Jump to content

Motocicleta De Inchiriat

Recommended Posts

Inchiriez motoreta Yamaha TDM 850, pe zile, saptamani, samd incepand de pe 08.03.2008 valabil pana la 09.04.2008.

Pentru perioade mai lungi de 2 zile, se negociaza pretul.

Pretul este 50 lei pe zi, in afara de benzina consumata (logic).

Tel: 0752.130.929

post-3031-1204894101_thumb.jpg post-3031-1204894127_thumb.jpg post-3031-1204894143_thumb.jpg

E un inceput :cheers: La vara o sa fie bataie pe ea :cheers:

Dar o nedumerire: daca omul face o belea, cum iti recuperezi paguba (ca de Casco banuiesc ca nu e cazul) daca e din vina lui?

Pune si conditiile in care inchiriezi, sa se inteleaga.

Erau unii asta vara la mare care inchiriau dar de fapt te luau ei la plimbare ca pasager. :cheers:

nu. chiar o inchiriez. adica da banul, o ia si se duce sa se dea cu ea.

la predare se va completa un formular in care sunt trecute defectele(daca are) si prin care in cazul in care se aduce inapoi defecta(cazuta, zgariata, samd) acea persona isi asuma raspunderea. in functie de persoana, se percepe o garantie de cca 200 ron. bani pe care ii primeste inapoi daca mobra este intacta. de crapat motorul nu o sacrape, caci este limitata la ture. deci 210 nu mai prinde. poate un 180-190.

pana la urma totul este un risc. nu ai cum sa dai ceva unui necunoscut, si sa fi sigur ca va fi 100% ok.

de asemenea, in functie de fata omului, pot sa si refuz...

va fi nevoie de o copie dupa buletin si permis.

<small>--- Mesaj completat în 07 Mar 2008 15:59 -------------</small><br/>

are you mad... as asual.

"usual" bre... :cheers:

Inchiriez motoreta Yamaha TDM 850, pe zile, saptamani, samd i[/color]ncepand de pe 08.03.2008 valabil pana la 09.03.2008.

Pentru perioade mai lungi de 2 zile, se negociaza pretul.

Pretul este 50 lei pe zi, in afara de benzina consumata (logic).

Tel: 0752.130.929

post-3031-1204894101_thumb.jpg post-3031-1204894127_thumb.jpg post-3031-1204894143_thumb.jpg

nu ati observat ca anuntul este valabil doar 2 zile .. (cred.. alta explicatie logica nu gasesc) :cheers:

nu ati observat ca anuntul este valabil doar 2 zile .. (cred.. alta explicatie logica nu gasesc) :cheers:

:cheers:

multumesc pentru observatie.

08.03.2008-09.04.2008

am modificat si sus...

:cheers:

garantez ca dupa maxim 3 inchiriei o sa te duci dupa ea cu un foras si o matura, asta in cazul in care nu te faci cu doua copii, una dupa permis una dupa buletin :cheers:

Edited by free fly

15 eur? in tarile cu apa calda nici scuter nu inchiriezi cu pretul asta. recalculeaza ca altfel te frigi! din partea mea... lasa pretul asa ca vin sa o iau vreo 2 zile sa ma dau pe o roata. si mai am un prieten care vrea sa invete :cheers:

15 eur? in tarile cu apa calda nici scuter nu inchiriezi cu pretul asta. recalculeaza ca altfel te frigi! din partea mea... lasa pretul asa ca vin sa o iau vreo 2 zile sa ma dau pe o roata. si mai am un prieten care vrea sa invete :cheers:

nu-i bai. are rezervor de ulei separat, adica cu carter uscat...nu se duce motorul de la wheelie... :cheers:

la modul cel mai serios as fi tentat sa o incerc. nu sa imi bat joc de ea, nu sa vad "cat prinde" si numai sa vad cum merge.

pot sa ma inscriu de acum pe lista ?

si io, serios m-as fi inscris la niste zile, da' oferta-i limitata vad, si eu ajung in c-ta in iunie... :-(

chiar, de ce e doar o luna?

Pai firi-al dracu de ce nu ai zis ca dai motorul pe perioda cat iti sunt sofer?

la modul cel mai serios as fi tentat sa o incerc. nu sa imi bat joc de ea, nu sa vad "cat prinde" si numai sa vad cum merge.

pot sa ma inscriu de acum pe lista ?

poti sa te inscrii pe lista. numai ca dupa cum vezi, eu sunt din ct...

daca aveai permis, faceam combinatia. si asa caut scuter....

pai am .... :D :D

LE: fuck ...acuma vad ca am uitat sa pun un G la nume .... :lol:

post-18872-1205164779_thumb.jpg