Sari la conținut

Posesori De Harley Davidson


V-ROD
 Share

Postări Recomandate

Salut!

 

Am vazut zilele trecute cateva HD-uri prin Bucuresti. Ma gandesc ca nu ar fi rau sa ne cunoastem mai bine, sa ne intalnim si sa iesim in gasca.

 

Cred ca ar fi super sa avem si noi un grup al posesorilor de HD. Hai sa incepem prin a face cunostinta si apoi sa stabilim cati suntem, pe unde sa ne vedem si cand samd.

 

Va astept!

 

 

 

--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 11:44 -------------
subecte de discutie?

www.hogpro.com sau altele...nu?

post-28599-1204102117_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Am vazut zilele trecute cateva HD-uri prin Bucuresti. Ma gandesc ca nu ar fi rau sa ne cunoastem mai bine, sa ne intalnim si sa iesim in gasca.

 

Cred ca ar fi super sa avem si noi un grup al posesorilor de HD. Hai sa incepem prin a face cunostinta si apoi sa stabilim cati suntem, pe unde sa ne vedem si cand samd.

 

Va astept!

<small>--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 11:44 -------------</small><br/>subecte de discutie?

www.hogpro.com sau altele...nu?

Pai e simplu rau...intri in magazinul de unde l-ai cumparat(probabil de la Marcel)...ti se inmaneaza un playlist cu toti harley-sti din our beloved city...Pana una alta sa stii ca nici posesorii de "alceva" nu's baieti rai... :) DE cele mai multe ori sunt mai frati decat " fratii" :D Intrebarea corecta e...Care esti frate cu chopper-cruiser si vrei sa facem o brigada de plimbare :P :) :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e simplu rau...intri in magazinul de unde l-ai cumparat(probabil de la Marcel)...ti se inmaneaza un playlist cu toti harley-sti din our beloved city...Pana una alta sa stii ca nici posesorii de "alceva" nu's baieti rai... :D DE cele mai multe ori sunt mai frati decat " fratii" :jump: Intrebarea corecta e...Care esti frate cu chopper-cruiser si vrei sa facem o brigada de plimbare :) :P :haha:

 

 

foarte corect si la subect, insa eu nu fac prezenta HD owner's ci ma gandeam ca n-ar fi daunator sa ne stabilim neste date sa ne si vedem, cunoastem....

:)

 

--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 15:23 -------------

pai daca din Buc te intereseaza,scrie la sectiunea Buc.

 

la sectiunea Buc - intalniri? pai cu cine sa ma intalnesc? intai sa ne gasim pe aici si dupe ne mutam cu calabalac unde trebuie...parerea mea.

 

--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 16:22 -------------
Trebuie sa reformulez: oricine are sau nu are HD, oricine este pasionat de subiect.

Ziceam de HD fiindca: sunt rare inca pe la noi la tara, nu prea ai cu cine schimba o parere, o informatie si nu in ultimul rand frumos este sa nu ne chemam HOG ca sa ne cunoastem.

 

Asadar, ne sau nu ne?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu noi ne plimbam de mult impreuna.

Daca faci cum zice turbogixxer cred ca e foarte simplu cu specificatia ca nu o sa-ti dea nimeni nici o lista cu posesori ci una cu locuri si date de intalnire.

Clubul e format de mult si destul de activ cu multe plimbari in tara si afara. Sambata trecuta ne-am plimbat 8 motoare.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e super. sambata si duminica ne-am dat si noi ( 2 bucati) de ne-au sarit capacele.

 

e de retinut. cand mai lansati plimbari, anuntati daca se poate si pe non-membri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e super. sambata si duminica ne-am dat si noi ( 2 bucati) de ne-au sarit capacele.

 

e de retinut. cand mai lansati plimbari, anuntati daca se poate si pe non-membri :)

 

 

 

ai afisat programul de plimbari de anul asta pe site www.hogromania.com ; daca vrei poti s aafli si intalnirile de fiecare sambata

 

conditia e doar sa ii respecti pe ceilalti "frati"...cu sau fara HD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e super. sambata si duminica ne-am dat si noi ( 2 bucati) de ne-au sarit capacele.

