Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

 

Mesaj completat

 Votati cand si la cat ? daca ar fi sa fie intalnirea celor din ziona vitan.

 

                                                                         Voteaza in ce zi ?  

 

                                                                         Voteaza la ce ora ?

 

 

 

 

 Ar mai ramane locatia ? ( da-ti si voi idei, trebuie undeva sa fie cat de cat aerisit, si sa stie lumea pe unde vine).  

 

O ideie ar fi parcarea Mr Bricolage de la mihai bravu cu calea vitan(nu avem bariere), o alta locatie pe energeticienilor (la capat 135,123 CET Sud), ar mai pe calea vitan la pompieri aproape de mall (cum vii dinspre mihai bravu).

Editat de chatuiesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, chiar asa ......ce mai conteaza locatia! Vorbim luni intre noi si stabilim pe loc.

Pana una alta putem incerca o iesire in week pentru sambata sau duminica la o scurta plimbarica.

 

Hai baieti ca trece sezonul si vom plange dupa vremea frumoasa !!! Ready to ride !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai....eu am zis niste locati acum nu stiu...trebuie vb cu o zi doua macar...sa stim unde .

 

 

 

 

Ramane deci luni la 20, locatia sa vedem.

 

 

Mesaj completat

Votat...

Astept propuneri de locatie.

La Mr Bricolage au o parta nu se poate intra. Ma gandesc la un loc...dar ar trebui sa fie si ceva bar pe langa sa bem si un suc ca se va termina sezonul in 30 zile "pentru uni"

 

 

 

 

 

 

 

se poate intra prin mihai bravu fluierand, poarta aia din calea vitan e pt altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hola,

Eu propun la mine în fața blocului că nu mai am motoretă.

 

Acu pe bune, vin oriunde, dar pe jos, cam o lună... bănuiesc că nu ne vedem pe la metrou la 1 Mai să fac 2 sătpămâni pe drum. Măcar să știu să-mi iau ceva de mâncare la mine :grinbandit:

 

PS Careva un scuter de împrumutat o lună?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

mai bag si eu o locatie de intalnire la magazinul Real. In fata magazinului este destul loc sa parcam si in interior este o cafenea unde putem sta linistiti inainte sau dupa plimbare. Mai vedem pana luni ce si cum.........

 

P.S. - cineva in week ( sambata ) la o iesire de cateva ore ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YO zic ca-n PARCARE LA PIATA VITAN ar fi ideal, intrucat nu-i aglomeratie mare si e situata in imediata apropiere a parculetului, sa mai stam si pe bancute...

Vorbesc de parcarea prevazuta cu bariera din spatele complexului in care functioneaza sala de gimnastica, Pizza Hut Delivery si Vodafone...

Seara parcarea e pustie si putem discuta si in liniste...

Plus ca o putem sterge si in orice directie..

Sincer, in fata la REAL nu mi se pare o idee buna, trafic aglomerat de masini si persoane, galagie, sa nu mai vorbim de ciori...

Editat de MADOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YO zic ca-n PARCARE LA PIATA VITAN ar fi ideal, intrucat nu-i aglomeratie mare si e situata in imediata apropiere a parculetului, sa mai stam si pe bancute...

Vorbesc de parcarea prevazuta cu bariera din spatele complexului in care functioneaza sala de gimnastica, Pizza Hut Delivery si Vodafone...

Seara parcarea e pustie si putem discuta si in liniste...

Plus ca o putem sterge si in orice directie..

Sincer, in fata la REAL nu mi se pare o idee buna, trafic aglomerat de masini si persoane, galagie, sa nu mai vorbim de ciori...

 

 

 

 

OKay....deci la 8 azi in parcarea (care o fi aia) de la piata vitan....incerc sa ajung si eu.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Foaie de parcurs aka cine "sa strans'" ieri 28.09 : 

 

 

 

 

 Mihai iunie, lucian, cristake, user(aka nu are pe motociclism cont), user2 (la fel), mephisto,macho, user3 (aka 5,5), user4, burebista, chatuiesc.

 

 

 

 

 Astia au venit din ce am prins eu.  

 

 Apropo unde a-ti ajuns pana la urma ? in bikers pe la 10 era gol.?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am fost 11 in parcare la Piata Vitan, am plecat spre Bikers 9, prin centru ne-am mai rarit si in final am ajuns 5 dar am ramas doar 3 la un suc ( bere fara alcool ). Deci pentru prima iesire pare promitator, urmatoarea este normal : LUNI 05.10.2009 la locul si ora stiute.

@Burebistaaa - ce ai patit bre la ambreiaj ?

 

 

P.S. - mai trec odata ID msg : dangabrielst

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...