excursia este in functie de licenta pe care o va sustine Bordu' (20,22 septembrie ... parca ?!) ! Spun ca este in functie de asta pentru ca, momentan, este singura persoana din Alexandria care am certitudinea ca va merge !

Altfel, ,,drumetii" din astea de 180-200km, le fac seara dupa ce scap de la servici ! :laugh:

Editat de petrica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Se mai pleaca la Moldova Veche? Daca da, cand?? Sunt oameni pe trmotoclub care vor sa stie daca se mai tine sau nu.

 

In principiu se mai pleaca, insa in week-end-ul 1-2 octombrie se anunta timp ploios, asa ca cel mai probabil ramane data de 8-9 octombrie. Totul este sa fie frumos afara, altfel nu are niciun rost sa ne chinuim pe vre'o ploaie mocaneasca !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu se mai pleaca, insa in week-end-ul 1-2 octombrie se anunta timp ploios, asa ca cel mai probabil ramane data de 8-9 octombrie. Totul este sa fie frumos afara, altfel nu are niciun rost sa ne chinuim pe vre'o ploaie mocaneasca !

 

Am facut update-ul pe site cu data de 07-09.oct - am inteles ca suntem 5, daca merg si eu 6. La mine singura problema este consumul, sper sa o rezolv sapt. asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Deci ... 07.10.2011, maine dimineata la 07.00 (FIX) ne inatlnim la OMV (fost ,,PECO"), pentru (probabil)ultima excursie insorita pe anul asta, cu destinatia Moldova Veche, via Clisura Dunarii.

Dintre cei ce s-au abonat initial am mai ramas patru persoane: eu, Bordu', Andrei O. si Marius (cumnatu'), cu mari sanse de a ramane doar trei, pentru ca Marius inca nu a incasat niste bani ce ii avea promisi si in concluzie nu are certitudinea ca merge !

 

In concluzie ... daca exista cineva care vrea sa ni se alature si care sa hotarat in ,, al 12-lea ceas", este binevenit maine dimineata (vineri 07.10.2011), la ora 07.00 la OMV. Vom zabovii, maxim pana la 07.30 pentru alimentare, cafea, inghitit galbenus, etc. dupa care plecam.

 

Bafta si ............. ne vedem la O.A.I.E. ! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 1 year later...

In weekend chapterul Chopper Academy din Constanţa organizează un mic party la 2 Mai (sămbătă) mai batrânesc şi mai privat, cu muzică folk, cu un mic foc de tabără, berică şi fripturele, cazare la cort sau pe la vilele din zonă cu tarife de la 100 lei in sus. Nu există o taxă de intrare însă se pare că ptr campare se plăteşte ceva.

Dacă are cineva chef de o baie la mare vă stau la dospoziţie cu detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Mai este cineva dornic de plimbare ?? mai organizam si noi ceva deplasari de weekend sau nu ???

tocmai am revenit pe doua roti dupa o paza de cativa ani si constat ca nu prea am cu cine sa fac o tura :mellow: :mellow: :mellow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...