Sari la conținut

Kronstadt Bikers


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

  • 5 months later...
  • Răspunsuri 332
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si anul asta va rugam sa fiti alturi de noi ajutand-ne cu cei 2% .

 

Aici este atasat Formularul 230 cu datele Asociatiei Kronstadt Bikers.

 

Site-ul clubului il gasiti la KRONSTADT BIKERS

 

 

Trebuie doar completat cu datele persoanei in cauza , semnatura, respectiv data.

Odata completat acest formular se depune la Finante sau puteti sa le depuneti la Kronstadt Ink in cursul saptamanii in intervalul orar 11:00-19:00 L-V.

 

Mentiuni:

 

1. Completarea acestui formular in vederea beneficierii a mai mult de o singura organizatie non-profit contravine legislatiei in vigoare (ex. semnezi pt 2 ONG-uri diferite).

2. Acest 2% este oricum "luat" de catre stat din impozitul de anul trecut. In cazul in care nu se solicita directionarea acestui fond catre o anumita ONG, suma respectiva ajunge aleator in conturile unor "terte" ONG-uri. Alegerea va apartine.

 

 

Va multumim celor care sunteti alaturi de noi !

Editat de Kronstadt Bikers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Dragi camarazi,

 

Cu deosebita placere anuntam infiintarea “ Kronstadt Bikers “, un nou club al motociclistilor brasoveni. Clubul s-a nascut in urma unei idei si a unei pasiuni comune celor 7 membri fondatori : dhamzea ( Dan Hamzea ) , jeff ( Jozsef Szikszai ), mihai.grizzly ( Mihai Berariu ), skywalker ( Razvan Florica ) , Ricco ( Mihai Chivu ), FLR-BV ( Florin Enachescu ), djeeckx ( Catalin Mierlea ).

Kronstadt Bikers isi propune, in principal, sa promoveze o conceptie comuna asupra motociclismului, sa apere interesele motociclistilor in general si a membrilor clubului in special, sa organizeze evenimente specifice motociclismului amator, sportiv si de agrement, sa intareasca legaturile dintre motociclisti, indiferent de apartenenta acestora la alte cluburi sau fratzii. Desigur, noi ne-am propus mult mai multe. Nu este insa locul si poate nici timpul potrivit, aflandu-ne la inceput de drum pentru a intra in amanunte. Speram totusi ca vom convinge prin actiunile noastre viitoare ca meritam, daca nu respectul, atunci macar atentia voastra. Pana atunci insa, cu draga inima ne vom prezenta in fata tuturor celor care cred ca motociclismul este de fapt apanajul caracterelor deosebite.

 

Kronstadt Bikers

 

post-34061-1205436146_thumb.jpg

 

 

 

 

Salut am o rugaminte la tine da-mi te rog adresa voastra de corespondenta ca vreau sa v-a trimit o invitatie

multumesc

Amedeo ICE AGE IASI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Si anul asta va rugam sa fiti alturi de noi ajutand-ne cu cei 2% .Aici este atasat Formularul 230 cu datele Asociatiei Kronstadt Bikers.Site-ul clubului il gasiti la KRONSTADT BIKERS Trebuie doar completat cu datele persoanei in cauza , semnatura, respectiv data.Odata completat acest formular se depune la Finante sau puteti sa le depuneti la Kronstadt Ink in cursul saptamanii in intervalul orar 11:00-19:00 L-V.Mentiuni:1. Completarea acestui formular in vederea beneficierii a mai mult de o singura organizatie non-profit contravine legislatiei in vigoare (ex. semnezi pt 2 ONG-uri diferite).2. Acest 2% este oricum "luat" de catre stat din impozitul de anul trecut. In cazul in care nu se solicita directionarea acestui fond catre o anumita ONG, suma respectiva ajunge aleator in conturile unor "terte" ONG-uri. Alegerea va apartine.Va multumim celor care sunteti alaturi de noi !

 

Termenul pentru completarea si depunerea formularului 230 se apropie cu pasi repezi.

 

Cei care doresc sa ne sprijine prin directionarea a 2% din impozitul pe profit o pot face pana in data de 15 Mai.

Editat de Kronstadt Bikers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tipilor, de ce nu apareti in calendarul intalnirilor pe 2011? ma gandesc ca deja a auzit tot poporu' de voi...

 

 

DA.

 

Tocmai de aceea!

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

Adevaru' e ca la ultima editie, am reusit sa ma imbat cu Paca atat de tare, incat nu am mai fost capabili sa montam cortu'. Ulterior m-am trezit intr-o parcare in Bv si era noapte :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
:rolleyes: mersi fain baiatului(scz nu stiu numele)de la "Kronstadt Bikers" care a fost azi la examen in rulmentul si la tinut de vorba pe politist sa putem lua examenu. :bounce:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: mersi fain baiatului(scz nu stiu numele)de la "Kronstadt Bikers" care a fost azi la examen in rulmentul si la tinut de vorba pe politist sa putem lua examenu. :bounce:

 

 

Aaaa... e cam grav daca ai avut nevoie de ajutor sa iei poligonu :| grav rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi tovarasi si pretini' avem rubrica de Offtopic pe conducta de Brasov, asa ca, pls, radem glumim da nu poluam incinta...

 

ON:

:guitar: post-34061-0-41344400-1313177982_thumb.jpg :guitar:

 

Daca incepe toamna este septembrie, daca este septembrie este Kronstadt Bikers MOTO PARTY IV.

Mai sunt necesare si alte informatii? Cred si sper ca NU!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Totusi... pentru "incepatori":

-data: 9-11 septembrie 2011

-locatia: camping Cetate Rasnov (GPS: 45.58991, 25.47384)

 

Si mai multe informatii, daca chiar mai este cazul, cred si sper ca NU!, eventual rezervari - tel: 0742963185 (Jeff)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa... e cam grav daca ai avut nevoie de ajutor sa iei poligonu :| grav rau.

hehe , pe mine personal ma ajutat doar sa nu mai am emotii , in rest no problem am scos unul dintre cele mai bune timpuri. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi tovarasi si pretini' avem rubrica de Offtopic pe conducta de Brasov, asa ca, pls, radem glumim da nu poluam incinta...

 

ON:

:guitar: post-34061-0-41344400-1313177982_thumb.jpg :guitar:

 

Daca incepe toamna este septembrie, daca este septembrie este Kronstadt Bikers MOTO PARTY IV.

Mai sunt necesare si alte informatii? Cred si sper ca NU!

 

 

 

 

 

 

 

 

Totusi... pentru "incepatori":

-data: 9-11 septembrie 2011

-locatia: camping Cetate Rasnov (GPS: 45.58991, 25.47384)

 

Si mai multe informatii, daca chiar mai este cazul, cred si sper ca NU!, eventual rezervari - tel: 0742963185 (Jeff)

pe fostele "glorii" ale motociclismului autohton dar fara cilindru momentan,le mai primiti...?ca sa stiu sa-mi iau liber :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...