Sari la conținut

Intrunirea de la Brasov


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@Sacal: pai, pe la ora 10 sa ne tiram de la Ark?

230372[/snapback]

 

andrei, hai mai devreme. sa prindem si parada.

hai ca merita sa ne sculam mai de dimineata.

"cine se scoala de dimineata, ajunge la brasov la parada"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 9 de la Arc, atunci. Parada e la 12, doar nu facem 3 ore pana acolo :wink:

230778[/snapback]

 

ei da, dar ne mai dezmortim si noi putin. :moron:

mancam un mic, o bere fara alcool :crack: si dupa aia hai la parada :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nu vrea nimeni sa ma ia shi pe mine la BV ? platesc 50% benzina :crack:

230989[/snapback]

 

tre sa dai si tu mai multe date: greutate, inaltime, daca ai mai mers...daca poza e a ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa dai si tu mai multe date: greutate, inaltime, daca ai mai mers...daca poza e a ta

231007[/snapback]

 

ASL PLS :lol:

 

pai:

nu am mai mers la drum lung :wink: :friends: :friends:

inaltime 1.83 m

greutate 78 kg

poza e a mea dar nu cu mine, este cu fratele meu geaman de cruce :crack: gizas cu poza aia faci loc pe autostrada deci :moron:

(nu sunt eu :crack: zi ca nu e dementiala poza)

Editat de dracushorul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASL PLS :lol:

 

pai:

nu am mai mers la drum lung  :lol:  :lol:  :lol:

inaltime 1.83 m

greutate 78 kg

poza e a mea dar nu cu mine, este cu fratele meu geaman de cruce  :friends:  gizas cu poza aia faci loc pe autostrada deci  :friends:

(nu sunt eu  :wink:  zi ca nu e dementiala poza)

231057[/snapback]

 

 

 

:crack: :crack: :moron: CHiar ca! :) Bravo vorbe frumoase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns acum acasa de la intalnire. A fost fain, am intampinat unele probleme la inceput cu organizatorii, dar s-au rezolvat foarte repede; am intalnit oameni de nota 10.

Noroc!

Editat de XCS911
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut..

hai ca ma bag si eu putin in seama cu voi...de fapt cu Baiazid...

Te-am vazut la TV :moron:) Te-am recunoscut dupa celebra casca...te-au filmat aia in timp ce depaseai coloanele de masini pe contrasens pe dn1.. :crack: (<-- emoticonul e doar o gluma, nu sunt eu in masura sa dau sfaturi :wink:

mai erau 2 motoare in spatele tau..

:friends:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am cunoscut personal pe Smeagol :crack: Demult vroiam sa=l cunosc. Salut, Smeagoale !!! :crack:

232341[/snapback]

 

se pare ca ti-a placut mult smeagol... :wink: :moron: pe cand nunta? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti una peste alta in ciuda faptului ca am avut mai multe probleme a fost fain! la mai mare! :crack:

232417[/snapback]

 

Vineri pareai cam... aerian pe motor, ca sa nu zic altcumva :crack:

 

Unde's pozele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut..

hai ca ma bag si eu putin in seama cu voi...de fapt cu Baiazid...

Te-am vazut la TV :wink:) Te-am recunoscut dupa celebra casca...te-au filmat aia in timp ce depaseai coloanele de masini pe contrasens pe dn1.. :crack:  (<-- emoticonul e doar o gluma, nu sunt eu in masura sa dau sfaturi :friends:

mai erau 2 motoare in spatele tau..

:friends:

:crack:

232362[/snapback]

 

Poi eram cu Mielu si Catalin (2 katane si un gpz).

 

Ce sa fac vere? Sa stau la coada? Hai pe contrasens! Altfel consuma benzinica degeaba. Se incinge motorul aiurea. Deci aveam toate motivele. De unde sa stiu io ca ma filmeaza :moron:

 

PS: altii au luat-o pe trotuarul de pe partea cealalta. Prefer pe contrasens cand nu vine nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca ti-a placut mult smeagol... :wink:  :moron:  pe cand nunta? :lol:

232501[/snapback]

 

se pare ca tie nu-ti place deloc de el, oare de ce? :friends: faci parte cumva din echipa de carcotasi pe care i-a facut de cacao, cand si-a luat motorul ala in final? :friends: :crack: nici o problema, stai linistit :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea a fost excelenta, cu o singura exceptie: parada. Nu a fost nimic organizat, fiecare a plecat cand a vrut, la semafoare s-a asteptat cand era culoarea rosie, nu a fost un singur grup care sa ii cuprinda pe toti cei prezenti in parada, ci au fost mai multe, in functie de cum se pleca din camping, traficul in oras s-a desfasurat ca intr-o zi obisnuita etc. Practic nici nu o poti numi parada.

 

P.S.: stie cineva ceva de baiatul care a incercat sa se ridice pe o roata in camping, dar a cazut, ranindu-se la piciorul stang?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un mare minus organizatorilor pentru faptul ca nu au dat embleme celor care, din motive obiective nu au putut veni pe moto, dar tot au venit si au platit aceiasi bani. pentru ca eu am fiare in picior de la accidentul de anul trecut, prietenii mei s-au sacrificat si au decis sa mergem cu masina. prin urmare, noaptea, cand am ajuns, ni s-a explicat ca embleme au primit numai cei ce au venit pe moto. puteam sa venim si pe cal, nu e corect ce au facut, pe permis scrie tot A. la sibiu nu s-a facut discriminare.

pe langa asta nici programul nu l-am primit. de fapt, nici nu stiu de l-au avut tiparit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca tie nu-ti place deloc de el, oare de ce? :moron: faci parte cumva din echipa de carcotasi pe care i-a facut de cacao, cand si-a luat motorul ala in final?  :wink:  :crack: nici o problema, stai linistit :crack:

232601[/snapback]

 

 

Tu nu esti in tema, Rontz doar a glumit pt ca prea ii faceai statuie lui Smeagol. :friends: Daca tot il pupai asa cu spor ia zi stii macar cum il cheama..

PS In caz ca nu stiai Smeagol tine bine la tavaleala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...