Sari la conținut

Cine Monteaza Alarme In Bucuresti?


Postări Recomandate

Vreau sa-mi montez si eu alarma pe motor si am tot cautat pana acum pe cineva care se pricepe. Am dat de cateva persoane la telefon, insa erau "ocupate pana peste cap", asa ca am decis sa va cer ajutorul.

 

Cine cunoaste persoane care monteaza alarme, in Bucuresti? Care si-a montat( sau prieteni), nu doar din auzite...poate si ceva preturi, daca se poate.

 

Multumesc frumos :ok:

 

Ps: scuze daca mai exista topic asemanator, insa am dat search si dupa 15 min de asteptat :huh: mi-a blocat calculatorul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

eu mi-am montat alarma cu 100 de ron la un "service" de pe bulevardul timisoara.este prima curte dupa serus, imporatatorul renault,sunt cateva motoare in curte...Acolo a avut sediul dirma Brady importatorul skoda.E un tip superprofesionist.Nu am nr lui de tel...

 

eu mi-am montat alarma cu 100 de ron la un "service" de pe bulevardul timisoara.este prima curte dupa serus, imporatatorul renault,sunt cateva motoare in curte...Acolo a avut sediul dirma Brady importatorul skoda.E un tip superprofesionist.Nu am nr lui de tel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...