Sari la conținut

Echilibrare Roti


gabyshor
 Share

Postări Recomandate

Salut!

Poate ma ajuta cineva... Vreau sa echilibrez rotile motocicletei si pana acum n-am gasit nici un loc in Suceava.

Daca stie cineva, dau o bere.

In Iasi erau cateva locuri, dar caut ceva mai aproape, in judet, pe cat posibil.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este la "louis.de" un suport de echilibrat roti. costa ~35-40e.

daca dadeai si un link sa stiu la ce te referi, erai mester...:)

 

--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 12:25 -------------

daca dadeai si un link sa stiu la ce te referi, erai mester...:P

Deocamdata n-am prea avut noroc. Cica in zona noastra, slabe sanse. Ar fi Iasi-ul, dar eu unul mai astept.

Am fost si la Bullet Squadron si baietii ziceau ca aduc masina pt echilibrat roti, asa ca a ramas ca ii sun intr-o saptamana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Go in Bacau! Unui amic ii vin azi maine gumele si se duce sa le echilibreze acolo. Din cate am inteles e 15 ron/roata. Am sa-ti las si adresa sau un numar de telefon imediat de aflu! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri (29.02.2008) imi vine masina de echilibrat roti exclusiv de motocicleta!:P. sper ca intr-o saptamana sa invete gebbediah sa lucreze pe ea..ca de montat o monteaza firma de la care am achizitionat-o! :))

p.s.: daca vrei sa scrii separat bulletsquadron, scrii: Bullets Squadron! :)

adica escadrila gloantelor....si nu.... nu se scrie cu apostrof (bullet's ) pentru ca ar insemna escadrila lu' glont!

:D)

bafta si va astept la magazin...respectiv service!

:jump:

rel tel.: 0745396718

www.bulletsquadron.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri (29.02.2008) imi vine masina de echilibrat roti exclusiv de motocicleta!:crack:. sper ca intr-o saptamana sa invete gebbediah sa lucreze pe ea..ca de montat o monteaza firma de la care am achizitionat-o! :crack:)

p.s.: daca vrei sa scrii separat bulletsquadron, scrii: Bullets Squadron! :wave:

adica escadrila gloantelor....si nu.... nu se scrie cu apostrof (bullet's ) pentru ca ar insemna escadrila lu' glont!

:lol:)

bafta si va astept la magazin...respectiv service!

:lol:

rel tel.: 0745396718

www.bulletsquadron.ro

bre, tu faci acu lectii de engleza cu mine? sau imi echilibrezi rotile alea? puneti mana si invatati sa lucrati cu masina, ca la mine asteapta 4 roti. si vine sezonu peste mine. :burnout:

noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, tu faci acu lectii de engleza cu mine? sau imi echilibrezi rotile alea? puneti mana si invatati sa lucrati cu masina, ca la mine asteapta 4 roti. si vine sezonu peste mine. :burnout:

noroc!

Da baieti, dupa cum am promis azi am adus masina de echilibrat roti computerizata(nu de aia cu leduri):wave:

nu stiu cat dureaza pana invatam sa lucram cu ea dar lucrul bun este ca firma de la care am achizitionat-o ne da un om pe o saptamana sa ne bage in paine;) (nu ca eu cu gabi ne uitam la ea ca cioara-n ciolan sau altceva=)) )

bafta!

si te rog sa nu-mi stalcesti numele clubului!:crack:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da baieti, dupa cum am promis azi am adus masina de echilibrat roti computerizata(nu de aia cu leduri):burnout:

nu stiu cat dureaza pana invatam sa lucram cu ea dar lucrul bun este ca firma de la care am achizitionat-o ne da un om pe o saptamana sa ne bage in paine;) (nu ca eu cu gabi ne uitam la ea ca cioara-n ciolan sau altceva=)) )

bafta!

si te rog sa nu-mi stalcesti numele clubului!:wave:)

ok dom`le. bulletsquadron. roger.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

salutare,

 

ce se mai aude cu echilibratul rotilor in Suceava?

sau ne ducem sa ne rezolvam problemele in alte judete, in IS ... sau poate BC :(

poate se prinde si altcineva sa echilibreze roti de motor

 

alexs :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

ce se mai aude cu echilibratul rotilor in Suceava?

sau ne ducem sa ne rezolvam problemele in alte judete, in IS ... sau poate BC :burnout:

poate se prinde si altcineva sa echilibreze roti de motor

 

alexs :cheers:

 

ce va plangeti atata? eu pe-ale mele le-am echilibrat foarte simplu in propria ograda!

 

dai jos piulitele care tin axu si prinzi acolo de o parte si de alta doua rotite ajutatoare, pui piulitele inapoi si gata echilibrarea! osa fie asa de echilibrate ca nu mai trebe sa o pui pe pcicior cand o parchezi.

 

P.S. pt cei carora le place sa chopper-easca se pot folosi si rotile spate a unei triciclete (sunt o gramada de copii cu din astea in parc dupa amiaza sau in uichend, trebuie doar de gasit un parinte mai neatent)

 

bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 13 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...