Sari la conținut

Varog Frumos Ajutatima :(


UberPatrick
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ma lasi? is pui get beget de dac ... romana 1000/100 si merg la scoala zilnic ... ca sa raspund afirmatiei tale ... dar omul cand e nervos numa la gramatic nu ii sta gandul ... si daca uni se incurca pe site si apasa o alta tasta si intr-un anumit cuvand apare alta litera decat ar trebui nu inseamna ca acea persoana nu stie sa scrie ... doar ca poate s-a grabit ... sau era obosit sau mai stiu eu alte motive ... asa ca pe forumul asta ... ajutati oamenii ... pt ca toti cei care posteaza aici ... asteapta sa fie ajutati nu sa li se analizeze/dezbata/critice limba si gramatica

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Mar 2008 18:26 -------------</small><br/>

 

Cititi si luati exemplu ... Reverse se vede ca esti mai matur si mai breaz decat restul de pe forum ... esti un exemplu pe care toti ar trebui sa il urmeze ... asa ca nu mai criticati originile ... limba si ajutatii pe cei care va solicita ajutorul ... nu va simtiti mai bine cand stiti ca a-ti ajutat un om decat sa il criticati pe tot felul de teme? Respect Reverse

Bafta all

du-te ba si lasa-ne

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea sa transformat pana la urma in lupta si in rasism pur si deo parte si de alta dar una bucata intamplare am de relatat sa incep cu o intrebare cati ati trecut pe la tovarasii unguri(tara lor ) nu a noastra si nenea militianu va oprit pt ca sunteti romani?cati ati fost in oradea (eu) si ati cerut apa sau tigari si vi sa dat _|_ nom todom romane sau cum dracu se scrie ehee si va mirati de ce sa ajuns la astfel de discutii?

post-32834-1205074151_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa da , am uitat ca la tine se termina smecheria ,smardoiala ....acolo e ultimu nivel. asa ti s-a parut tie,ca vreau sa te impresionez? :D ... ma doare in ... de parerea voastra sau de ce credeti despre mine

 

<small>--- Mesaj completat în 07 Mar 2008 13:02 -------------</small><br/>

Diferenta e ca tu te-ai simtit lezat iar pe mine nu ma intereseaza ... Dovada este ca mi-ai raspuns tot prin o jignire :D

Prietene, daca esti asa crestin si tolerant sa te vad cum intorci si celalalt obraz cand te scuipa unu'.

 

--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 11:11 -------------

ma lasi? is pui get beget de dac ... romana 1000/100 si merg la scoala zilnic ... ca sa raspund afirmatiei tale ... dar omul cand e nervos numa la gramatic nu ii sta gandul ... si daca uni se incurca pe site si apasa o alta tasta si intr-un anumit cuvand apare alta litera decat ar trebui nu inseamna ca acea persoana nu stie sa scrie ... doar ca poate s-a grabit ... sau era obosit sau mai stiu eu alte motive ... asa ca pe forumul asta ... ajutati oamenii ... pt ca toti cei care posteaza aici ... asteapta sa fie ajutati nu sa li se analizeze/dezbata/critice limba si gramatica

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Mar 2008 18:26 -------------</small><br/>

 

Cititi si luati exemplu ... Reverse se vede ca esti mai matur si mai breaz decat restul de pe forum ... esti un exemplu pe care toti ar trebui sa il urmeze ... asa ca nu mai criticati originile ... limba si ajutatii pe cei care va solicita ajutorul ... nu va simtiti mai bine cand stiti ca a-ti ajutat un om decat sa il criticati pe tot felul de teme? Respect Reverse

Bafta all

De-aia scrii cu un singur "i" cand ar trebui cu doi, ca te grabesti si nu apuci sa apesi tasta de doua ori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, daca esti asa crestin si tolerant sa te vad cum intorci si celalalt obraz cand te scuipa unu'.

Nu e vorba de asta , e vorba ca scuipatul lui nici macar nu ajunge pana la mine ...daca intelegi ce vreau sa spun :D

 

--- Mesaj completat în 10 Mar 2008 11:24 -------------

Cititi si luati exemplu ... Reverse se vede ca esti mai matur si mai breaz decat restul de pe forum ... esti un exemplu pe care toti ar trebui sa il urmeze ... asa ca nu mai criticati originile ... limba si ajutatii pe cei care va solicita ajutorul ... nu va simtiti mai bine cand stiti ca a-ti ajutat un om decat sa il criticati pe tot felul de teme? Respect Reverse

Bafta all

matur?never ... mai breaz?depinde in ce domeniu

sunt un element negativ aici pe forum , nu te lua dupa mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdea sa transformat pana la urma in lupta si in rasism pur si deo parte si de alta dar una bucata intamplare am de relatat sa incep cu o intrebare cati ati trecut pe la tovarasii unguri(tara lor ) nu a noastra si nenea militianu va oprit pt ca sunteti romani?cati ati fost in oradea (eu) si ati cerut apa sau tigari si vi sa dat _|_ nom todom romane sau cum dracu se scrie ehee si va mirati de ce sa ajuns la astfel de discutii?

