Sari la conținut

Ocazie - Suzuki Gsxf 600


radupop
 Share

Postări Recomandate

De vanzare Suzuki GSXF 600 din 1997 in stare impecabila. Kilometrajul nu il stiu exact, dar este sub 15.000. Motocicleta a fost a mea si de 3 ani zace sub prelata in garajul unui amic american care a mers fix de 2 ori cu el... :burnout:

Pt detalii sunati la JOEL (vorbeste romaneste) - 0722351451 ---- daca nu raspunde (nu este in tara) puteti suna la mine - 0721288078 - Radu.

Pret informativ - 3500 E

post-99-1204285082_thumb.jpg

post-99-1204285318_thumb.jpg

post-99-1204285447_thumb.jpg

post-99-1204285608_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

asta e un model pus la vanzare incepand cu 1988,cred...destul de vechi si nu tocmai popular,asa ca pretul loe este undeva intre 1500 si 2500 eur,in functie de vechime,nr de km. si stare tehnica,deci si-ar merita 3500 eur poate doar la 0 km. No offense,dar e o oferta f tentanta de motoare la banii astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

asta e un model pus la vanzare incepand cu 1988,cred...destul de vechi si nu tocmai popular,asa ca pretul loe este undeva intre 1500 si 2500 eur,in functie de vechime,nr de km. si stare tehnica,deci si-ar merita 3500 eur poate doar la 0 km. No offense,dar e o oferta f tentanta de motoare la banii astia.

 

Vrei sa cumperi, sa faci o contraoferta sau pur si simplu ai simtit nevoia sa spui ceva ca sa arati ca esti un fin cunoscator? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa cumperi, sa faci o contraoferta sau pur si simplu ai simtit nevoia sa spui ceva ca sa arati ca esti un fin cunoscator? :(

 

Degeaba te superi, dar e f f f scump. Eventual nu trebuia sa scrii la denumirea topicului "ocazie".

Vecinul meu de garaj are un gsxf600 din 2000. Motorul arata bine si circula cu el zilnic. Nu stiu prea multe detalii, dar il vinde la 2000 Eu. Deci al tau, probabil e o ocazie unica sa cumperi un motor la dublu pret.

 

Oricum...succes la vanzare, si poate daca o sa incerci pe topicul de vanzari o sa ai mai mult noroc sa vinzi.

Aici nu se uita cei care vor sa cumpere motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am simtit nevoia sa spun ceva,prietene...ca asta e un site unde ne vindem unii altora,cu mult bun simt,la pretul corect sau chiar sub acesta...nu ne prostim unii pe altii asa cum fac tziganii in autovit cu tzepele lor,nu?

dar tu poate esti `afacerist`inainte de a fi motociclist....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...