Jump to content

Vand Virago 535,2000 Euro

Recommended Posts

Salut!Motorul a fost adus in tara in 2006 de o firma de leasing din Tg. Mures si a fost cumparat de un prieten de-al meu in 2007,deci un an nu a mers pe drumurile noastre.eu l-am cumparat de la el in septembrie 2007 cu vreo 5000 km facuti in RO.eu mai mult de 1000 km nu am mers cu el,cel mai lung drum fiind de 170km (sibiu-cluj).hai sa-l vezi,sa-l auzi si sigur o sa-ti placa.nu sunt probleme tehnice de nici un fel cu motoru.eu il vand ca vreau sa-mi cumpar altceva(naked sau speed).da un telefon si mai vorbim.0726375573 sau 0743113151.

e inmatriculat pe mine,deci actele sunt in regula,ITP l-am facut sambata trecuta pana in 2010.

Edited by yetiscontrol

Salut!Motorul a fost adus in tara in 2006 de o firma de leasing din Tg. Mures si a fost cumparat de un prieten de-al meu in 2007,deci un an nu a mers pe drumurile noastre.eu l-am cumparat de la el in septembrie 2007 cu vreo 5000 km facuti in RO.eu mai mult de 1000 km nu am mers cu el,cel mai lung drum fiind de 170km (sibiu-cluj).hai sa-l vezi,sa-l auzi si sigur o sa-ti placa.nu sunt probleme tehnice de nici un fel cu motoru.eu il vand ca vreau sa-mi cumpar altceva(naked sau speed).da un telefon si mai vorbim.0726375573 sau 0743113151.

e inmatriculat pe mine,deci actele sunt in regula,ITP l-am facut sambata trecuta pana in 2010.

Dupa ce zici u aici ...totul pare a fi ok :wave: ...as veni sa-l vad ...dar problema e ca sunt din t-veni si e cam aiurea sa vin pana la cj doar pt al auzi, cum zici u, + ca nu as vrea sa ma grabesc sa fac o alegere poate buna, poate gresita ...daca ma intelegi ...deci sper sa nu fiu inteles gresit. Sunt foarte hotarat sa cumpar un chopper dar vreau sa fac si o alegere buna :cheers:

Daca se poate cateva poze cu el ...tias fi recunoscator :cheers:

Cunosc motorul si stiu cum a fost intretinut.

Eu zic ca merita sa vi sa il vezi. NU de alta dar atunci sigur il si cumperi.

Inca odata merita acest efort.

Dupa ce zici u aici ...totul pare a fi ok :D ...as veni sa-l vad ...dar problema e ca sunt din t-veni si e cam aiurea sa vin pana la cj doar pt al auzi, cum zici u, + ca nu as vrea sa ma grabesc sa fac o alegere poate buna, poate gresita ...daca ma intelegi ...deci sper sa nu fiu inteles gresit. Sunt foarte hotarat sa cumpar un chopper dar vreau sa fac si o alegere buna :cheers:

Daca se poate cateva poze cu el ...tias fi recunoscator :cheers:

si eu m-am gandit la fel...(un motor cu care sa nu am probleme)...atunci cand l-am cumparat si nu sunt probleme.oricum,trebuie vazut inainte sa-l cumperi.poate intr-o zi cu soare ne intalnim la jumatate din drum si asa il si vezi si il si auzi :wave:

trimite o adresa de mail pentru poze mai mari,ca aici nu pot sa le pun.mersi

post-26501-1204639237_thumb.jpg

post-26501-1204639385_thumb.jpg

Edited by yetiscontrol

si eu m-am gandit la fel...(un motor cu care sa nu am probleme)...atunci cand l-am cumparat si nu sunt probleme.oricum,trebuie vazut inainte sa-l cumperi.poate intr-o zi cu soare ne intalnim la jumatate din drum si asa il si vezi si il si auzi :cheers:

trimite o adresa de mail pentru poze mai mari,ca aici nu pot sa le pun.mersi

ma poti gasi la e-mailul: dj_al33x@yahoo.com

sau mai simplu ...dami un add pe messenger: dj_al33x :cheers:

si eu cunosc motorul.daca esti hotarat eu zic ca merita sa faci un drum pina la cluj is numai vreo 90 km si cu siguranta il vei si cumpara pt ca merge foarte bine.