Jump to content

Spatiu De Inchiriat

Recommended Posts

buna..ma intereseaza pe mine spatiul pentru un magazin accesorii moto-custom.da-mi mai multe date despre locatie,suprafata,utilitati,vecini,chirie.. :D

--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 10:45 -------------
mai e valabil anuntul?sant interesat.. :D

Faina masina!!!

Dar despre spatiu, alte detalii nu ne dai?

De pilda...suprafata, cam cat te gandesti la chirie, cam pe cand crezi ca termini spatiul de amenajat, sau astepti sa faca chiriasul treaba asta si i-o scazi din chirie vreo 10 ani?

Cam cum vezi tu lucrurile astea?

Incepem cu stangul!

Succes mie? Succes tie!

Nu vrei sa afle lumea larga detaliile?

Da-le mesaj pe PM.

Eu am sa rumeg , si daca merita, am sa te sun.

Sau daca nu putem afla detalii, atunci de ce ai mai deschis topicul asta aici? Puteai si cu un anunt la Piata de la A la Z.

Sau te plictiseai?

spatiul ala de jos zic eu ca e bun pt magazin. asa informativ , 1000 de euro pe

luna, dar mai trebuie sa mai finisez cel putin exteriorul , asa ca inca e devreme. am postat aici pt ca as prefera sa il inchiriez unui motociclist sau pasionat de moto , si am vrut sa aflu daca sunt oameni interesati.

deci:1000 parterul sau 2000 toata

cunosc clujul,dar nu pot sa imi dau seama unde anume e amplasat spatiul...in zona garii..poti da mai multe amanunte?e zona circulata?pe cand crezi ca va fi gata?ce suprafata are?va fi dotat spatiul cu rafturi?daca investesc ceva,se scade din chirie?sant foarte interesat de spatiu,vreau sa imi incep afacerea in iulie-august si caut urgent un spatiu..

--- Mesaj completat în 13 Mar 2008 08:41 -------------

cunosc clujul,dar nu pot sa imi dau seama unde anume e amplasat spatiul...in zona garii..poti da mai multe amanunte?e zona circulata?pe cand crezi ca va fi gata?ce suprafata are?va fi dotat spatiul cu rafturi?daca investesc ceva,se scade din chirie?sant foarte interesat de spatiu,vreau sa imi incep afacerea in iulie-august si caut urgent un spatiu...deocamdata nu pot suna pentru informatii.ma aflu in madrid momentan..

spatiul ala de jos zic eu ca e bun pt magazin. asa informativ , 1000 de euro pe

luna, dar mai trebuie sa mai finisez cel putin exteriorul , asa ca inca e devreme. am postat aici pt ca as prefera sa il inchiriez unui motociclist sau pasionat de moto , si am vrut sa aflu daca sunt oameni interesati.

deci:1000 parterul sau 2000 toata

Minunat ca ai facut primul pas!

Dar se impune intrebarile:

1. Ce suprafata utila ai pe nivel?

2. Pe cand prognozezi sa fie gata de ocupat?

3. Investitile in spatiu le faci tu sau chiriasul?

4. Mia de euro este calculata la spatiul amenajat sau nu?

Sau sunt indiscret daca pun intrebarile astea?

Poti sa raspunzi dintr-o bucata, sau putem juca un fel de ping-pong pe forum.

Oricum , cred ca interesul tau este sa vezi daca poti castiga niste bani si al meu sa vad daca pot face o afacere in spatiul tau, nu sa belim ochii la un monitor pana facem conjunctivita, in asteptarea unor informatii concrete.

1: aproxx 100 m pe nivel

2:nu stiu exact, cat de repede

3:eu fac exteriorul

4:nu , dar sunt dispus la un contract pe termen lung

strada sanatorului coltz cu maramuresului , zona circulata , asfalt , vad comercial foarte bun

Edited by radoo_cj