Jump to content
Sign in to follow this  
Purghy

In ce zona stati?

Recommended Posts

Militari, Aleea Ariesul Mare!

Mai sunt niste sportive prin zona dar nu am reusit sa le "iau" numarul.

Momentan motorul e in Bacau, ia cel de imprumut (Suzi GS650L) e in Pipera!:crack:

De-as scapa odata de nunta sa pot sa-mi reiau viata!!

Bogdan

Pe cand un Militari Party?

Oricand Kali !!! :crack:

Bogdan

:crack:

Salut! Eu stau pe Turda, langa Podul Grant. Circul de obicei pe traseul: pta. victoriei - romana - unirii - budapesta - berceni. Axl

154853[/snapback]

Salut vecine. Shi eu stau tot pe turda la baza Podului Grant. Tot pe acolo mai sta Skulls shi Bizoo_n.

Eu stau pe Baba Novac, la intersectia Mihai Bravu cu Dristor :crack: :crack:

la ambrozie (ilioara) - intre ramnic si salajan ... pe la fizicienilor.. cam putini din zona de pe aici .. bafta all, asfalt uscat

militari, prin spate pe acolo pe unde e Sheriff's....

zona: militari - apusului (strada apele vii) asa ca zona noastra nu e chiar slab reprezentata.

asta e motorul: http://www.computergames.ro/forum/attachme...achmentid=46070

traseu (aproape zilnic): apusului - lujerului (pe uverturii) - crangasi - 1 mai - arc - piata presei - aeroport baneasa - dn1 pana la munca (zapp) unde dau zilnic de acelasi zahei care se ia de mine ca de ce nu ii pun oglinzile :crack:

Edited by Colonelu'

Salut.....eu stau la in colentina undeva la preiferia cu baicului.........am vazut ca mai sta si lumea prin D-na Ghica si Lacu tei

PS.la benzinaria LUKOIL este o motocicleta parcata acolo.....este a cuiva de pe net????

sal eu stau in zona dorobanti langa maserati...

traseu...pana la liceu zilnic knd o sa inceapa scoala...invatz la caragiale va datzi seama ca fac 400metri pana acolo :crack:

cine mai e prin zona?eu am un tzr rosu poate ne intalnim :crack:

Edited by Reverse

Salut vecine. Shi eu stau tot pe turda la baza Podului Grant. Tot pe acolo mai sta Skulls shi Bizoo_n.

230806[/snapback]

Salutare, eu stau aproape, linga primaria sI

Poate ne intinlim la primarie in fata cu motoarele :crack:

500 metrii de Piata Resita :crack: Berceni

Edited by morarugeorge

Titan, Odobesti, Piata Matei Ambrozie. Traseu aproape zilnic Dristor, Stefan cel mare, Barbu Vacarescu, Iridex (linga Antena 1) si retur.

1 mai cu grivita, vis a vis de agip. la curte. nu merg cu moto la servici ca e enduro... si lucrez la aeroport..

nu merg cu moto la servici ca e enduro... si lucrez la aeroport..

236622[/snapback]

Si daca e ste Enduro ce chiar mai bine prin Bucuresti? LA ce Aeroport Lucrezi ;a Baneasa? Il cunosti pe "DODO" Sau Dl.Duta.

schimb ulei+filtre=300km... as da faliment..... la otopeni( pardon..henry coanda)

236646[/snapback]

Alo maistre nu stii ce motor ai La 300 de KM faci schimb cand mergi la competitie super tare nu la plimbare ca daca era asa nu mai cumpara nimeni KTM.

pai....io as cam vrea sa stau in bucuresti:> pei is din tgjiu si m`am saturat d orasu asta d kko unde`s vre`o 5 bikeri care se dau fara echipament...fara casca fara nik p ei....niste fitzosh..parerea mea

si am auzit k au si murit doi saptamana trecuta,un tip cu prietena lui, au intrat sub o dacie..nasol :eek:

asa...ca incepusem o chestie...io o sa fac faculta in buc si is in cautare de casa..sper sa gasesc..daca nu poate ma primeste si p mine careva printr`un garaj ceva :P

cam atat....mai scriu sa va spun cum sta treaba..

ps: visez la un motor d ani d zile da nu ma prea tzin buzunarele,sper sa`mi iau si eu intr`un an,doi,trei.. :)

am si eu o intrebare...care sta mey pe linga intersectia str popa nan cu calarasi? de ceva timp aud mai pe seara un "zumzet" de motor..toarce tare frumusel ...

Sos. Chitilei (Strabuna); Pe langa Lupu, Mielu si Bronto dupa cum vaz.

Ma intreb in schimb cine trece prin fata casei la mine zi de zi...

Piata Unirii (momentan)! Imi vine fata si tre sa ma mut... cred ca in zona Berceni :baldy: !!! Am gasit ceva convenabil acolo!!! La birou ma duc pe traseul: Pta Unirii-Universitate-Romana-Victoriei-1 Mai-Turda! La intorcere, prin tot Bucurestiul :cheers:

Conducetzi cu grija!!! :baldy:

Sos. Chitilei (Strabuna); Pe langa Lupu, Mielu si Bronto dupa cum vaz.

Ma intreb in schimb cine trece prin fata casei la mine zi de zi...

Buun... mai avem un vecin! De fapt suntem destul de multi motociclisti in Chitila, doar ca nu toti au acces la net.

Sugestie: ce-ar fi sa facem o harta a Buc-ului si sa marcam pe unde sta fiecare? Parca era una la stadul Motociclism.ro de la S.M.A.E.B., nu-i asa ??

Piata Unirii (momentan)! Imi vine fata si tre sa ma mut... cred ca in zona Berceni :) !!! Am gasit ceva convenabil acolo!!! La birou ma duc pe traseul: Pta Unirii-Universitate-Romana-Victoriei-1 Mai-Turda! La intorcere, prin tot Bucurestiul :cheers:

Conducetzi cu grija!!! :baldy:

Ia uite! Inca un bercenar!... :baldy:

500 metrii de Piata Resita :cheers: Berceni

Salut!

Stai exact in intersectia de la Staraja, ti-am vazut moto.

Eu stau tot in Berceni, Izvorul Crisului, intrarea dinspre Resita.