Sari la conținut

VICTORY MOTORCYCLES


robychopper
 Share

Postări Recomandate

  • 4 months later...

1. nu inteleg de ce diferentele de opinie se sustin mereu prin jigniri. pe langa asta, nu inteleg de ce tot timpul "sta cate unu' la panda sa-ti dea in cap" !!! raman neintelegator si ma mir cum motociclete si femeile starnesc aceeasi senzatie in barbati: fiecare crede c-o fooote cel mai bine....

2. nu inteleg de ce ma intereseaza polemica voastra.

3. da, mi se pare cel putin ciudat modul direct si pe fata si sustinut in vare cei de la Victory se iau la tranta cu HD. dar nu e problema mea, ci a lor, asa ca nu ma deranjeaza.

4. cine critica HD.... e prieten cu vulpea....erau strugurii acri. valabil insa si pentru cei ce critica Victory. am avut HD, chiar un model deosebit FXSTSSE2, dar cand bea 2l ulei in 2000km.....pe el si pe mama lui, ca mie nu-mi trebuie. sau cand sare vopseaua de pe cilindri ....la fel. sau cand lacrimeaza ulei, oricate garnituri ai schimba... tot la fel. da, am mers cu toate modelele de HD si pot spune ca sunt minunate; e o incantare sa le atingi si sa le calaresti...evident ca nu toate sunt pe gustul tuturor, fiecare cu ce i se potriveste, insa in afara de mangaieri placute....ca scumputza "curva", iar despre legenda......am cateva carti cu legende, nu-mi trebuie sa mai platesc una...

5. despre Victory, in afara de unele finisaje penale, da, arata penal, nu am multe de comentat. motorul imi place mai mult ca aspect. Visionul fata de Electra este insa mult mai manevrabil, usor, prietenos etc. am avut de ales si am ales. multe nu pot spune dupa 1200km, insa in iulie voi avea cam 16000km si voi reveni cu detalii. despre customizare....mda nu prea se gasesc piese, dar "nu prea" inseamna ca se gasesc dar cu mai mult efort.

numai bine tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...