Sari la conținut

Ture Moto


aditorpan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:rusinica: :crack: :crack: :P :crack: MERGE IN CONCEDIU??????????? :moto: :)

se indreapta spre curbele de la vatman sa faca experienta ca vrea sa ma faca cica.... :D :P vai vai...dar macar daca are cu ce,dar cu trotineta aia obosita are tupeu inca sa vb...dar sal vad pe curbe ca sunt curios.... :ok: ca la beut e primu....ia uite la el.... ;) :P :lol:

 

--- Mesaj completat în 21 Mar 2008 20:56 -------------

:crack: :crack: :lol: :lol: :crack: MERGE IN CONCEDIU??????????? :lol: :lol:

se indreapta spre curbele de la vatman sa faca experienta ca vrea sa ma faca cica.... :lol: :lol: vai vai...dar macar daca are cu ce,dar cu trotineta aia obosita are tupeu inca sa vb...dar sal vad pe curbe ca sunt curios.... :ok: ca la beut e primu....ia uite la el.... :lol: :lol: :lol:

post-29349-1206125786_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am rugat sa nu f----i si topicu asta. Deci...copii ...mars afara de pe topic cu frustrarile voastre ieftine, ce dracu santeti chiar atat de limitati si nu pricepeti? :rusinica:

Mai sus v-am rugat sa pastrati decenta in comentarii si specificul lor dat de titlu topicului. Ce este atat de greu de priceput? Nu se poate ????? :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am rugat sa nu f----i si topicu asta. Deci...copii ...mars afara de pe topic cu frustrarile voastre ieftine, ce dracu santeti chiar atat de limitati si nu pricepeti? :rusinica:

Mai sus v-am rugat sa pastrati decenta in comentarii si specificul lor dat de titlu topicului. Ce este atat de greu de priceput? Nu se poate ????? :crack: :crack: :crack:

Subscriu

:crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi plimbare frumoasa mures-brasov,motoare multe ,glume...maine la 13 la petrom din nou.

no da poze nu ai,maine e sarbatoare se ciocnesc ouale,mare sarbatoare nu va adunati numai vreo 2,restu la biserica......dupa la beut. :rusinica: ceva forje au fost...astept vremea buna si apoi dau eu forje cu baieti de cartier... :crack: :crack: ..pana atunci la relaxare.. :crack:

post-29349-1206209377_thumb.jpg

post-29349-1206209479_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22.03.2008

Mures-Borsec (aproximativ 250 km)

post-28870-1206229654_thumb.jpgpost-28870-1206229708_thumb.jpg Monumentul de la iesire din Toplita catre Borsec

post-28870-1206229796_thumb.jpgpost-28870-1206229827_thumb.jpgpost-28870-1206229902_thumb.jpgpost-28870-1206229955_thumb.jpg panorama Masivul Ceahlau de pe Pasul Creanga (1105m)

post-28870-1206230202_thumb.jpg

 

Se pare ca sant probleme cu punerea pozelor..... deocamdata atat! :rusinica:

Ruta Reghin - Toplita ... dezastru, cratere in asfalt.

In zona Toplita... drum dezastru.

De la monument pana in Borsec ...drum bun.

Borsec... Statiune Fantoma! SUB ORICE CRITICA!

Maine ... vedem noi.

 

:crack:

post-28870-1206230089_thumb.jpg

post-28870-1206230130_thumb.jpg

post-28870-1206230156_thumb.jpg

Editat de aditorpan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare show faceau baietii azi la Petrom, imi pare rau ca nu puteam sa mai stau ... chestiile astea ar trebui filmate :bow: ca arata misto si erau multe motoare pe acolo ;)

 

oricum sper ca anul asta sa ma invat si eu pe o roata :bow::D in rest numai bine..Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare show faceau baietii azi la Petrom, imi pare rau ca nu puteam sa mai stau ... chestiile astea ar trebui filmate :bow: ca arata misto si erau multe motoare pe acolo ;)

 

oricum sper ca anul asta sa ma invat si eu pe o roata :bow::D in rest numai bine..Salutare!

da sunt o gramada de baietii care te pot invata...de fapt trage tare de gaz si te ridici,mare filozofie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sunt o gramada de baietii care te pot invata...de fapt trage tare de gaz si te ridici,mare filozofie...

;)

mai baiatule tu de la cine ai invatat faza asta cu TRAGE TARE DE GAZ????????? :bow: :bow: :bow:

:bow:

 

--- Mesaj completat în 23 Mar 2008 20:26 -------------

apoi na :bow: incet incet o sa o ridic si eu mai mult de 2 secunde=)) si aia cu ambreaju:))

credema ca nu ai nevoie de ambreaj mai ales la R6

bafta :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...