 

Eu sunt din Oradea.De mic am avut altercatii cu ungurii (eh,copii :lol: ) , dar ceea ce m-a dezgustat enorm e cand mergi intr-un magazin din ROMANIA si vanzatoarea nu stie sa vorbeasca limba romana (exemplul lui incepatorulbatran) si din pacate nu am patit numai aici in Oradea si imprejurimi ci si in Targu Mures la un supermarket cat de cat,e de-a dreptul penibil sa ti se intample asa ceva,sa nu te descuri cu limba ta materna in tara ta. :D . Nu urasc ungurii sau ceva de genul,dar sunt niste faze de-a dreptul :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand grenade,ak-47,bazooka,mine anti-personal si multe alte arme de distrugere in masa.

Daca vreti sa omorati ungurii,dati PM. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata istorie stiu eu nu stie tot neamu tau de la maimuta incoace.Nu stau sa spun povestea Transilvaniei pe forum.Ai dat tu repede replica,te vezi si tu vreun doctor docent.

 

 

Cand spun ca ungurii ne-au invadat tara ma refer ca sunt foarte multi in Covasna si Harghita.

 

Si eu sunt Anti-Reverse..precum si multi altii de pe forum

Editat de VlaDonE-46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata istorie stiu eu nu stie tot neamu tau de la maimuta incoace.Nu stau sa spun povestea Transilvaniei pe forum.Ai dat tu repede replica,te vezi si tu vreun doctor docent.

Cand spun ca ungurii ne-au invadat tara ma refer ca sunt foarte multi in Covasna si Harghita.

 

Si eu sunt Anti-Reverse..precum si multi altii de pe forum

La fel ca si aia multi altii , poti s-o iei la .... din partea lui Reverse

Si ai grija cum vbesti ca poate parasesti subit forumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fel ca si aia multi altii , poti s-o iei la .... din partea lui Reverse

Si ai grija cum vbesti ca poate parasesti subit forumul.

 

Eu nu sunt impotriva lui Reverse ... ma amuza posturile lui :lol:

 

App Reverse, eu eram ala de azi care a venit la MV :D

 

Cred ca imi iau mito :D

 

Bafta!

 

PS: Nu stiam ca aveti si Agusta CC acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer....si eu sunt de partea lu reverse....urmaresc forumul asta de vreo 3 ani de zile....si daca te uiti la posturile trecute o sa vedeti ca app toti de aici ii apuca sindromul motociclism cam vreun an apoi le trece subit :lol: ....pe cand reverse e aici de ceva timp si nici nu cred ca o sa se lase de motociclism...sper :P .....deci pt reverse ...tot respectul :D ...de la zaraza :D .....sunt cam foarte mult offtopic da asta e:P

 

Bafta tuturor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt anti-Reverse chiar o sa fac niste bannare cu campania asta :D :D :lol:

O sa incep si pe la televiziuni...Reverse " Ti-am pregatit un pat la noi in celula" :D :P

 

Haha :rose: . Tare aia cu celula! Hai ma lasati omu` ! Nu e frumos sa il vorbiti pe la spate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si eu sunt Anti-Reverse..precum si multi altii de pe forum

A aparut in farmacii vaccinul Anti-Reverse :D :D

Deja te poti duce sa il procuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu il vorbesc pe la spate si in fata ii zic chestiile astea :D .

PS. Patu de sus e bun?

 

Stiu ca voi suntetzi buni prieteni ...

 

Nu stiu! Da-i patu` de jos sa stea mai jos de sosea sa fie mai racing! Asa sus e cam touring :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata istorie stiu eu nu stie tot neamu tau de la maimuta incoace.Nu stau sa spun povestea Transilvaniei pe forum.Ai dat tu repede replica,te vezi si tu vreun doctor docent.

Cand spun ca ungurii ne-au invadat tara ma refer ca sunt foarte multi in Covasna si Harghita.

 

Si eu sunt Anti-Reverse..precum si multi altii de pe forum

Bai cultule! :D din wheelie-bar in autonomie in xenofobie in reversofobie :lol: Deci tu esti anti-reverse si membru pro-stie. Du-te tare daca nu ai ceva mai bun de scos din tine.

 

 

 

Bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...