Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

P.S: in caz ca nu stii de ce am sarit asa, motorul ala verde e al meu.......

 

Credeam ca-i al lui Danezu'. :cheers:

My bad.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca o fi vreme buna putem sa mergem la Peris ca am inteles ca are sa fie un fel de eveniment in weekend

 

/index.php?showtopic=424197

 

La cat de departe e... mergem sigur. Adica eu merg. :cheers:

Mesaj completat

hmmm...lasati cearta si haideti sa dam o tura....care aveti caucioace de ploaie? :cheers: ))))

 

 

De ploaie nu, dar de vreme uscata, da. Cand esti gata? :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuun asa!!!

Luni nu ati venit ca poate ploua, marti va invita Burebistaaa sa va plimbati daca aveti cauciucuri de ploaie.......

In seara asta iese cineva ?????

Eu plec sigur in maxim 45 minute, nu stiu sigur in ce directie dar tot ma plimb 1 ora.

Daca mai vine cineva sa dea un SMS si ne vedem oriunde.

 

Ride Safe !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuun asa!!!

Luni nu ati venit ca poate ploua, marti va invita Burebistaaa sa va plimbati daca aveti cauciucuri de ploaie.......

In seara asta iese cineva ?????

Eu plec sigur in maxim 45 minute, nu stiu sigur in ce directie dar tot ma plimb 1 ora.

Daca mai vine cineva sa dea un SMS si ne vedem oriunde.

 

Ride Safe !!!!

 

sal...am iesit azi pana la urma, dar nu la plimbare, ci cu putina treaba....tu pe unde ai fost?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit si eu de la o tura, nu-mi mai simt mainile, imi trebuie manusi ca lumea, nu de vara...

 

Cum facem sa iesim cu totii? Trimite-ti macar 1 mass pe mess cu 1 h inainte cand aveti chef de plimbare, ca nu monitorizez topicul permanent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ora 13 -13:30 plec si eu spre Peris daca tine vremea cu noi sa nu ne ude prea tare.

Din pacate nu am cum sa ajung la 10:00 la locul de intalnire .....munca e de vina.

 

apropos : vrea cineva sa ramana peste noapte la Peris ???? sa anunte din timp sa ne pregatim!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=439805

poate are cineva nevoie de parcare pentru moto pe timp de iarna

Deci relatari de la fata locului(ograda ATM PERFORMANCE)biggrin.gif

Tariful lunar este de 97 de ron in care este inclus maintenanta acumulatorului pe perioada parcarii ,stocarea anvelopelor.La primirea motocicletei ,aceasta se spala,se efectueaza o nota de receptie(sunt trecute eventualele avarii,zgarieturi cu poze clare,pentrua e evita eventualele discconforturi,se deschide o fisa de service in care sunt trecute km,benzina,lichide,se pune sigiliu pe toate )temperatura este constanta de 18-20 de grade,securitatea este asigurata de caini de paza dresati,supraveghere audio-video non stop,la cerere se pot efectua reparatii/retusuri de orice fel.Accesul la motociclete este permis clientului in intervalul orar 9:30-20:00.Pentru mai multe detalii sau nelamuriri va asteptam la fata locului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...