Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Muhahahaha.Grasutule tocmai pt imi esti tare drag si nu vreau sa te afunzi in negura uitari, glumesc pe seama ta.Plus ca,sa nu uita,ai lovit cel mai docil si frumos caine din toti maidanezii de prin Bucuresti.Ce pot sa fac eu?Daca plec in cautarea lui ma intorc batut de toate babutele de prin agronomie!

 

PS.serios vorbind,care mai e starea ta?cand revi pe susea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"PS. va rog lasati-l si pe Burebista sa vina la predeal cu masina.Sau mai bine nu,poate da peste vre-un urs ......"

 

Cata risipa ar fi atunci :) mai ales daca merge si primul ca deh doar stii ca are piciorul ceva mai greu pe acceleratia de la masina. :D

 

Acum fara gluma...Predeal - Duminica ??? Plecarea tot pe la 8:30 sau ca si pana acum mai pe la 10-11..... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca au pus ceva in mancare astia din Giurgiu ca am ajuns acasa si abia am reusit sa dau jos armura , bocancii etc.. si am adormit pana dim :D . diseara ne vedem la garaj ? auzeam ceva de o galeata de vin sau ati baut-o aseara??? :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vesti proaspete : Pantera e la "garaj" cu ceva treaba dar a confirmat ca ne asteapta sa-l ajutam sa invinga "galeata de vin" :) :D :)

Doar este a 3-a zi de Paste........si aporopos va roaga omul sa nu veniti calare sau cu masini ca e pacat....... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mentosan...iti multumesc pt reclama...luna asta ma operez, cred ca in 1-2 sapt...probabil ca in august revin...pana atunci va las sa va mai antrenati, ca de....eu si cu rossi ce mai stim cu mobrele....bwahahaha

 

@mephisto...intr-adevar, risipa mare, cum spunea un clasic in viata.

 

@pantera...te dai lovit? scoate galeata aia la inaintare ca are lumea cadere :laugh:

 

@"restu' lumii"....Hristos a inviat...si "cadere libera" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"PS. va rog lasati-l si pe Burebista sa vina la predeal cu masina.Sau mai bine nu,poate da peste vre-un urs ......"

 

Cata risipa ar fi atunci :) mai ales daca merge si primul ca deh doar stii ca are piciorul ceva mai greu pe acceleratia de la masina. :D

 

Acum fara gluma...Predeal - Duminica ??? Plecarea tot pe la 8:30 sau ca si pana acum mai pe la 10-11..... :laugh:

 

 

 

pe incepatorul incepatorilor il (o) mai luati ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu bre... s-a terminat berea, pare-se! :blink:

hai, nu ne organizam si noi ptr duminica? Propuneri de traseu? Predeal?? Alexandria???

meteorologii de serviciu ce zic?

 

aliiiooo???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...