Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

@r4z0r: nu breh, aia din statie e o kapra parca... si io am tot vazut'o...

@geon: motoreta matale e neagra si o ti bagat in intrarea de la scara..? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@r4z0r: nu breh, aia din statie e o kapra parca... si io am tot vazut'o...

@geon: motoreta matale e neagra si o ti bagat in intrarea de la scara..? :banana:

 

nu bre lasa kaprele ca erau si 2 acolo acum a ramas doar una

omu a zis ca are sv650s si e unu chiar in fata supermarketului ala non-stop vis-a-vis de statie dar e bagat printre masini unu albastru cu ..iar am uitat nr. si are o banda argintie parca pe coditza iar aia neagra de care zici tu e un gs500 daca nu gresesc

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha.. gata, te'am prins.. :banana: ca nu stiam io a cui e mobra albastra.. :blbl: pai io mi's in capul strazii aleia in panta din spatele motoretei tale.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha aici nu se ia nimeni de voi k suntetzi offtopic :rolleyes: bagatzi chat la greu k nu spune nimeni nimic :D ride safe

nu prietene nu suntem off topic ca noi stam in zona vitan-mall deci suntem on topic in schimb tu esti off topic titanistule :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi tu iti tii mobra parcata in statie de autobuz la stadion ? una albastra cu nr deeee...am uitat oricum nu de bucuresti

daca da sa stii ca o admir in fiecare dimineata cand plec la munca si ma opresc la magazin acolo sa imi iau ca tot omul tigari si 3in1

 

:D

 

Salut! Nu sunt eu ala :rolleyes:... a mea e neagra..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iete breh.. daca de vineri aveai indoieli si nu mai stiai care e.. :D a mea adica.. :D

 

Tu stai cumva pe langa Real? Iti vad mereu motocicleta, de la balcon :D

Apropo, am vazut ca trec multi cu moto pe aici. As zice sa fiti atenti la intersectia de la Bobocica. S-au "pupat" multe masini in intersectia asta, iar voi fiind cu moto, e si mai periculos. Cititi indicatoarele cu grija. Multi care vin dinspre targul de masini cred ca au prioritate daca merg spre Stadionul Olimpia, lucru neadevarat. Ei sunt cei care ar trebui sa dea prioritate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Bag de seama ca sunt multi prin zona asta si chiar am vecini, cum ar fi R4z0r care sta pe aceasi strada cu mine la 50 m :D, am confudat SV tau cu al unui prieten acelasi model culoare, numai nr de inmatriculare serie sasiu si seri motor difera :D,

 

uite si motoru meu care il recunoaste :D dau :D suc

 

 

pana la urmatorul sezon ne strangem ceva....

post-11807-1220876303_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu stai cumva pe langa Real? Iti vad mereu motocicleta, de la balcon :D

Apropo, am vazut ca trec multi cu moto pe aici. As zice sa fiti atenti la intersectia de la Bobocica. S-au "pupat" multe masini in intersectia asta, iar voi fiind cu moto, e si mai periculos. Cititi indicatoarele cu grija. Multi care vin dinspre targul de masini cred ca au prioritate daca merg spre Stadionul Olimpia, lucru neadevarat. Ei sunt cei care ar trebui sa dea prioritate.

 

da cunosc intersectia e de kko, chiar ieri era sa ma mulez pe o masina care venea din directia stadionului si a facut stanga spre ramnicu valcea bine ca mi-a venit in cap ideea cum ca tanti sigur face stanga si nu imi acorda prioritate si asa a si fost (eu venind de la liceul decebal in directia stadion)

 

Salutare

Bag de seama ca sunt multi prin zona asta si chiar am vecini, cum ar fi R4z0r care sta pe aceasi strada cu mine la 50 m :D, am confudat SV tau cu al unui prieten acelasi model culoare, numai nr de inmatriculare serie sasiu si seri motor difera :blbl:,

 

uite si motoru meu care il recunoaste :huh: dau :D suc

 

 

pana la urmatorul sezon ne strangem ceva....

 

nu am vazut motorul tau pana acum :D si unde la 50 de m ca la 50 de mine e un kawa nu stiu al cui ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am vazut motorul tau pana acum :scratch: si unde la 50 de m ca la 50 de mine e un kawa nu stiu al cui ... :)

 

 

stau langa parcarea care se construieste unde sunt multi paznici :P sau langa intrarea de la fosta fabrica miraj

 

id tau de mess ce a patit :unsure: r4z0r_talent_electrizantu_only4u

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ lucretia: nu.. chiar pe langa stadionul olimpia..

 

inseamna ca te-am confundat, sorry.

 

da cunosc intersectia e de kko, chiar ieri era sa ma mulez pe o masina care venea din directia stadionului si a facut stanga spre ramnicu valcea bine ca mi-a venit in cap ideea cum ca tanti sigur face stanga si nu imi acorda prioritate si asa a si fost (eu venind de la liceul decebal in directia stadion)

 

Intr-adevar, este destul de periculoasa intersectia. Astazi, s-au mai " pupat " unii in intersectie. 2 masini vreau sa zic.

Editat de Lucretia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stati in Vitan, pe langa Mall, sau nu neaparat, prin zona. Am vazut multe moto noi, in special vre-o 2 Hornet-uri, lasati si voi un id ceva aici sa tragem si noi o plimbarica seara k eu merg doar cu un prieten si as vrea sa fim mai multi.

 

id meu: cristacke_c

 

<small>--- Mesaj completat în 26 Mar 2008 07:45 -------------</small><br/>hai ma nici unu nu e pe forum din vitan?

 

 

Salutare!

Nou venit pe forumul din Vitan si in cartierul cu acelasi nume.

Calaresc ~everyday un Bandit negru si stau in caminul particular de langa Fizicienilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

V`am vazut mesajele lasate aici pe forum...eu stau undeva in salajan langa statuie, destul de aproape de voi si daca mai e noroc de vreme buna si va intalniti la o plimbare, sunt dispus dupa ora 18(cand ies de la munca), hapynes_20@yahoo.com este id`ul, puteti da "add" oricand :rolleyes: si chiar astept ca din pacate sunt singur pe aici ...sunt din provincie si nu ma dau decat singur prin bucuresti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

V`am vazut mesajele lasate aici pe forum...eu stau undeva in salajan langa statuie, destul de aproape de voi si daca mai e noroc de vreme buna si va intalniti la o plimbare, sunt dispus dupa ora 18(cand ies de la munca), hapynes_20@yahoo.com este id`ul, puteti da "add" oricand :blink: si chiar astept ca din pacate sunt singur pe aici ...sunt din provincie si nu ma dau decat singur prin bucuresti..

 

pentru tine si la fel si pentru ceilalti in fiecare vineri intre orele 19:00-20:00 :grinbandit: :

 

/index.php?showtopic=83426

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...