Sari la conținut

Varog Frumos Ajutatima :(


UberPatrick
 Share

Postări Recomandate

salut varog daca cineva ma poate ajuta ... am un scuter Malaguti -f12 si as vrea sa pun fier in spate pn picior ... stiu ca se aude oribil si credeti ca e prostie :cheers: dar vreau sa incep streetfight :| si as vrea daca cineva ma poate ajuta un profesionist cu o poza cu paint sau cu ceva plz ca sa pot face fierul asa cand ma duc cu scuteru si fierul atinci betonul sa nu pic ci sa zgariu :wave: varog frumos help me ... :cheers: daca cineva vrea sa ma ajuti ID mess yahoo : usdeath0007

Editat de UberPatrick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

fierul este un material destept. decat sa-l pui pe scuter mai bine iti faci un implant de fier in creier. oricum e un material mai bun decat varza pe care o ai tu in cap.

Editat de krupp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fierul este un material destept. decat sa-l pui pe scuter mai bine iti faci un implant de fier in creier. oricum e un material mai bun decat varza pe care o ai tu in cap.

daca tu esti antitalent pe motor , asta nu inseamna ca restu sunt prosti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt ungur ... nu stiu sa vb bine romaneste ca sunt in calsa maghiara ... noah deci vreau sa pun un metal in spate ca sa ma alunec pe el si cand si sa nu pic in spate asta e tot vreau niste ajutor doar ca sa ma ajute cineva ... cu o poza , paint , ceva ... care se pricepe la asa ceva :cheers: ms apropo ... check this out :cheers:

Editat de UberPatrick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut varog daca cineva ma poate ajuta ... am un scuter Malaguti -f12 si as vrea sa pun fier in spate pn picior ... stiu ca se aude oribil si credeti ca e prostie :cheers: dar vreau sa incep streetfight :| si as vrea daca cineva ma poate ajuta un profesionist cu o poza cu paint sau cu ceva plz ca sa pot face fierul asa cand ma duc cu scuteru si fierul atinci betonul sa nu pic ci sa zgariu :wave: varog frumos help me ... :cheers: daca cineva vrea sa ma ajuti ID mess yahoo : usdeath0007

Ce plm vrei sa faci vere, ca m-a luat ameteala pe la jumatea postului???!!! Spiking rumeinien, mestere?

Aaaaa, acuma am vazut ca niet panimaniesh romanski la tine. Da' ce ma, aia din Ungurica n-au si ei un forum moto, acolo? Ca parca au s-un campion mondial en titre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce aveti mai cu omu'? A cerut si el un mic ajutor si gata.........toti sa-i dea in cap ca nu e roman. :cheers:

Daca puteti sa-l ajutati bine......daca nu....nu va mai luati de el ca nu stie romana bine. Ca daca posta nu stiu ce fotomodel pe aici si mai avea la avatar si cate un picior ceva............erati pe spate si nu mai conta cat de mult stie sa vorbeasca romaneste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce aveti mai cu omu'? A cerut si el un mic ajutor si gata.........toti sa-i dea in cap ca nu e roman. :cheers:

Daca puteti sa-l ajutati bine......daca nu....nu va mai luati de el ca nu stie romana bine. Ca daca posta nu stiu ce fotomodel pe aici si mai avea la avatar si cate un picior ceva............erati pe spate si nu mai conta cat de mult stie sa vorbeasca romaneste.

 

Corect, daca putem hai sa-l ajutam. Si eu am inteles ca vrea tot wheelie bar, problema e ca nu stiu daca poate sa-l prinda pe agregatul lui ... hmmm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar tare faza!!! :cheers: :cheers: :wave: Nu cred k se poate monta wheelie bar pe coditza atat de sus amplasata!

Concluzii:

 

1: Schimbi scuterul

2: Te lasi de sportul asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wheelie bar vrea ungurul. Dar daca nu esti in stare sa tii utilajul in punctul de balans, mai bine te lasi de sporturi din astea extreme.

Si decat sa ne doara capul de la romana ta, ori scrii in engleza, ori intrebi pe un forum .hu , ca eu nu ma apuc sa-ti pocesc limba materna.

 

care-i problema ta pana la urma ma? lasa omu in pace ca nici daca te apuci u sa vorbesti maghiara pun pariu ca nu o sa fi mai bun . Asa ca daca poti sa ajuti omu ajuta-l ... daca nu fa-ne o placere si taci din gura ... pt ca nu sti decat sa te legi de alti si sa faci pe desteptu ... ca ti daca ao avea problema nu ti-ar placea sa ti se raspunda la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care-i problema ta pana la urma ma? lasa omu in pace ca nici daca te apuci u sa vorbesti maghiara pun pariu ca nu o sa fi mai bun . Asa ca daca poti sa ajuti omu ajuta-l ... daca nu fa-ne o placere si taci din gura ... pt ca nu sti decat sa te legi de alti si sa faci pe desteptu ... ca ti daca ao avea problema nu ti-ar placea sa ti se raspunda la fel

Da-ti o palma ba ruptule.... :cheers: uite cine vorbea de limba romana ! Taci ca ma enervezi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer treaba asta cu nu stiu limba romana desi sunt cetatean roman, doar pt ca sunt la clasa de magheara, nu o inteleg. poate sunt prost, antisemit sau cum vretzi voi sa ii ziceti, NU INTELEG FRATE. poate gasesti un forum si in limba ta...

