Jump to content

Recommended Posts

ok , sambata la 12 . deocamdata sunt eu cu k2 , un r1 , un kawasaki vulcan ( probabil , urmeaza sa vb cu el sa confirme ) si inca 2 motoare , la care la fel astept confirmare :D

• Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce multi am fost in seara asta,2 motoare si eu subsemnatul cu masina.din pacate am stat si putin,dar totul are un inceput

buna seara!ne intalnim maine pe amckart la tunari?

maine la 10 plecare din rompetrol la iesire spre henrny coarda :) destinatia cheia

/index.php?/topic/662327-iesire-cheia-21-mai/page__p__2854474__fromsearch__1#entry2854474

salut , scuze ca nu am raspuns mult timp dar am fost cu munca si acum sesiunea.

da am fost a fost piesa , vreme buna , ne-a plouat putin la plecare dar ne-am facut damblaua , ne-am oprit am mancat . a trecut ploaia si am plecat la drum .

acum eu sunt la constanta , am rupt lantul pe drum , astept sa-mi vina kitul de lant maine , si apoi ii dau din loc spre treaba . urmatoarea iesire vrem sa facem tot cheia sau transfagarasan , dar vom anunta , pana acum sunt 8 baieti , cu noi 2 cu tot care vor sa iesim la o tura d-asta . anunt din timp si cine vrea , va asteptam cu placere

• 2 weeks later...

mama, scuze ca n-am mai urmarit topicul :)) data viitoare sper sa ajung.

ca punct de intalnire cred ca majoritatea stim omv-ul din pipera si e accesibil tuturor presupun. propuneti voi ziua si ora, dar nu miercurea asta ca nu pot :D

Edited by Frana

pai , , daca vrei ne vedem la rond la OMV , eu am motoreta aici . zi-mi o ora daca vrei si apoi merem prin oras . astept sa vad daca baietii de la titan / dristor raspund

@CatalinC vezi ca eu am sa ma duc la rond la stadion(lia manoliu),pt ca in zona noastra nu prea ne intalnim.

sambata seara iese cineva ? in seara asta n-am cum sa ies ca am masina paradita , si mi-e lene sa ma duc cu metroul pana la garaj :) ca apoi e de mers pe jos :))

@mumy habar n-am unde-i asta. poate ne vedem maine seara iti dau un PM maine sa-ti zic de ies au ba ;)

salutari din zona pipera. un nou motociclist se alatura comunitatii din romania. sunt incepator pe un ducati monster 620 i.e. momentan am niste probleme cu motorul , dar dupa ce le voi rezolva sunt dispus oricarui fel de intrunire sau drumetie.

va salut

Edited by Mariusik85

Salutare tuturor!

Am biroul in cladirea din Calea Floreasca 169A si am observat ca zilnic sunt parcate atat afara cat si in parcarea subterana un numar estul de mare de motociclete.

Ma adresez voua celor din aceasta cladire si nu numai, in speranta ca intr-o zi insorita, precum aceasta, pentru cine este amator, putem merge toti la pranz in zona (ma gandesc pe malul lacului Floreasca la Diesel (fost Club TV22).

All the best!

pana acum suntem cam 2 overwhelm...vad ca nu prea e activitate prin zona noastra.... cand vrei tu ne intalnim la OMV sa ne cunoastem macar. sa stim si noi pe cine salutam in Pipera :)

asa sa ramana. eu de obicei ies in weekenduri la mine la tara , la 20 km de Cheia. daca e frumos afara plec cu motoru , daca se anunta ploi merg cu masina. din ce m-am uitat eu pe vreme , duminica se pare ca va fi frumos , doar ca eu o sa fiu plecat. tot din vreme am vazut ca luni si marti ar fi frumos , asa ca am putea sa ne vedem pe la OMV mai pe seara , sa zic pe la un 18-19... sper numai ca informatiile de pe vremea.com sa fie cat de cat corecte , si poate stabilim ori luni ori marti o ora exacta sa facem o mica intalnire sa ne cunoastem :)

ori noi 2 , ori speram cu mai multi.

ok pai atunci ramane pe inceputul saptamanii viitoare sa stabilim, aici pe forum, pana atunci poate mai intra "vecinii" si se alatura ;)

EDIT: S-a indreptate vremea si am iesit cu motoru... acum 5 min m-am intors, daca e frumos pe la 19 ar merge si astazi sa ne intalnim la OMV la rond. Dati un semn aici daca vrea cineva

Edited by Overwhelm

eu am fost la baietii din berceni (aveam treaba prin zona) si m-am vazut cu ei... Doamne cum au mers :)) Eu pot si in weekend, am vazut ca e vreme buna si maine. Daca nu, ne vedem luni seara 19 la rond :)

Din păcate eu plec la tara mâine deci nu pot veni. Luni incerc sa ajung, dar nu sunt 100% sigur ca vin. Oricum ma bucur că se baga lumea la d-astea :)