Sari la conținut

Un Fel De Intrunire Comunsite ( Normal )


WHITE RAVEN
 Share

Postări Recomandate

Salve!!

 

 

Am discutat cu ceva prieteni dintre care si cu Pedro, probabil ca il cunoastetzi si am hotarat sa mergem la Cheia, pe data de 1 Mai, se poate sa fie un fel de intrunire pt comuniste zic asta ca nu vreau sa ma bag peste Aleko care o programase la inceputul lui septembrie. Ar fi frumos sa ne adunam si anul acesta!!

 

 

 

 

Bafta!!

 

P.S. va mai tin la curent cu ce se mai decide pana atunci!! adik o locatie exacta... cand se pleaca din bucuresti, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!!

Am discutat cu ceva prieteni dintre care si cu Pedro, probabil ca il cunoastetzi si am hotarat sa mergem la Cheia, pe data de 1 Mai, se poate sa fie un fel de intrunire pt comuniste zic asta ca nu vreau sa ma bag peste Aleko care o programase la inceputul lui septembrie. Ar fi frumos sa ne adunam si anul acesta!!

Bafta!!

 

P.S. va mai tin la curent cu ce se mai decide pana atunci!! adik o locatie exacta... cand se pleaca din bucuresti, etc.

..astept :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne onorezaza Simsonul cu prezenta?

 

 

 

or sa fie si niscavai samsoane dar anul asta vin cu un ivan nebun cu atas! vreau sa incerc si asta!!

 

:rusinica: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-ti pui la Nipru atas, vin cu tine la mare. Daca iti faci Muravey sau triciclu de handicapati, ia-l si pe Lupalb si duceti-va singuri :rusinica: .

 

 

 

--- Mesaj completat în 21 Mar 2008 16:50 -------------
Scz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

noi(SEAWOLVES BIKERS CONSTANTA) facem un party de 3 zile la eforie(2-4 mai)nord.sarbatorim 5 ani de la infiintare,asa ca...va asteptam cu drag.7 trupe blues, rock,metal de foarte mare angajament. supraf.totala 2,5 ha.camping,bere,concursuri,premii,video-proiectie,marea aproape. va fi 1 intrare de 15 ron pt cele 3 zile,deoarece tre sa platim toate kkturile ...Voi reveni maine cu afisul...ca sa va convingem. VA ASTEPTAM SA NE DISTRAM IMPREUNA!

 

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi(SEAWOLVES BIKERS CONSTANTA) facem un party de 3 zile la eforie(2-4 mai)nord.sarbatorim 5 ani de la infiintare,asa ca...va asteptam cu drag.7 trupe blues, rock,metal de foarte mare angajament. supraf.totala 2,5 ha.camping,bere,concursuri,premii,video-proiectie,marea aproape. va fi 1 intrare de 15 ron pt cele 3 zile,deoarece tre sa platim toate kkturile ...Voi reveni maine cu afisul...ca sa va convingem. VA ASTEPTAM SA NE DISTRAM IMPREUNA!

:burnout:

:cheers: revino...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! people, hotarati-va unde se merge, 7 scari- cheia....si anuntati-ma si pe mine. o sa incerc sa vin si eu , vin de la bran-brasov, asa ca daca mai merge cineva de prin zona, anuntati. sper sa ne vdm acolo. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine nu stie sa ajunga la Cheia , si vine din Bucuresti , tineti DN 1 pe centura pana la statia de benzina (parca ROMPETROL) unde sunt BRICOSTORE , CAREFOUR , PRACTIKER ... si o faci la dreapta ca si cum ai vrea sa intri in Ploiesti si imediat apoi la stanga pe drumul Buzaului si Constanta apoi tii indicatoarele de Valeni de Munte , Cheia prin Blejoi . Intrebarea este : - La Cheia unde ? Cheia fiind o statiune si nu stiu daca iti da voie sa campezi oriunde . Cine vrea sa se plimbe mai mult , poate sa se intoarca prin Brasov . Nu stiu starea drumurilor , dar ambele variante au peisaje frumoase . Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti!

Desi nu o sa vin pe ij o sa il insotesc cred(cine stie cunoaste). Stiu ca sunteti de treaba si acceptati si alte motoare in afara de comuniste :angryfire: .

Totusi as vrea sa inteleg si eu ceva si sper sa nu va fie cu cuparare. Daca omu` asta care a deschis topicul vrea sa mergem la Cheia sau unde vrea el, de ce trebuie sa scrie altii aici "hai la mare"?Adica e ok cu propunerea locatiilor dar asta presupune "eu as zice sa mergem acolo. voi ce ziceti?", nu "eu vreau acolo haideti cu mine!". E vorba de respect cred.

Scuze daca am deranjat.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreti sa amanati voi aceasta actiune? In primul rand la munte de 1 mai e frig. Apoi se suprapune cu intrunirea de la constanta. Si eu vreau sa vin la amandoua. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...