 

pana atunci poate te ajuta asta:

 

p.s. Sper sa aveti parte de autonomie doar la voi in BUDApesta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar tare faza!!! :cheers: :cheers: :wave: Nu cred k se poate monta wheelie bar pe coditza atat de sus amplasata!

Da' sa mor ca nici autonomie nu se poate...

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Mar 2008 20:52 -------------</small><br/>

care-i problema ta pana la urma ma? lasa omu in pace ca nici daca te apuci u sa vorbesti maghiara pun pariu ca nu o sa fi mai bun . Asa ca daca poti sa ajuti omu ajuta-l ... daca nu fa-ne o placere si taci din gura ... pt ca nu sti decat sa te legi de alti si sa faci pe desteptu ... ca ti daca ao avea problema nu ti-ar placea sa ti se raspunda la fel

Da' nici tu nu prea esti pui de dac...sau n-ai pierdut prea mult timp pe la scoala...

Bai da toti v-ati luat scutere?! Sau 90% din scuteristi nu prea le nimeresc cu limba romana?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa ma exprim frumos si fara sa jignesc prea mult ...sunteti nesimtiti . Ce PU>A mea de legatura are un copil , un simplu copil , cu autonomia ? A intrat el aici sa-si ceara pamantul sau ceva? Va luati de el ca scrie prost si ca nu stie limba romana ... a zis clar ca este ungur si nu prea stie romana , a incercat sa se exprime cat de bine a putut . Eu si inca cativa , am inteles din prima ce vrea ...si cam toti ati inteles dar incercati sa pareti smecheri si superiori...si de fapt sunteti niste flegme. Nu va luati de toti pustii care scriu mIRC style sau emo style sau CRET_IN (ca sa nu ma cenzureze site-ul) si va luati de un om care a spus clar ca are lipsuri in "domeniu" , nu pentru ca asa a vazut el ca e cool la McDonald`s ....

 

Sunteti mai mult decat penibili ... si da , astept sa ne certam ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa ma exprim frumos si fara sa jignesc prea mult ...sunteti nesimtiti . Ce PU>A mea de legatura are un copil , un simplu copil , cu autonomia ? A intrat el aici sa-si ceara pamantul sau ceva? Va luati de el ca scrie prost si ca nu stie limba romana ... a zis clar ca este ungur si nu prea stie romana , a incercat sa se exprime cat de bine a putut . Eu si inca cativa , am inteles din prima ce vrea ...si cam toti ati inteles dar incercati sa pareti smecheri si superiori...si de fapt sunteti niste flegme. Nu va luati de toti pustii care scriu mIRC style sau emo style sau CRET_IN (ca sa nu ma cenzureze site-ul) si va luati de un om care a spus clar ca are lipsuri in "domeniu" , nu pentru ca asa a vazut el ca e cool la McDonald`s ....

 

Sunteti mai mult decat penibili ... si da , astept sa ne certam ...

Mai mult decat corect mi se pare postul tau si nu doar ptr ca imi esti prieten ci ptr faptul ca ma enerveaza la culme scrisul cu k..tz sh si eu mai stiu ce alftel de porcartii...cand ai un motiv intemeiat mai zic dar cand esti roman si te duci la scoala in plm vii aici si scrii prescurtat doar ca sa intelegi numai tu.

 

Si...da , astept cearta :cheers:) :cheers:

 

Later Edit: Singura problema a forumului este ca nu are indeajuns moderatori, ptr ca daca ar avea si ar sterge posturi (k..tz..sh) fara atentionare ar incepe sa se scrie cat de cat normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca initiatorul topic-ului nu o sa mai intre pe motociclism.ro pentru ca a vazut reactia tipic romaneasca, asa ca propun sa fie sters acest topic..........ca sa nu fie subiect de cearta si s-o dam pe politici si alte d-alea guvernamentale. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sincer nu inteleg faza "nu stiu prea bine limba romana", si imi asum antipatia unora, chiar nu-o inteleg. ai fost vreodata prin Covasna sa vezi cum esti tratat, intr-un magazin, in momentul in care deschizi gura si spui ceva in romaneste ?

 

pana una alta l am si ajutat... linku ul ala chiar era ok, nu era la misto. in rest iti multumesc ca m ai numit flegma.

 

--- Mesaj completat în 06 Mar 2008 21:43 -------------
una peste alta nu cred ca ar trebui sa ne mai pe tema asta. fiecare cu parerile si opiniile lui. daca il poate ajuta cineva bine, daca nu, nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...