Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

din pacate is numai pt oameni cu bostanu mititel. bafta la vanzare

 

 

 

 

... si daca tot is la bursa, vinde cineva cauciucuri la mana a doua ?

 

asa e cum zici tu dar nu tot timpul te poti lua dupa marimi. Uneori mai merge si pe incercate(am vazut pe capul meu asta)

 

PS: casca nr 13: http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...992-165465.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar aripa fata de cross/enduro de culoare neaparat alba in stare buna,eventual noua si la un pret corect.

ma intereseaza pt un DR 350....sper ca se poate adapta si de la alte modele.

 

 

luccyus_16@yahoo.com

 

 

Vezi ca au la motorcity in Floresi aripi de motoare enduro, fata, pe stoc, o gramada. Nu stiu sigur daca au si albe, dar aveau albastre, verzi, galbene, rosii. Era 70 de lei una.

Editat de ekkemu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!vand una bucata simson sport ca a stat destul la mine in garaj,motoru' e ok(ambielaj,piston) nu zic ca e complet,da' no,in mare parte e acolo.

Uite pun si niste poze pt cei interesati.Pretu'corect nu stiu care ar fi...mai vedemare nr vechi,actele nu le mai ampost-24313-1234547672_thumb.jpgpost-24313-1234547767_thumb.jpg

 

Salut!vand una bucata simson sport ca a stat destul la mine in garaj,motoru' e ok(ambielaj,piston) nu zic ca e complet,da' no,in mare parte e acolo.

Uite, pun si niste poze pt cei interesati.Pretu'corect nu stiu care ar fi...mai vedem post-24313-1234547885_thumb.jpgare nr vechi,actele nu le mai ampost-24313-1234547672_thumb.jpgpost-24313-1234547767_thumb.jpgpost-24313-1234548194_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Caut Honda CB 500, sau Kawasaki er5, sau ceva asemanator, dar ma tenteaza si ceva soft enduro care sa fie potrivit pt inaltimea mea(1.70). Inca nu m-am decis, depinde de starea motorului, dar prefer sa fie dupa 2000, inmatriculat, km sub 40000.

Daca cineva imi faca oferta si pentru aducerea unui motor asemanator din Italia, putem sa discutam si aceasta varianta.

Am in jur de 2000 EUR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Caut Honda CB 500, sau Kawasaki er5, sau ceva asemanator, dar ma tenteaza si ceva soft enduro care sa fie potrivit pt inaltimea mea(1.70). Inca nu m-am decis, depinde de starea motorului, dar prefer sa fie dupa 2000, inmatriculat, km sub 40000.

Daca cineva imi faca oferta si pentru aducerea unui motor asemanator din Italia, putem sa discutam si aceasta varianta.

Am in jur de 2000 EUR.

salut

locuiesc in italia

duc moto in tara,,,pe comanda...intra pe id-ul cos75mari daca esti interesat,,,si vorbim mai multe

nu vreau avans,,vreau seriozitate

astept sa ma contactezi

 

ii careva in Cluj care sa poata aduce lucruri de pe e-bay.de?

 

 

ii careva in Cluj care sa poata aduce lucruri de pe e-bay.de?

intra pe id-ul cos75mari

si te ajut

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand combinezon marime 50 L l-am cumparat dar se pare ca imi e putin mare ,eu am 170, 60 kg ,combinezonul merge pentru cineva cu 175 ,75-80 kg merge super ok culoare albastru galben este piele +textil e super vara nu tine cald in el merita vazut ,pret 200 euro ,MADE IN PAKISTAN ,raspund si pe mess : ady_cluj ,sau telefon 0724560221

post-11666-1234597025_thumb.jpg

post-11666-1234597040_thumb.jpg

post-11666-1234597051_thumb.jpg

Editat de vending_adi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Caut Honda CB 500, sau Kawasaki er5, sau ceva asemanator, dar ma tenteaza si ceva soft enduro care sa fie potrivit pt inaltimea mea(1.70). Inca nu m-am decis, depinde de starea motorului, dar prefer sa fie dupa 2000, inmatriculat, km sub 40000.

Daca cineva imi faca oferta si pentru aducerea unui motor asemanator din Italia, putem sa discutam si aceasta varianta.

Am in jur de 2000 EUR.

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...002-152409.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...