Jump to content

Recommended Posts

• Replies 639
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 2 weeks later...

vineri22 febr. plec in austria cu o prietena sa facem cumparaturi in louis viena care vrea ceva , sa ma contacteze, no charge, se aduce cu factura tot ce se cumpara, daca tot ma duc , macar sa mai ajut si una lume. care vreti ceva dati beep la 0766 666 050 numai seara. ps s-ar putea sa mai fie un loc in masina care vrea sa imparta costul benzinei. www.louis.de

0727166894 sau 0766 666 050

anuntul e valabil pana maine (vineri) ora 19 scuze de off topic poate vin in ajutorul cuiva... toate cele bune.

• 2 weeks later...

Salutare toturor,

mutat recent in Otopeni, muncesc in Baneasa si de saptamana viitoare in Pipera, o sa merg pe centura dar dupa ce imi duc mobra in bucuresti o sa trec pe la arc dar in ce zi sau pe la ce ora?

Ucku. :D

Salutare :crack:

Stau prin pajura, la o statie de capatul lui 86. si lucrez prin Pipera deci o sa fac santz pana acolo :D

P.S pt cine nu stie pajura pe intre bucurestii noi si chitila :D adica aproape de casa presei

Ne vedem in trafic :blbl:

Salut! Bucurestii Noi. Bucurestii Noi colt cu Jimbolia, chiar la cofetarie :bow: sunt nou in bransa si nu cunosc motociclisti in zona. poate cu ocazia asta o sa cunosc :bow:

id catalyn84. daca aveti chef de plimbari sunt amator oricand.

sanatate !

--- Mesaj completat în 23 Mar 2008 14:19 -------------

Soseaua chitilei aproape de petrom

Salutare ;)

Stau prin pajura, la o statie de capatul lui 86. si lucrez prin Pipera deci o sa fac santz pana acolo :bow:

P.S pt cine nu stie pajura pe intre bucurestii noi si chitila :bow: adica aproape de casa presei

Ne vedem in trafic :bow:

Stam foarte aproape baieti, hai sa ne vedem la un suc intr-o zi sa ne cunoastem . ce ziceti ? eu stau chiar vis a vis de cris tim.

SALVE!

Eu stau in Berceni si merg in fiecare zi la munca pe traseul Piata Sudului - Tineretului - Budapesta - Unirii - Universitate - Romana - Victoriei - Piata Presei Libere. La intoarcere o mai iau pe Stefan cel Mare... :hug:

Intreb pentru ca nu prea ma intalnesc cu motociclisti in cursul saptamanii. Sambata sau duminica insa, grozavie mare! Apar ca ciupercile dupa ploaie! Ce se intampla??? Nu sunt motociclisti bercenari "profesionisti", doar "de week-end"? :cheers:

Pe de alta parte, cred ca ar fi bine sa ne cunoastem, asa, "pe zone"!!

:(

Salve si tie !

Eu locuiesc la intersectia Panduri cu 13 Septembrie (vis-a-vis de Monitorul Oficial) si, la fel k tine, am treseu zilnik spre job (am job in Tineretului)....iarasi la fel k tine, vaz putini motoristi..... or fi in timpul saptamanii automobilisti, de aia se inmultesc in weekend :P :burnout: (B-82-KID ...chopper argintiu de 250cmc ...doar)

Edited by OLD LARRY
  • 3 weeks later...

tot militar din Militari...Gorjului. Salut tot bucurestiul moto ,si nu numai,, ptr toti motociclistii:asfalt intins,nu gropi...