Sari la conținut

Bucuresti - Valea Doftanei


Postări Recomandate

Un weekend superb, intr-un peisaj superb, cu oameni de treaba.

Povesti pe maine, caci acum e oboseala mare :bow:

 

Revin cu poze cand o sa mearga siteul mai bine

 

Ps: sa faca cineva un FTP ca sa adunam toate pozele

 

;) :bow: Nu le pot pune: THE FOLLOWING ERROR(S) WERE FOUND

The requested file upload failed because suitable permissions have not been enabled on the 'uploads' directory. Please contact the board administrator and inform them of this error.

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un weekend superb, intr-un peisaj superb, cu oameni de treaba.

Povesti pe maine, caci acum e oboseala mare ;)

 

Revin cu poze cand o sa mearga siteul mai bine

 

Ps: sa faca cineva un FTP ca sa adunam toate pozele

 

 

Betivooooooo :bow: :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare. Am uitat in weekend de tot frigul pe care l-am indurat vineri pe drum pana in valea doftanei.

 

Astept si eu pozele ... ca daca nu, pun sliderele pe voi ... :bow: ... sau ma "tavalesc" de suparare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai.. io m-am dus la munca si sunt cu pantalonii lu balteanu pe mine .. nu-i mai suport

si cu motoru lui , ca ei ajuns cam tarziu in buc si io trebuia sa fiu la munk la 10

acu il astept sa vina cu mobra mea sa o ia pe a lu

haidii cu pozele breee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ftp-ul l-am creat, insa pozacu' meu e inca la Decaveu, asa ca bate vantu' prin el mai ceva ca prin "parbrizul" lui Motofum.. :bow:

 

Voi trimite adresa, user-ul si parola lui Nebunake si Ravenitzei, si din mesaj in mesaj (PM, messenger), vor ajunge la toti cei care au fost. Las la latitudinea lor sa posteze ce poze considera.

;)

John

 

PS: Mai mult ca sigur pana maine seara n-o sa fie mai nimic pe ftp, asa ca va rog sa nu-i stresati pe bietii copchii cu pemeuri.. :bow:

 

PS2: Ravenitzo, daca nu te descurci cu upload-ul, intreaba-l pe Neby cum le-a urcat, sau foloseste Total Commander (e al dracu de simplu, o sa fac odata si un tutorial despre cum se foloseste, pana atunci stii cum sa dai de mine).. :bow:

 

Copchii, nu va am pe toti in lista, nu va cunosc pe toti dupa nume/nick, insa fiecare cunoaste pe cineva, deci pozele vor ajunge si la voi.. Voi urca toate pozele care-mi ajung pe mana, asa ca nu va descurajati daca in primele zile o sa fie pustiu.. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' si la asta trebuie parola? WHY?? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la Campina saptamana trecuta, cu un amic, si promit ca voi deschide un topic in care sa instiintez ca am facut poze, dar din motive de maxima securitate parola serverului cu pozele o va avea doar el :bow:

 

laser frate ;)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' si la asta trebuie parola? WHY?? ;)

 

am fost si eu la Campina saptamana trecuta, cu un amic, si promit ca voi deschide un topic in care sa instiintez ca am facut poze, dar din motive de maxima securitate parola serverului cu pozele o va avea doar el :bow:

 

laser frate :bow:

S-a mai intamplat sa mi se ceara sa sterg anumite poze, sau sa nu fie postate anumite poze.. asa cum am facut si la gratarelul de duminica trecuta, am dat parola doar celor care au fost prezenti..

 

Intotdeauna exista posibilitatea ca unei persoane (sau mai multora) sa nu le convina sa fie postate anumite poze, sau sa nu se stie ca a(au) fost in cutare loc in cutare zi..

Pen'ca mi-ati sarit in cap, fie..

 

Adresa: Ftp://195.5.114.9/

User: Doftana

Pass: moto23

 

Disclaimer: nu sunt responsabil de eventualele certuri/sticle sparte/familii distruse/razboaie nucleare.. Mie mi se falfaie, n-am nimic de ascuns!

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca sunteti dusmani!! V-ati repezit la el ca ulii la iepurasul ala nevinovat!! Nu v-am zis ca mai mult ca sigur n-o sa fie nici o poza urcata pe ftp pana diseara?? uamenii au servici, alea alea, numa' de upload de poxe nu le arde.. dar se va face si asta.. cat despre functionalitate.. nush ce dracu' sa zic, cateodata merge, cateodata nu.. c'est la vie, live with it..

 

Gizas!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joahne, nu te supara mai tata mai, dar in acele ocazii speciale ni s-a cerut sa keep it low profile. acum chiar nu am avut de ce, nu a mentionat nimeni nimic, trupa care s-a reunit in weekend e una destul de veche si ne cunoastem foarte bine intre noi, nu e vorba de relatii sparte etc. So chill dude, lasa oamenii sa se bucure macar de poze, ca noi ne-am bucurat de fiecare detaliu, inclusiv de tuningul cu soparla aplicat motoretei lui Balteanu.

