Sari la conținut

Infiintare Club Moto Tulcea


TOR
 Share

Postări Recomandate

Probabil e un topic care a mai fost incercat de 10 15 ori in ultimi 7 ani....

 

Am remarcat ca deja suntem cu zecile pe plaiurile dobrogene si propun macar sa ne facem macar niste tricouri personalizate

 

cu o sigla comuna si un nume comun ...asta daca se doreste ....

 

Macar atat pentru inceput ...asta apropo de campania Motociclisti Exista .

 

 

Astept propuneri cu nume pt club ... si macar o data la care sa ne intalnim cu totii la o bere .

 

prima propunere e a mea Danube Rebels MC ..sau Rebel Riders Tulcea.... o propnere mai veche defapt de prin 2002 2003...nu imi apartine dar o reactualizez.

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 125
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Dati mi voie sa adaug ....ca e nevoie de un numar de telefon ..mail si poza daca e posibil ....... in ceea ce priveste mailu poate sa fie si id de yahoo.....ar fi mai usor de trimis un mesaj grupului .

 

E nevoie si de alte pareri in legatura cu ..infiintarea unui club ..asa ca ...postati ..."pa" forum ...

 

 

:burnout:

 

--- Mesaj completat în 11 Apr 2008 08:33 -------------
upp ....hai mah ..postati si voi ceva .......

 

--- Mesaj completat în 11 Apr 2008 08:33 -------------
upp ....hai mah ..postati si voi ceva .......

 

grozav facem club cu 2 membrii....MUMIILOR POSTATI CEVAAAA.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand 2 voturi pentru ...am facut un forum... mic...fara a intentiona sa ..lezam in vre un fel comunitatea motociclism.ro

 

 

Forumul ... ...CARE ESTE .. http://danube-rebels.myforum.ro/ are un chestionar .. ..sper sa va placa... Si sa ii fie intr un ceas bun ...

 

Rebels of Danube MC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai cunosc si eu cativa doritori printre care si eu,hai mult noroc :D

 

 

 

Poate ii cunsti si pe baiatul si fata de pe Traian ....am vazut parca un suzuki pe acolo.......:whip:

 

Multumim pt vot...

 

 

 

 

 

Poate ii cunsti si pe baiatul si fata de pe Traian ....am vazut parca un suzuki pe acolo.......;)

 

Multumim pt vot...

 

 

Dealtfel este nevoie si de o sigla ... asa ca ..anunt oficial ...;)

 

Campania ... LOGO 4 US :D

 

 

Doritorii ..dar in special cei cu talent ..sa realizeze o sigla .. pentru Rebels of Danube MC sau Danube Rebels ....ca inca nu s a votat :D oficial ...

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca voi la 2 membri faceti deja forum...cind o sa ajungeti la cifre ametitoare de genul 7-8, ce o sa mai faceti ? Ma abtin sa comentez, desi tare ma maninca limba...rebelilor....

cristi ...tocmai atitudine dinasta nu ..cautam...

 

te apreciem pt poze and stuff ..dar daca nu vrei sa iei parte la asa ceva ..nu e nevoie de sarcasm.....

oricum toata lumea este binevenita asa ca ..te vrem si pe tine ....si asa nimeni nu face nimic ..

te vrem si pe tine pe forum ..voteaza si spuneti parerea acolo.....

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca voi la 2 membri faceti deja forum...cind o sa ajungeti la cifre ametitoare de genul 7-8, ce o sa mai faceti ? Ma abtin sa comentez, desi tare ma maninca limba...rebelilor....

Lasa domnu' cristi sa se faca club daca e sa fie o sa fie,daca nu...nu

Din partea mea tot sprijinul.Oricum nu stiu cu ce deranjaza pe altii infintarea unui club,cine vrea sa intre bine, cine nu....nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja suntem 4 : :D

 

Deja suntem 4 : :D

 

 

UPDATE ------ 5...la numar...si uite ca ..ne inmultim :D

 

Deja suntem 4 : :P

 

 

 

 

UPDATE ------ 5...la numar...si uite ca ..ne inmultim :whip:

 

 

6 ..na ca se aduna lumea.. ;)

.....oare ce ne facem la 7-8 ..va zic eu ....in 2 saptamani o sa avem .primul logo al clubului...deja am vorbit cu un grafician...sper sa nu va dezamagesc.. ;)

 

 

Si sper sa arate bine... :D dealtfel si autocolante pentru motoare..dar se vor cumpara de la baiatul care face designu-l....

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ma bag si eu. Dar am o mica nedumerire. Ce vom face daca nu se va renunta la anumite lucruri de care eu nu sunt foarte mandru. Ma refer la atitudini negativiste si discriminari bazate pe vorbe sau mai rau pe anumite persoane. Haideti sa incetam cu astea si sa fim uniti. Pe cand o adunare, cu totii la o discutie serioasa pe tema asta. Astept informatii noi pe forum sau pe mail la weber53ro@yahoo.com . ASFALT USCAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, haideti a facem ceva sau preferam sa stam degeaba. Veniti cu ceva propuneri, subiecte de discutat pe forum sau la un suc, sau e mai bine unul sa alerge si altii sa astepte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este timp... Nu ne grabim... au trecut atatia ani fara sa se faca nimik.....cu rabdare dar poate nu se asteapta numa muran gura.......

