Sari la conținut

Ultima Ora - 26.02.2008


monsteristu'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

160 ca mai provocat si am scos-o nitel pe magheru sa vad cat e; si e 160 :crack:

 

bah baiatule nu eshti sanatos , 160 pe magheru , sa vezi ce topic iti face purghi satanistule :burnout:

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 21:14 -------------

m-au luat cu 220 pe magheru traiasca politia romana si spaga :wave:

 

deja te renagam

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 21:17 -------------

defapt era kiseleff.. nu magheru :crack:

 

bah mincinosule , zi-mi o strada din buc asta unde u ai mers cu ambele roti pe ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah mincinosule , zi-mi o strada din buc asta unde u ai mers cu ambele roti pe ea

 

 

Strada..hmm, grea intrebare, voi cugeta si iti voi raspunde !

 

Pot spune in schimb cateva alei dintre blocuri unde am mers pe ambele roti, stii tu..pastrarea TUTUROR ROTILOR pe carosabil ! :burnout: :wave: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia fara casca si permis, care merg tare pe moto furate, si accidenteaza grav copii pe margine, mai bine crapa toti acum pana in martie.. .ca sa nu ne mai stresam de nemernicia lor cand e soare afara, si cald, si frumos. . si e vreme de mers la mare. . Pe bune. .Sportul asta nu e pentru toti cretinii refulati cu exces de hormoni si creier zero. . Mai bine acolo jos, la 2 metri under, unde nu mai pot lua vietile altora nevinovati. . Pacat de suferintza parintilor lor. .pentru care, tot respectul si compasiunea, dar pentru ei . .un mare. .Ptiu!!!!

 

 

Asa e domnu` Senator, toti boratii s-au fandosit ca deh, e la moda. Sa-si rupa capu` toti, doar sa zambesc pot cand se mai duce un bou ciumegastar. :burnout: Pacat ca-i afecteaza si pe altii nevinovati. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tipul cu r1 are la activ 5 accidente, dintre care unu cu un atv.....a mai stat acum un an 2 zile in coma...in ziua accidentului a fost rugat de un amic de al meu sa vanda motorul....3500 eu pe loc (era furat din italia)...acesta a refuzat spunand; " nu il dau...eu pe asta o sa mor"...culmea e ca nu a murit el...au murit 2 persoane nevinovate....

MH-79-TAZ...eu m-am intalnit cu el acum 2 zile...nu stiu care a vazut numerele alea galbene ca cele pe care le-am vazut eu erau ok,!!...plus ca avea si casca...Vad ca in severin sunt din ce in ce mai multi motociclisti...dar pacat ca sunt doar aici pe forum....eu si cu catziva prieteni am ajuns la 10 min la locul accidentului..:burnout: noi eram cei care au depasit coloana de masini....Acum iar o sa fie politia pe capul nostru...din cauza unor inconstienti, altfel nu ii pot numii...

Editat de ToxiQman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tipul cu r1 are la activ 5 accidente, dintre care unu cu un atv.....a mai stat acum un an 2 zile in coma...in ziua accidentului a fost rugat de un amic de al meu sa vanda motorul....3500 eu pe loc (era furat din italia)...acesta a refuzat spunand; " nu il dau...eu pe asta o sa mor"...culmea e ca nu a murit el...au murit 2 persoane nevinovate....

MH-79-TAZ...eu m-am intalnit cu el acum 2 zile...nu stiu care a vazut numerele alea galbene ca cele pe care le-am vazut eu erau ok,!!...plus ca avea si casca...Vad ca in severin sunt din ce in ce mai multi motociclisti...dar pacat ca sunt doar aici pe forum....eu si cu catziva prieteni am ajuns la 10 min la locul accidentului..:wave: noi eram cei care au depasit coloana de masini....Acum iar o sa fie politia pe capul nostru...din cauza unor inconstienti, altfel nu ii pot numii...

