Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Buey, avand in vedere cei 15 ani petrecuti prin cartier pe acolo si adresa care mai e inca in buletin (Anastasie Panu), poate saptamana viitoare va onorez si eu cu prezenta, numai sa-mi dati si mie un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu nu ma pronunt inca........sper sa fie OK in week din toate privintele si am mobra facuta.

Daca iese treaba, se vorbea ceva de un Macin???

 

 

Asfalt uscat !!!

 

Cam drept si plin de radare pe oriunde o iei, dar merge. I'm in ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e cineva interesat de garaj pt iarna in zona...

 

Gazduire pentru motociclete in zona Stadion Olimpia (intersectie Mihai Bravu cu Calea Vitan).

Temperatura constanta peste 16 grade, motocicletele puse pe standere, supraveghere video si paza 24/24.

La cerere, se asigura si mentenanta.

Pret fix 97 ron / motocicleta.

Pentru detalii: 0733/808963 - Cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce n-ai zis ca veneam si eu... As mai putea vineri sau sambata o iesire.

 

 

n-am stiut...data viitoare dau un mass inainte de o plecare....poate stabilim ceva pt week-end...mihai_iunie zicea de vidraru...altcineva, la intalnirea de luni, zicea de dobrogea...sariti cu idei...ceva pe la 300 km si cu ceva curbe ar fi ideal...astept propuneri...asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am stiut...data viitoare dau un mass inainte de o plecare....poate stabilim ceva pt week-end...mihai_iunie zicea de vidraru...altcineva, la intalnirea de luni, zicea de dobrogea...sariti cu idei...ceva pe la 300 km si cu ceva curbe ar fi ideal...astept propuneri...asfalt uscat.

 

 

Vidraru nu ma bag, drum prea prost si cam frig in perioada asta, sigur se lungeste pana la Balea. :)

Propun - traseul meu standard de primavara-toamna :) : Buc-Giurgiu-Olltenita-Calarasi-Buc.. Si autostrada... si serpentine... si caldura... si 1 peste la gratar pe malul Dunarii :)

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vidraru nu ma bag, drum prea prost si cam frig in perioada asta, sigur se lungeste pana la Balea. :)

Propun - traseul meu standard de primavara-toamna :) : Buc-Giurgiu-Olltenita-Calarasi-Buc.. Si autostrada... si serpentine... si caldura... si 1 peste la gratar pe malul Dunarii :)

 

 

bun traseu...eu ma bag...care mai sariti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi si ca ai fost la McDonalds ! :)

 

 

da de unde stii tu ma :))

Mesaj completat

Buey, avand in vedere cei 15 ani petrecuti prin cartier pe acolo si adresa care mai e inca in buletin (Anastasie Panu), poate saptamana viitoare va onorez si eu cu prezenta, numai sa-mi dati si mie un PM.

 

ti-am zis si eu pe mess lunea trecuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

ce ati facut in acest week? pe unde ati umblat?

 

Vorbim maine la 20:00 in acelasi loc.

 

Cine se mai anunta???

 

Cine nu a profitat de ultimele zile superfrumoase... ghinion. :cheers: De maine se anunta vreme naspa. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei interesati mai exista o intrunire pe zona de sector 3 titan la topicul de titan

 

 

va salut pe toti

Mesaj completat

Cine nu a profitat de ultimele zile superfrumoase... ghinion. :cheers: De maine se anunta vreme naspa. :disappointed:

eu am de gand sa merg toata iarna (fara zilele inzapezite sau cu ploaie) , soarele de iarna e si el frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot veni vorba de ce s-a facut in week-end pun niste poze sa vedeti 2 frumuseti expuse duminica la 4 TUNING SHOW de la Vitantis.

 

Oh tu, semizeule care esti, pot sa te ating?!?!?! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot veni vorba de ce s-a facut in week-end pun niste poze sa vedeti 2 frumuseti expuse duminica la 4 TUNING SHOW de la Vitantis.

 

 

 

Nu va mai potoliti cu burnout-urile alea ! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai potoliti cu burnout-urile alea ! :disappointed:

 

Nu ba, alea-s cauciucuri de semaforisti, cum se duc si ei pe... un Transfagarasan, cum se intorc ba cu o carena sparta, ba cu o mana-n ghips.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ba, alea-s cauciucuri de semaforisti, cum se duc si ei pe... un Transfagarasan, cum se intorc ba cu o carena sparta, ba cu o mana-n ghips.

 

Pentru a nu incepe un flame total inutil si pe acest topic, tin sa ti-o spun intr-un mod cat mai sincer ca m-a deranjat comentariul tau, mai ales ca nu stai tu la poponeata mea sa vezi cum ma dau, si pe unde ma dau cu motoreta. Am rugamintea sa pastrezi astfel de pareri pentru tine. Eu nu imi permit sa comentez ceva depre un tip despre care habar nu am nimic.

 

Numai bine

 

P.S: in caz ca nu stii de ce am sarit asa, motorul ala verde e al meu, si ne-am mai intalnit de cateva ori pe la rond (din cate imi spune cristacke - pentru ca eu nu te stiu)

Editat de Toxicomanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot veni vorba de ce s-a facut in week-end pun niste poze sa vedeti 2 frumuseti expuse duminica la 4 TUNING SHOW de la Vitantis.

 

 

Suuuper! :cheers: Ce n-ati zis si voi ca sunteti acolo mai din timp? Macar pe mess 1 mass acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...