 

Probabil nu ma fac inteles ...scopul este ..sa ai cum sa mergi in fata autoritatilor si sa te poti reprezenta ,,,,fara sa existi ca si pesoana juridica nimeni nu o sa dea 2 bani pe tine ... sa faci o intrunire sau ..o cursa legala ...(mai tineti minte cursele de carting de prin oras....?)...sa faci o donatie la un grup de orfani ...si / sau sa primesti o sponsorizare in scopuri caritabile asu care poate fi folosita pt orice....

Posibilitati sunt multe ...sa speram ca minti deschise sunt si mai multe ..... avem de castigat ...nu de pierdut... :)

 

NU E EVIDENT ...?.

 

FORUM ESTE SI AICI ....asteptam SIMPATIZANTI ....... de orice tip.... ESTE UN MOTOR CLUB ...nu only motors club ..deci carturi scutere atv uri......as pune si barci :( (glumesc) Sponsori SUNT ......si putem face rost de sponsorizari ... e doar o chestiune de .. a ii RUGA FRUMOS.... altfel discuti pentru sponsorizari ..daca esti LEGAL :moto:

 

AM rugat sa se lase un .. mail..sau mess .ca la un moment dat sa ne intrunim... sa dezbatem cateva probleme...

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

Count me in,m-am inregistrat si pe forumul local;pe aici ma benoclez de ceva vreme si am solicitat (discret) o sectiune si pentru Tulcea la "Comunitati moto regionale",inca astept,poate poate.. :). Din pacate insa abia acum vad ca s-a luat o astfel de initiativa si pentru Tulcea si ma astept sa fim cu mult mai multi inregistrati,avand in vedere cum suna orasul noaptea >:(. Am asteptari mari,eu cred a ne vom aduna destui cat sa iasa ceva. Saptamana asta plec in Polonia,poate ne vedem la o bere cand revin. Id-ul meu este adiakaneo@yahoo.com ,ar trebui sa apara si in profil,tinem legatura chiar daca nu prea voi sta prin tara anul asta.

 

Toate cele bune,sa fiti iubiti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( E foarte bine ce se intampla...... a aparut si un logo ..mai pun si eu ceva :) o incercare ....

 

Trebuie sa spun ca logoul ... de pe forum parca arata mai CLEAN ..... si e mai ingrijit :moto: inca odatat multumim lui adrian //sper ca ne va pune la dispozitie ..fonturi ..and stuff ..ca sa putem face ceva :moto: un tricou o chestie ...

post-14349-1210837056_thumb.jpg

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( E foarte bine ce se intampla...... a aparut si un logo ..mai pun si eu ceva :) o incercare ....

 

Trebuie sa spun ca logoul ... de pe forum parca arata mai CLEAN ..... si e mai ingrijit :moto: inca odatat multumim lui adrian //sper ca ne va pune la dispozitie ..fonturi ..and stuff ..ca sa putem face ceva :moto: un tricou o chestie ...

Bre,da logo-ul nu ar trebui sa aiba o tema moto? logo-ul ala in afara de faptul ca arata frumos parca nu reprezinta mai nimic.

Trebuie sa fie ceva sa aiba o tema moto si sa ne reprezinte,asta parca il reprezinta numai pe kamikaze ca el e urat asa. :moto: apropos,cand vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre,da logo-ul nu ar trebui sa aiba o tema moto? logo-ul ala in afara de faptul ca arata frumos parca nu reprezinta mai nimic.

Trebuie sa fie ceva sa aiba o tema moto si sa ne reprezinte,asta parca il reprezinta numai pe kamikaze ca el e urat asa. :moto: apropos,cand vine?

 

reprezinta satanisti violatori de babe si tu esti sefu` :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reprezinta satanisti violatori de babe si tu esti sefu` ;) ;)

 

 

BRavo ...dar am o propunere pt tine...fa tu altul mai bun.....plus ...exista un vot pe forumul viitrului club ..unde se pun pze sigle ..and stuff...

Inafara de asta in constanta exista un club ...eu nu m am bagat sa cmentez ce sigla exista acolo ...am mentinat ca e doar o incercare....rog ON TOPIC TULCEA BORN BIKERS ONLY .....:laugh: u lame cunt.... :laugh:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cunt

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)) deci am facut o gluma pe seama lui seby ;) si are dreptate, trebuie sa va treceti si numele(sau ce semnifica, nu am nimic cu voi sau cu tine, chiar imi place ideea ca vreti sa infiintati un club si va doresc sa reusiti :laugh: tineti`o tot asa :laugh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)) deci am facut o gluma pe seama lui seby :laugh: si are dreptate, trebuie sa va treceti si numele(sau ce semnifica, nu am nimic cu voi sau cu tine, chiar imi place ideea ca vreti sa infiintati un club si va doresc sa reusiti :laugh: tineti`o tot asa :P

 

 

ok..atunci si eu iti datorez scuzele de rigoare ....... multumim de urare... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...