 

Karja, auzi tata, nu ti-a mirosit a Kentucky Fried Lizard in drum spre Bucuresti? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joahne, nu te supara mai tata mai, dar in acele ocazii speciale ni s-a cerut sa keep it low profile. acum chiar nu am avut de ce, nu a mentionat nimeni nimic, trupa care s-a reunit in weekend e una destul de veche si ne cunoastem foarte bine intre noi, nu e vorba de relatii sparte etc. So chill dude, lasa oamenii sa se bucure macar de poze, ca noi ne-am bucurat de fiecare detaliu, inclusiv de tuningul cu soparla aplicat motoretei lui Balteanu.

 

Karja, auzi tata, nu ti-a mirosit a Kentucky Fried Lizard in drum spre Bucuresti? ;)

Meh.. ma supar greu si-mi trece repede.. dar nu-mi convine sa vina X si sa-mi spuna ca de ce atata secret, apoi sa vina Y sa-mi scoata ochii ca am facut publice dracu' stie ce poze!! :bow:

 

..dar.. in pur stil romanesc imi bag toate cele trei picioare, si o sa incerc sa mentin ftp-ul functionabil.. din pacate, n-am remote acces pe 'puterul d-acasa de la munca, asa ca ochii la cer si buzele a ruga sa nu-mi pice din varii motive.. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da, ca ziceti ca sunati si nu suna unu'. Si unii-s la client si n-au acces la forum. SI n-au de unde sa stie...sa se informeze, sa afle...

Halal de halal, zau asa!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da, ca ziceti ca sunati si nu suna unu'. Si unii-s la client si n-au acces la forum. SI n-au de unde sa stie...sa se informeze, sa afle...

Halal de halal, zau asa!!! ;)

Pai tu zbori in fieshtecare uichend la Brasov.. cand n-o faci, nu zici nicaieri, nimanui.. de cand n-ai mai activat la matrimoniaci?? macar iti vedeam mecla (a se citi "nick-ul") acolo, si ne aminteam de tine.. da' daca esti scumpa la vedere.. uochii care nu se vad se uita, tz-am mai zis io!! :bow:

 

:bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze ca nu pot pune si aici pe forum cateva poze macar, dar nu merge asa cum am scris si in primul post...

 

forumu cel laser :bow:

 

@JJ: lasa ma ca io n-am comis-o cu @Mystyk anu trecut de halouin?alergam apoi pe la admini sa scoata pozele :bow: bine, atunci a fost vina mea, ca fata mi-o zis inainte :bow: ... pana mea, inainte puneam pozele si ne bucuram cu totii de ele vazand ce-am pierdut sau cum a fost, iar daca era vr'una mai naspa, venea ala si zicea "baaa, nu o pune p-aia", si se rezolva...ca doar nu pui secretele moscovei, ce naiba :bow:

 

daca nu ne-am fi cunoscut multi, daca nu aveati atatia prieteni care vor sa va vada, etc, mai ziceam, dar, asa....treaba cu parola si user intre cei prezenti doar, cel putin mie unu mi-au lasat un gust amar...multi dintre voi imi sunteti dragi, si tocmai, nu ma asteptam sa ma trezesc cu o asa chestie in incercarea de a vedea ce-am pierdut cat timp am zacut la pat, bolnav fiind ;)

 

de nu v-as cunoaste, as spune ca sunteti un grup exclusivist, si nu mi-ar fi pasat(m-am lovit candva de un asa grup, si chiar nu mai vreau sa am de-a face...unii dintre voi stiu povestea), dar asa....

 

hai, toate cele bune, si sa va asteptati cand oi aparea dupa ce ma pun pe picioare, sa fac poze si sa le si urc pe site, cu mentiunea ca daca cineva are de ascuns o poza, sa imi zica :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

hai, toate cele bune, si sa va asteptati cand oi aparea dupa ce ma pun pe picioare,

 

 

 

Bah, roachere, mie chiar imi e dor sa beau o bere cu tine! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput si eu sa fac Uploadul pe Picasa. Tot ce pot spune este ca a fost bestial.

 

Adresa albumului : AICI !!!

 

post-29155-1206348639_thumb.jpg

 

Nu va grabiti ca dureaza..... Am de pus 500 de poze.

 

;) :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fie clar pentru toti, odata ce forum asta care deja ma supara o sa mearga mai bine, am sa pun aici destule poze ca sa va faceti o idee despre loc, privelisti, oameni, distractie, motoare.

Insa adresa de FTP, userul si parola vor rula numai intre cei ce au fost prezenti din nenumarate motive. NU mi se pare nimic exclusivist. Asa ca hai sa nu facem show, ok?!

post-7727-1206348485_thumb.jpg

post-7727-1206348516_thumb.jpg

post-7727-1206348548_thumb.jpg

post-7727-1206348599_thumb.jpg

post-7727-1206348634_thumb.jpg

post-7727-1206348703_thumb.jpg

post-7727-1206348747_thumb.jpg

post-7727-1206348786_thumb.jpg

post-7727-1206348828_thumb.jpg

post-7727-1206348879_thumb.jpg

post-7727-1206348945_thumb.jpg

post-7727-1206349052_thumb.jpg

post-7727-1206349132_thumb.jpg

post-7727-1206349205_thumb.jpg

post-7727-1206349236_thumb.jpg

post-7727-1206349348_thumb.jpg

post-7727-1206349384_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...