Sari la conținut

BURSA LOCALA


mishu_canishu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 630
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vand cbr 600 f supersport,plus remorca transport moto 3 locuri

emil-0723.885160

motorul e cu numere de italia,pt ca sunt rezident acolo si am asigurarea si taxele platite pe tot anul.radierea si numerele rosii se fac in 2 ore.no problem

ce pret ai la remorca?

e inmatriculata in ro?

ceva poze?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"bestiutza" de vanzare

 

YAMAHA VIRAGO XV 500

an 1992, 20 KW (27 CP)

 

...inmatriculata

...adusa din Austria, prim proprietar in RO

...custom painting, sa custom

...baterie noua

...bujii noi

...rulmenti furca noi

...filtru aer nou

...schimb ulei, filtru de ulei luna asta

...ITP 26.04.2009

...oglinzi noi

...semnalizari spate noi

...reglaj carburatoare recent

...sissy bar custom

 

cei interesati PM please

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Aprilia Scarabeo Street 50cc 2t, 2007, 3600 km, rosie, garantie. Revizie facuta la Aprilia la 3500km, bujie noua, filtru nou. Se da cu toate accesoriile: cutie Aprilia, lantz antifurt, 2 oglinzi, alarma si o casca open face cu geam. Este in stare impecabila si merge perfect in fiecare zi. 1300 euro neg ( ca orice in viata asta). Motivul vanzarii ( pt cine isi pune intrebarea...) trec la jucarii de 650 cc pt cei mai ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare :

piese de nipru

- tobe inox

- ghidon Tbar inox

- biela , piston, cilindru, arbore cotit => noi

- cutie viteze

- grup

- bloc motor

- roti

- juguri

- rezervor

( orice piesa)

piese scooter :

- motor

- set motor 80 cmc

- ambielaj

- roti

- pompa+ etrier

- ambreaj centrifugal

- electromotor

- capac amtreiaj

- furca

- aripa fata

- discuri frana

- ambielaj

etc..

janta fata honda cx

5 seturi motor mobra hoinar modificate

1 set motor aprilia RS 125 ... runnertuning

tobe sport ptr scootere 2t .. .50 si 125 cmc

 

contact dark_war18@yahoo.com

0732 137 541

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca astept si io ceva combinatii in PM !!!

aaaa iote idee de combinatie...... combini cu titirezul meu??? a ce zici nene....ma faci vitezist???

 

 

 

 

@ el diablo....... frumos mai nene .....dai cebereul pe un scuter si cant ti=amm propus ceva la gsxf ala ai facut ce face pestele in apa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu oferte serioase mai discut.nu mai stiu ce propunere mi-ai facut...dar nu accept masini.(am ms mult).scutere sau alt motor.preferabil e vanzarea cu cash...dar ...nu mai e lume cu bani.astept in continuare.nu ma grabesc.ca si noutate,am bagat in el 200 euro...pe consumabile -ulei CASTROL,filtru CHAMPION si placute de frana fata - spate BREMBO.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima oara apari asa

vand CBR 600 SUPER SPORT.an 2001,32.000km,120 calutzi,perfecta.replica lui rossi ,nastro azzuro,LIMITED EDITION.toba LEO VINCE,suna de te-nfioara,stop led.in pretul de 4200 euro includ casca SUOMY si manusi AXO,galbene pereche cu motorul.

eldiablomotorbike@yahoo.it

0723.885160

 

mai vand un SUZUKI GSX F ,an 1998,600cc,85 cai.2100 euro

apoi zici ca:

 

ACCEPT SI SCHIMBURI PLUS DIFERENTA

mai spui si urmatoarele:

 

pt cbr-ul postat mai sus (galben-replica valentino rossi)- accept si schimb plus diferenta.vreau ceva mai mic-scuter intre 49 si 150 cc

 

0723.885160

 

si la final dai bomba....

cu oferte serioase mai discut.nu mai stiu ce propunere mi-ai facut...dar nu accept masini.(am ms mult).scutere sau alt motor.preferabil e vanzarea cu cash...dar ...nu mai e lume cu bani.astept in continuare.nu ma grabesc.ca si noutate,am bagat in el 200 euro...pe consumabile -ulei CASTROL,filtru CHAMPION si placute de frana fata - spate BREMBO.

 

eu iti trimesesem pm cu ceva schimb la gsxf-ul ala albastru....... ti-am zis ce marca de moto am......... si ai zis ca nu vrei enduro.......de la ce am eu cruiser kawasaki eliminator pana la ce ai inteles tu enduro honda dominator cale lunga e

 

si nush ce sa spun ...... te cam contrazici..... a se vedea mai sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare piese pentru choppere. trageti un ochi ca tot sunteti din pitesti si e moca drumul.

/index.php?...&start=1020

/index.php?...2561&st=980

dati in jos si cautati anunturile mele.

Editat de Klaus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand si eu Honda VFR 800 VTEC, an fabricatie 2002. Motocicleta arata si merge impecabil. Are cauciucuri aproape noi, filtru de aer K&N montat de aprox. 3000 km, furtune de frana pe fata racing inclusiv pompa de frana radiala (NISIN), sistem de franare CBS, bascula spate monobrat, injectie, distributie variabila, cutii laterale originale de Honda VFR + gentile interioare, capac monopost, manere pentru pasager.

Accept si schimb cu enduro Yamaha WR 400 + diferenta. Pentru cine este interesat pretul il discutam cu motocicleta de fata. Pentru mai multe informatii 0726.330.419 sau 0766.404.868

 

Nu prea am poze cu motocicleta dar pentru cine este interesat o rezolvam.

post-8036-1223131372_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aduc motociclete din italia,la comanda,cele mai mici preturi,cu transport asigurat pana in pitesti,starea este verificata la fata locului,prezentata doritorului care isi va da acceptul sau nu pentru continuarea tranzactiei.orice marca si model.livrare in max 10 zile de la confirmare.piese si accesorii noi sau sh,tobe sport yoshimura,arrow,sbk,etc.suzuki bandit gsf 650 din 2006,1800 km luata din concesionare reprezentanta,3800 e neg.cizme alpinestars sh folosite in test pe mugelo,2 zile,ca si noi,suzuki gsxr 600 srad din 98 usor accidentat,carena far crapata,lipsa aripa fata,1500 e neg.suzuki gsxr 750 srad din 97,2400 neg,ca nou.pt informatii,id meu este gustybart,sau nr tel 0723731462

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand KTM 450 EXC - septembrie 2008.

Motocicleta este cumparata in Septembrie 2008.

I-am facut doar rodajul 300 KM. (cu limitarile din fabrica).

Motocicleta este in stare noua ( inclusiv anvelope ).

Pretul contine TVA deductibil si este cu 1000 euro mai ieftina decat pretul din magazin:

http://www.motomania.ro/motociclete-noi/kt...-exc-r_222.html

 

Florin 0722384956

post-6743-1223315800_thumb.jpg

Editat de free2000alex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...