 

 

mai exista si oameni gandesc rational. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa te contrazic tizule: in acceptiunea generala oricine calareste un motor e motociclist. Asa cum soferi sunt si cei care merg cu masini furate, si cei care adorm la volan in TIR-uri, si cei care conduc taxiuri si la fel de bine si pensionarii si cei care conduc doar Duminica. Oamenii nu fac decat rareori diferenta intre "motociclisti buni" si "motociclisti rai". Toti suntem la fel pentru un privitor neavizat. Iar imaginea generala scade in rating mult mai tare la o faza de genul asta puternic mediatizata decat creste la o actiune caritabila trecuta cu vederea de presa.

 

 

Presa...presa preseaza k-k-t.

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaa, sunteti varza, fiilor. Cei mai multi dintre voi. Topicul asta sintetizeaza cam ce a ajuns forumul asta in majoritatea lui de ceva vreme incoace. Am mers o vreme la cota de avarie, ca m-am gandit ca poate daca o las mai moale o sa mi se schimbe impresia, dar acu' ca am revenit un pic vad ca nu era o impresie, era o realitate. Apropitarii ori fac ceva ori il trag pe dreapta.

Sorry, parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu vreau sa par al draq dar chiar azi am vazut niste baieti "smecheri" rau cu un zxr MH-79-TAZ (sper sa nu ma insel) mergeau fara casca + un gsxr 600 cu numere din alea galbene (ATENTIE NUMERE din alea de se dau la scutere) => la ce sa ne asteptam ? va doresc un an bun

 

Nu am afirmat ca MH-79-TAZ avea nr.galbene , cred ca m-am exprimat destul de clar (este vorba de gsxr 600 cu nr galbene)Cat despre nenea asta cu TAZ am spus ca mergea fara casca.

 

bai baiatule , tu mai intai sa iti iei A-ul sĂ­ pe urma sa vb ! cea ce ai tu nu mere cu A1....probabil tu est idin ala care isi plimba mopedul pana la teatru in fatza si sta pe langa el s il admire maimutele de 14 ani..........baga-ti mintile in cap si da pt A si pe urma plimba moedul ala

 

Bai baiatule am A cu siguranta inainte sa ai tu vreo tangenta cu motocicletele , cat despre mopede , da am avut si scutere dar purtam casca.

 

 

pustiul ala are 16 ani si conduce o kawa de 250 si mai merge si cu maicasa de mana pe strada ! si nici macar nu stie sa faca diferentza intre a merge pe mobra si a o duce la garaj :rusinica: in locul lui as sta in banca mea nu m-as baga aiurea in seama, see yaaa

 

<small>--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 13:07 -------------</small><br/>

 

THOMAS , pe tine te credeam mai rasarit dar vad ca lasi de dorit ......daca tu crezi ca aa arata un nr galben (MH-79-TAZ) inseamna ca trebuie sa iesi la pensie ..........dar vad ca aici e ca la tara la barfa .......banuiesc ca sti sa faci diferenta intre un nr galben si un nr normal..........pacat ca nu va duce memeaca si vb inainte sa ganditi ..........duceti-va fratilor la colt de strada si stati la barfa cu babele nu mai postati aiurea ....... :crack:

 

Nu am 16 ani , si eu nu te-am jignit , asa ca ai grija la limbaj (PS Ultima oara cand te-am vazut aveai casca , poate ca certurile astea pe forum au fost constructive) (PS2 : Mai ai multe de invatat despre motoare pana sa faci diferenta intre mine si tine) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De data asta, nu pot decat sa fiu de acord cu tine, prietene motociclist. :rusinica:

 

 

Pff din punctul meu de vedere cam urât gestul cu 2 metrii under... mai nou diferenta intre oameni o face o casca si putin teribilism? adica daca eu merg cu 200 si nu am casca si tu mergi cu casca ...eu nu am acelasi drept la viata ca si tine?

Pacat, la urma urmei suntem toti oameni...sau? ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...