 

e de retinut. cand mai lansati plimbari, anuntati daca se poate si pe non-membri :burnout:

aha! tu erai unu' din aia doi cu v-rod care se plangea ca nu poa sa-i puna coburi, duminica pe bd-ul unirii pe la 6 seara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e super. sambata si duminica ne-am dat si noi ( 2 bucati) de ne-au sarit capacele.

 

e de retinut. cand mai lansati plimbari, anuntati daca se poate si pe non-membri :burnout:

nu prea vad cum o sa facem decat daca tu te vei implica si vei dori sa faci parte din club.

e cam ca in orice club ca sa devi membru acceptat trebuie in primul rand sa vii la intalniri etc, nu sa atepti sa te cheme cineva cu invitatie si flori :wave:

cam ce spunea si razzie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha! tu erai unu' din aia doi cu v-rod care se plangea ca nu poa sa-i puna coburi, duminica pe bd-ul unirii pe la 6 seara?

 

 

Salut!

 

unul din aia doi asa este, dar nu am probleme cu cobb-urile. poate al 2-lea cu v-rodul.......

 

asfalt uscat!

 

--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 17:23 -------------

nu prea vad cum o sa facem decat daca tu te vei implica si vei dori sa faci parte din club.

e cam ca in orice club ca sa devi membru acceptat trebuie in primul rand sa vii la intalniri etc, nu sa atepti sa te cheme cineva cu invitatie si flori :burnout:

cam ce spunea si razzie.

 

 

sunt de acord cu ce ai spus. am vazut programul pe hog romania si o sa incerc sa ajung la intalniri. multumesc pentru sfaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Unde va faceti service-ul si daca sunteti multumiti?

 

 

Sal!

 

Asta da intrebare! Se pare ca service-ul se va face la Citroen Baneasa. Eu mai am putin si fac prima revizie si atunci va fii interesant. Sper sa nu fie probleme. Daca isi fac treaba ca la Citroen atunci sunt linistit.

 

O sa anunt cum a decurs...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima revizie se face la 1600km?

 

 

 

1500-1600 km.

 

Sunt specificate reviziile in cartea de garantie si service. Ma uit diseara pe ea si postez maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
User si parola nu dau, dar iti pot da invitatie pe PM, daca vrei. Si poate fi descarcat fara user si parola (din cate stiu, torentele care au 2-3 zile pot fi descarcate si fara cont de pe demonoid).

 

 

puteti achizitiona DVD-ul de la www.hogmerchandise.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e autobuzul meu - screamin' eagle electra glide 2005

de plimbari in grup sunt mai putin amator, prefer sa merg singur cand am timp

service bun recomand cu toata caldura si increderea (pentru cei care nu au problema de garantie) pe baietii de la Daytona (PM pentru detalii).

sa auzim de bine

gabi

post-19213-1218174007_thumb.jpg

post-19213-1218174077_thumb.jpg

post-19213-1218174114_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e autobuzul meu - screamin' eagle electra glide 2005

de plimbari in grup sunt mai putin amator, prefer sa merg singur cand am timp

service bun recomand cu toata caldura si increderea (pentru cei care nu au problema de garantie) pe baietii de la Daytona (PM pentru detalii).

sa auzim de bine

gabi

post-19213-1218174007_thumb.jpg

post-19213-1218174077_thumb.jpg

post-19213-1218174114_thumb.jpg

 

 

...FRUMOASA.......bestia...

service super ok HD - ATS - Baneasa ( Eugen)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...FRUMOASA.......bestia...

multumesc frumos, este chiar frumoasa daca o vezi de aproape

si este chiar bestie: se tureaza excelent, si daca esti putin mai agresiv cu gazul pierde aderenta pe spate in primele doua trepte de viteza

ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...