Sari la conținut

Itp Pt Moto


vlad302
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pt. identificare numai la RAR, si pt. verificare in cazul in care politia ti-a luat talonul tot numai la RAR. In rest pentru verificare incearca la Siletina in curte, este o statie itp. Am vorbit ieri cu dansii pt ca si eu trebuie sa ma duc zilele astea pe la ei la verificare.

De bani nu stiu nimic.

 

Drumuri late si uscate. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Vad ca topicul a fost deschis mai demult. Informatiile din acest topic mai sant de actualitate? In curte la Siletina se mai face itp-ul la moto?

Se poate face pe loc, cu programare? Daca aveti detalii.... va rog. Trebuie sa-mi duc camila la verificare.

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca topicul a fost deschis mai demult. Informatiile din acest topic mai sant de actualitate? In curte la Siletina se mai face itp-ul la moto?

Se poate face pe loc, cu programare? Daca aveti detalii.... va rog. Trebuie sa-mi duc camila la verificare.

:scratch:

 

Du-te la Siletina ca se face. Eu m-am dus pe la 9 dimineata si cam 40 de minute am scapat. Fara programare. Is de treaba baietii. :D 45 lei a fost la vara.

Eu ma duc astazi la ei cu masina. Daca s-a schimbat ceva te anunt.

Editat de barni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate face pe loc, cu programare? Daca aveti detalii.... va rog. Trebuie sa-mi duc camila la verificare.

 

Poti face ITP fara programare si pe strada Gh. Doja la vechiul service Metalul, vis-a-vis de Metro. E bine sa mergi spre dupa masa sa nu astepti prea mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Sau vis-a-vis de VIA la iesire din oras spre CJ, pe partea dreapta nu stiu cum se numeste serviceul dar are o semnalistica verde, mi-am facut anul trecut la 50 ron

Editat de emypavel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau vis-a-vis de VIA la iesire din oras spre CJ, pe partea dreapta nu stiu cum se numeste serviceul dar are o semnalistica verde, mi-am facut anul trecut la 50 ron

 

programari puteti face si la mine , 65 Ron Verificare technica

un pic mai jos de VIA cum zicea EMy -Firma este AUTOMEISTER .

Mesaj completat

programari puteti face si la mine telefon 0740204337 pret : 65 Ron Verificare technica

un pic mai jos de VIA cum zicea EMy -Firma este AUTOMEISTER .

 

Mesaj completat

programari puteti face si la mine , 65 Ron Verificare technica

un pic mai jos de VIA cum zicea EMy -Firma este AUTOMEISTER .

Mesaj completat

Editat de GSXRsuzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,, ash dori si eu sa stiu cam ce cerinte sunt la itp asha in mare , spre exemplu ash trece cu lipsa carene far schimbat shi contact schimbat (adik nu sunt pt motocicleta care o am), shi pe la care itp se trece mai unshor?

multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...