Sari la conținut

Accidente


CHUCKY
 Share

Postări Recomandate

"Ba" mai invata sa scrii si dupa aia scarpina-te de mine si intreaba-ma ce categorie am...

 

Iar la PS: ul tau ti-as sugera s-o chemi tu pe ma-ta sa ma invete ce sa fac cu pwla,eventual sa vina in tandem cu femei-ta (Daca ai asa ceva), ca poate nu se descurca singura :kiss:

 

Ce sa-i faci,daca esti taran, ma cobor si eu la nivelu' tau...

 

 

Abia astept sa iau permisu ca sa pot sa discut cu ratatii:))

 

:rolleyes: m-a trecut un fior, va fi dragoste la prima vedere cu siguranta. Pana atunci ne mutam pe alte topicuri in care sa-ti etalezi ciotul.. uhm pardon pwla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 571
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

maestre insider, hai sa nu incepem sa injuram aiurea. Cateodata iti vine sa iti cumperi un tren si sa te plimbi prin oras cautandu-l pe "ala_cu_dacia_care_era_sa_te_dea_jos_de_pe_motor". Da, poti sa o numesti mentalitate ingusta, bucurie ieftina, refulare, etc, dar crede-ma, iti vine. Probabil si impulsul de a-i macera fața vreunui dobitoc care se suie cu masina pe tine poate fi numit mentalitate ingusta, dar, din nou, crede-ma ca iti vine.

 

In plus, daca te astepti ca bwm sa iti faca jocul si sa se ia la injurat cu tine, eu zic ca n-o va face. Am ales noi solutia de a ignora actiuni mai nasoale decat un afront virtual pe un forum.

 

Catalin: nu exista moderatori pe sectiunea locala iar adminii nu prea se baga. Am putea sa ne moderam singuri, adica sa evitam deviatiile de la subiect si sa avem cat de cat bun simt in discutii, dar nu prea se intampla nici asta.

Pai daca nu exista moderator atunci mie cine mi-a dat ban pt 2 saptamani cand l-am injurat pe ala care a facut doua topicuri ca sa vanda un rapan de geaca?Sau de acum si aici pe forum iti trebuie pile ca sa poti spune orice?

Scuzati de deviatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe sectiunea Iasi sunt 3 moderatori, nici unu nu e din Iasi

parerea mea pt cei care isi baga cucu unu in altu e sa va luati o camera poate asa rezolvati problemele intre voi si nu implicati si alte neamuri :kiss:

acesta este un forum pe care purtam discutii despre motociclism, cei care sunt simpatizanti (insider) mai bine belesc ochii si invata cate ceva daca ai de la cine daca nu invata singur dar nu mai antrena alti oamni in juru tau in discutii aiurea care pur si simplu nu gasesc ceva interesant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe sectiunea Iasi sunt 3 moderatori, nici unu nu e din Iasi

parerea mea pt cei care isi baga cucu unu in altu e sa va luati o camera poate asa rezolvati problemele intre voi si nu implicati si alte neamuri :angry:

acesta este un forum pe care purtam discutii despre motociclism, cei care sunt simpatizanti (insider) mai bine belesc ochii si invata cate ceva daca ai de la cine daca nu invata singur dar nu mai antrena alti oamni in juru tau in discutii aiurea care pur si simplu nu gasesc ceva interesant

 

 

Eu doar am comentat la postul lui BWM...

 

Daca voi considerati mai pertinent ce-a scris el,doar pt simplul fapt ca are permis si un F2...iar ce-am scris eu sunt niste aberatii,pe motivul ca NU am permis....

 

atunci imi bag pwla in el forum si in ea sectiune Iasi...care e plina de destepti si aroganti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maestre insider, hai sa nu incepem sa injuram aiurea. Cateodata iti vine sa iti cumperi un tren si sa te plimbi prin oras cautandu-l pe "ala_cu_dacia_care_era_sa_te_dea_jos_de_pe_motor". Da, poti sa o numesti mentalitate ingusta, bucurie ieftina, refulare, etc, dar crede-ma, iti vine. Probabil si impulsul de a-i macera fața vreunui dobitoc care se suie cu masina pe tine poate fi numit mentalitate ingusta, dar, din nou, crede-ma ca iti vine.

 

In plus, daca te astepti ca bwm sa iti faca jocul si sa se ia la injurat cu tine, eu zic ca n-o va face. Am ales noi solutia de a ignora actiuni mai nasoale decat un afront virtual pe un forum.

 

pe toti ne incearca sentimentu' ala....dar pana sa-l aplici e cale lunga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In calitate de ce dai tu raspunsul ? de ratat?

 

Sau ce tangenta are pietonatul....cu ce-am zis eu?

 

Vezi ca uneori meriti sa te ia baetii la pwla....

 

 

insider... scuze. dar de unde stii tu de astea? sincer trebuie sa ai iesiri in trafic. nu poti vorbi de pe langa sau ca te-ai uitat la reflexii rutiere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si uite-asa s-au facut 2 pagini off-topic...in fine.

@ insider - cred ca stii ca pe lumea asta sunt oameni si oameni, la fel ca si pe acest forum. Recunosc ca ideea mea este cel putin primitiva, dar stai 1 minut si gandeste-te : o sa-ti iei motor (eu unul sper sa-ti iei) si mergi cu el, te bucuri de el...iese un "primitiv" de asta de pe o straduta fara sa se asigure, tu franezi, cazi jos si-ti strici motoru, eventual te si lovesti. Motorul ti-l repari singurel, din banii tai, si o vanataie doua trec in cateva saptamani... garantat in alea cateva saptamani sau de fiecare data cand scoti bani din portofel pt motor, in sinea ta ii mai zici vreo 2 lu "ala care nu s-a asigurat". Eu sper sa nu traiesti asta, la fel cum doresc fiecaruia, dar nu traim intr-o lume asa perfecta. Am oleaca de dreptate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci ce cauti aici?????

