Sari la conținut

Ktm 950/990 Adventure


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu inca,mai am 10 zile :laugh: ...poate ne vedem la intrunire la Peris,eu am de gand sa merg acolo(16-18 oct)

 

Nu am mai fost nicaieri pt ca a plouat cu galeata. Asta e.

Este o idee ce spui tu. Fa si tu un semn cand ajungi poate ne vedem la Peris.

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer? Cred ca pe topicul KTM o sa ti-o iei. Exista mult mai multe filme cu KTM in peisaje similare. :)

Ai dreptate,stiu o gramada de filmulete cu LC8 care sunt cu mult peste clipul acesta,asta e un "bmw in slow motion pe autostrada"pe langa ce fac unii cu LC8-ul....inca ma mai gandesc sa raspund cu clipuri la provocare :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer? Cred ca pe topicul KTM o sa ti-o iei. Exista mult mai multe filme cu KTM in peisaje similare. :)

hai ba ca nu l-am pus cu rautate aici, ii funny!

 

cum adica sa mi-o iau pe forum? imi bombardeaza ktm-istii casuta de email cu virusi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ba ca nu l-am pus cu rautate aici, ii funny!

 

cum adica sa mi-o iau pe forum? imi bombardeaza ktm-istii casuta de email cu virusi?

Nu pot sa nu dau un reply.......nici eu nu pun din rautate,sa ne amuzam si noi un pic posesorii de LC8......cum in videoclip e vorba de inginerii de la KTM uite baietii ce au scos cand au vazut modelele GS yikes: ,cred ca SEFU MARE de la KTM a zis: It's time to UNLEASH THE BEAST:

 

 

 

 

 

Enjoy....and Ride Safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Budd: You gotta see the irony of it... :)

 

@Hosszu Toll: Am revazut cu placere toate filmuletele! Singurul motiv pt. care nu mi-am luat KTM adv a fost confortul seii. Imi plac in continuare si ma uit cu admiratie la ele, iar daca m-ar da banii afara din casa, mi-as lua si o vaca de 950 adv. Oricum, dupa ce ma mai scutur de alte obligatii, vine in garaj si un cross KTM.

 

PEACE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:rolleyes:

 

E o placere sa vezi "harjoneala" asta KTM vs BMW :lol: ( cand de fapt ambele sunt superbe....norocosilor...)

 

Hai un Bmw-ist repede cu un filmulet :D

Man ,

 

E just for fun. Daca te uiti pe sectiunea Beemerelor, o sa vezi aceeasi oameni impatimiti, care spun aceleasi lucruri minunate despre motoretele lor.

 

Keep on watching ca mai am cateva filmulete faine :moron:. Sau mai bine, uite aici link:

 

http://advrider.com/forums/showthread.php?t=220132

 

Respect

 

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place la nebunie motoreta voastra. drept curiozitate am luat si citit tot topicul de pe adriver dedicat aceste minnate mobre.

 

poate in viitorul apropiat cand vor fi bani la mine in visterie o sa incalec si eu un pur-sange KTM

 

pana atunci numai bine

 

PS il bate la poponeata pe beemer :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Booooooooooooring :P

 

Mai, daca tot vreti sa ne enervati cu filmulete de beemer pe topicul LC8 macar faceti calumea...puneti si voi niste filmulete care sa depaseasca filmele postate de mine pe pag 69,macar atunci avem si noi de ce sa ne enervam si sa cautam repede niste scheme facute cu LC8,care bineinteles iarasi nu se pot face cu BMdouble V. :P

 

:kiss:

 

Ride Safe!

Editat de Hosszu Toll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Booooooooooooring :P

 

Mai, daca tot vreti sa ne enervati cu filmulete de beemer pe topicul LC8 macar faceti calumea...puneti si voi niste filmulete care sa depaseasca filmele postate de mine pe pag 69,macar atunci avem si noi de ce sa ne enervam si sa cautam repede niste scheme facute cu LC8,care bineinteles iarasi nu se pot face cu BMdouble V. :P

 

:kiss:

 

Ride Safe!

de asta zici?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de asta zici?

Asta ar fi raspunsul

 

 

nu vad de ce nu e capabil LC8-ul fata de BMW.... si asta e LC8 de 99 de cai, dar intre timp a aparut si cel de 115 cp.....

Mesaj completat

PS: Imi place si BMW-ul am stat pe ganduri cateva luni pana sa ma decid ce sa iau R1200GS sau LC8,imi trebuia o mobra pt drumuri lungi cu 2 pers si sa ma si pot distra pe offroad,din cauza asta am zis ca LC8 e mobra mai capabila si sa nu veniti cu fiabilitate si confort pt ca in cei 15k de km ce am facut cu el, singura problema ce am avut a fost un simering care m-a costat 50 de bani(asta in conditiile in care mobra se apropie de 50k de km),iar de confort ce sa zic am facut si 800 km/zi fara probleme......

 

 

Ride Safe!

post-26723-1257233864_thumb.jpg

Editat de Hosszu Toll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii copilareasca disputa asta intre BMW si KTM sau orice altceva; pana la urma, ii meritul inginerilor care au proiectat motoarele ca sa fie sau nu capabile de performante mai mult sau mai putin ridicate.

 

Sau faptul ca unu are bmw de 20k eur sau altu ktm de 25k eur, inseamna ca unu are bani mai mult de dat pe mobra decat alalalt. ATAT.

Si pana la urma unu care scoate untu din BMW, scoate si din KTM :kiss: Da noah, orgoliul...

009872_2008_KTM_EXC.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii copilareasca disputa asta intre BMW si KTM sau orice altceva; pana la urma, ii meritul inginerilor care au proiectat motoarele ca sa fie sau nu capabile de performante mai mult sau mai putin ridicate.

 

Sau faptul ca unu are bmw de 20k eur sau altu ktm de 25k eur, inseamna ca unu are bani mai mult de dat pe mobra decat alalalt. ATAT.

Si pana la urma unu care scoate untu din BMW, scoate si din KTM :friends: Da noah, orgoliul...

 

:friends: ......eu am raspuns numai la clipuri oferite de voi cu BMW-uri pe topicul KTM,asta e si pt ca stiu ca LC8 e capabil sa infrunte asemenea provocari am reactionat ca atare tot cu clipuri,dar de LC8. B)

 

 

Ride Safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...