Sari la conținut

Sa Ne Cunoastem !


aoreus
 Share

Postări Recomandate

Nume : SUZUKI

Prenume: GSF 120 N BANDIT

Nascut in 2002 , culoarea argintie, rulaj de 28 000 km , stare de sanatate ok, cu benzina stau mai prost dar imi revin incet-incet. Azi am sosit din tari straine si ma aflu in posesia lu Troasca & Jeni. Peste o ora ies la prima tura sa va vad drumurile , daca vreti sa ma cunoasteti haideti la birtutu din padure.

Pun si o poza sa ma recunoasteti.

Salu'

post-7396-1213275342_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nume : SUZUKI

Prenume: GSF 120 N BANDIT

Nascut in 2002 , culoarea argintie, rulaj de 28 000 km , stare de sanatate ok, cu benzina stau mai prost dar imi revin incet-incet. Azi am sosit din tari straine si ma aflu in posesia lu Troasca & Jeni. Peste o ora ies la prima tura sa va vad drumurile , daca vreti sa ma cunoasteti haideti la birtutu din padure.

Pun si o poza sa ma recunoasteti.

Salu'

Felicitari man !!! Azi dupa ce am vorbit cu tine la telefon am zbughito nici la juma de ora sa o vad ca n-am putut rezista .Este bestiala.Griji de ea.Ne vedem pe deal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina mobra mai.Imi place griul mult :crack: Sper sa ne vedem sambata cand vin inapoi.Am auzit ca om merge in Ungaria Week-end urmator .Ma bag si eu.Multi Km fara evenimente :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1200 nu 120 , de la emotii, ce sa faci.........Mersi de urari, asteptam sa va beliti si voi ochisorii :friends:

Ia permisu Rocco ca am trecut azi pe langa casuta ta si il cam umple prafu.

Hende nu stiu tu, dar noi in Ungaria nu mergem! Nu ne permite timpu si buzunaru.

 

 

Si prima poza pe motor...............................

post-20017-1213294364_thumb.jpg

Editat de MyA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

si eu vreau!!!! fara suaprare "banditilor" da a lui alin e cel mai tare! si arata bestial. si jeni draga de ce nu-ti palce "ligheanul" ala ? arata foarte frumos asa plus ca are si aaporatoare... ma rog mie imi place mai mult asa decat cu semicarena, nici nu cred ca ar fi atat de frumos. acuma ma uitam si eu dupa din asta dapi mie mi-e firca si de 600 dapoi de 1200.... :friends: sa-l folositi sanatosi si cat mai multi km fara intamplari nedorite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume : SUZUKI

Prenume: GSF 120 N BANDIT

Nascut in 2002 , culoarea argintie, rulaj de 28 000 km , stare de sanatate ok, cu benzina stau mai prost dar imi revin incet-incet. Azi am sosit din tari straine si ma aflu in posesia lu Troasca & Jeni. Peste o ora ies la prima tura sa va vad drumurile , daca vreti sa ma cunoasteti haideti la birtutu din padure.

Pun si o poza sa ma recunoasteti.

Salu'

Cat prinde ? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat prinde ? :banana:

:bounce: Inca mi-e cam morcov de dansu ca are vana de numa-numa :friends: , tre umpic sa ma obisnuiesc cu el ca ii diferenta de la cer la pamant intre asta si fostu. Dar ne dam noi greata, stai linistit. Sa treaca ceva km si o sa fie ok.

Multumim de urari si vorbe bune la toti, da aveti grija sa nu il deocheati mah :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Am intrat si eu in randul vostru amu.Mircea sa te faci bine

 

 

Mare om hende asta ,,,,,ba tu tre sa dai un rezervor de benzina ca nu mi-ai zis ca t-ai luat trotineta,,, io tat timpu tre sa aflu de la altii,,,te stept prin cj , daca nu ,ne vedem la broscarie

 

Serus..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare om hende asta ,,,,,ba tu tre sa dai un rezervor de benzina ca nu mi-ai zis ca t-ai luat trotineta,,, io tat timpu tre sa aflu de la altii,,,te stept prin cj , daca nu ,ne vedem la broscarie

 

Serus..

 

 

Bine mai....Da care esti.Ca toti aveti niste nume,de unde sa stiu eu care sunteti toti :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serus fratilor ,,,, :kali:

 

Vrajitorul din goz, sau poate Dorothy? :D

Salutare Ovi :(

 

 

Barburasule ,,,da frumos si colorat mai sti tu sa vorbesti,,,,vezi ca stiu unde stai si poate visezi urat....

 

 

He He He

post-9376-1216102123_thumb.jpg

Editat de OZ custom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

si noi stimi ca ai logan rosu sau mov e culoare aia? :blink: :baldy: :ph34r: :blink: :blink:

acest medicament se paote elibera fara prescriptie medicala, daca apar manifestari neplacute adresati-va ...... cui trebuie. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare om hende asta ,,,,,ba tu tre sa dai un rezervor de benzina ca nu mi-ai zis ca t-ai luat trotineta,,, io tat timpu tre sa aflu de la altii,,,te stept prin cj , daca nu ,ne vedem la broscarie

 

Serus..

 

 

Dute ma Ovi ca buna memorie ai.Vad ca nu ai uitat de atata vreme.Las ca om face o tura :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salutare la toti motociclistii!! ma numesc Sorin T. iar dupa multi ani si multe vise am reusit acum 2 luni de zile sa intru in posesia unui motor (Yamaha yzf r6 din 2000).sper sa nu am evenimente majore ,tinand cont ca sunt incepator in tainele motociclismului si am "sarit" direct pe supersport..sper sa ma indrumati cu sfaturi utile.sunt deschis pt. a primii orice sugestie (pertinenta) va multumesc! as mai avea multe de spus si totodata de intrebat ..dar asta sper sa se intample "face to face"

post-41455-1219146631_thumb.jpg

post-41455-1219146878_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...