 

 

p1z.de.. am auzit ca femeile adora pwla de motociclist si vreau sa ma dau putin in randu lor,sa par motorist...ca eu nu prea fuck si chiar is catalogat gay..si vreau sa scap de stigmatu' asta:(

Editat de insider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nota 10 frate...asta ma inteb si eu de la primul lui p®ost...

 

Nu ti-a ajuns schimbu' de PM-uri,pana nu te scalzi in noroi ca sa ai tu ultimu' cuvant nu te lasi,nu?

 

NU era mai bine sa ma rogi frumos sa te las sa ai ultimu' cuvant? si ti-l cedam cu mare placere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p1z.de.. am auzit ca femeile adora pwla de motociclist si vreau sa ma dau putin in randu lor,sa par motorist...ca eu nu prea fuck si chiar is catalogat gay..si vreau sa scap de stigmatu' asta:(

 

 

 

 

bai mwie mai lasa-ne in pwla mea . mai date-n ( cuvint urit ), marsh la cacao , si nu mai deschide gura aiurea .

am tot stat si am analizat ce zici tu si numai aiureli scotzi din gura aia a ta spurcata si cind o fi sa fii si tu in rind cu lumea mai dai pe la noi.

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai mwie mai lasa-ne in pwla mea . mai date-n ( cuvint urit ), marsh la cacao , si nu mai deschide gura aiurea .

am tot stat si am analizat ce zici tu si numai aiureli scotzi din gura aia a ta spurcata si cind o fi sa fii si tu in rind cu lumea mai dai pe la noi.

:angry:

 

stai jos:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai jos:)

 

 

mai retardat mic ce esti. nu iti imaginez ca odata si odata roata se intoarce? ai sa faci cunostiinta cu toata lumea moto. :angry:

 

il putem numi pe insider ca un accident de la mama natura?

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

http://www.bzi.ro/Motociclist-grav-acciden...DEO-A55468.html

 

Aseara, un motociclist a fost grav ranit in urma unui accident care a avut loc in jurul orei 22.00, pe bulevardul Independentei, in dreptul cladirii Romtelecom. Barbatul, care a fost transportat la Spitalul de Urgente, a fost lovit de un Volkswagen Golf 4 care circula regulamentar. Motociclistul incerca sa depaseasca autoturismul pe partea dreapta.

 

si tot aseara..... de data asta cu morti.. http://www.bzi.ro/Accident-tragic-azi-noap...TE--A55465.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.bzi.ro/Motociclist-grav-acciden...DEO-A55468.html

 

Aseara, un motociclist a fost grav ranit in urma unui accident care a avut loc in jurul orei 22.00, pe bulevardul Independentei, in dreptul cladirii Romtelecom. Barbatul, care a fost transportat la Spitalul de Urgente, a fost lovit de un Volkswagen Golf 4 care circula regulamentar. Motociclistul incerca sa depaseasca autoturismul pe partea dreapta.

 

si tot aseara..... de data asta cu morti.. http://www.bzi.ro/Accident-tragic-azi-noap...TE--A55465.html

 

 

cine era motociclistul??? e bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.bzi.ro/Motociclist-grav-acciden...DEO-A55468.html

 

Aseara, un motociclist a fost grav ranit in urma unui accident care a avut loc in jurul orei 22.00, pe bulevardul Independentei, in dreptul cladirii Romtelecom. Barbatul, care a fost transportat la Spitalul de Urgente, a fost lovit de un Volkswagen Golf 4 care circula regulamentar. Motociclistul incerca sa depaseasca autoturismul pe partea dreapta.

 

grav ranit am inteles, da' detalii? Alveolule, te vad in poze, ia baga domle ce stii.

 

Bre, merge bzi.ro ca o frână, da' se pare ca e cum banuiam eu. Urangutanul ala cu peste pe masina a incercat sa intre in parcare la Romtelecom. Acolo sunt vreo 4 benzi pe sens (aia din dreapta se ingusteaza imediat dupa parcarea romtelecom), "depasire" e mult spus. Daca pustiul cu masina era pe banda a doua si s-a hotarat sa intre in parcare in ultimul moment si n-a semnalizat, ma vad nevoit sa spun ca e vina lui. Ma indoiesc ca bikerul a incercat sa depaseasca printre el si bordura.

 

Inca un edit: Gheorghita, aka GEO, pilotul de pe VW spune initial ca nu l-a vazut dupa care, cu ochiul din ceafa, spune ca motociclistul "a facut slalom printre trei masini". Pai daca in loc sa-ti vezi de ce ai tu de facut (semnalizat, asigurat, incetinit) te uiti dupa bikeri care croseteaza in spatele tau, e normal ca "pațăÂşti".

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.bzi.ro/Motociclist-grav-acciden...DEO-A55468.html

 

Aseara, un motociclist a fost grav ranit in urma unui accident care a avut loc in jurul orei 22.00, pe bulevardul Independentei, in dreptul cladirii Romtelecom. Barbatul, care a fost transportat la Spitalul de Urgente, a fost lovit de un Volkswagen Golf 4 care circula regulamentar. Motociclistul incerca sa depaseasca autoturismul pe partea dreapta.

 

motorul ala stiu ca e cumparant nu de mai mult de 2-3 saptamani de un arab de la noi la umf...un var de al lui a zis ca nu a patit mare lucru,iese in 3-4 zile

Editat de Thh_89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...