Sari la conținut

Night Rod Special


B_50 GS
 Share

Postări Recomandate

Arata al dracu de bine neagra peste tot si cu dungile alea rosii....e chiar f frumoasa....

 

Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi KM!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am cumparat motorul din germania,mai ieftin ca la noi.

Dupa 400 km facuti,putini dar suficienti sa va pot spune cum se comporta.Am trecut de la bmw r1150 gs,diferenta mare de tot pt Romania,suspensii naspa bat in denivelari,pozitie buna in mers,pasagerul sta naspa se vede si in poze,trebe sa stea drept altfel ajunge pe aripa,clar nu este pt 2 persoane,consum mare in oras,motorul trage tare,dar nu de jos trebe turat,la plecare dupa loc mai tare spatele rupe aderenta,dificil de controlat pe viraje stramte(240 spate)pedala de frana cam sus trebe ridicat mult piciorul,abs isi face bine treaba,in rest ce sa spun '' marfa'' merita toti banii mai vedem dupa 1500 km,inca nu am uitat bmw-ul. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Sunt posesor de 3 zile am luat varianta cu abs pareri ceva?

asta-i un motor adevarat!

bafta, si sa ne vedem pe sosele. nu prea sunt power cruzere... cred ca a trecut moda.

 

Salut,am cumparat motorul din germania,mai ieftin ca la noi.

Dupa 400 km facuti,putini dar suficienti sa va pot spune cum se comporta.Am trecut de la bmw r1150 gs,diferenta mare de tot pt Romania,suspensii naspa bat in denivelari,pozitie buna in mers,pasagerul sta naspa se vede si in poze,trebe sa stea drept altfel ajunge pe aripa,clar nu este pt 2 persoane,consum mare in oras,motorul trage tare,dar nu de jos trebe turat,la plecare dupa loc mai tare spatele rupe aderenta,dificil de controlat pe viraje stramte(240 spate)pedala de frana cam sus trebe ridicat mult piciorul,abs isi face bine treaba,in rest ce sa spun '' marfa'' merita toti banii mai vedem dupa 1500 km,inca nu am uitat bmw-ul. :laugh:

btw, de ce ai dat gs-ul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...