Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

post-22318-1265904514_thumb.jpg :angry: " DAN CATA --Are careva genti laterale textile de vanzare, in stare buna si la un pret decent?""

Am eu coburi textile putin folosite, daca te intereseaza, la 150roni :din astea "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-22318-1265904514_thumb.jpg :laugh: " DAN CATA --Are careva genti laterale textile de vanzare, in stare buna si la un pret decent?""

Am eu coburi textile putin folosite, daca te intereseaza, la 150roni :din astea "

ce cod pe louis?

 

arata bine... si pretul e decent :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vand urmatoarele geaca textila merime s pt o domnisoara sau un tip la 170 in stare exceptionala 250 lei negociabil

geaca pieleretro pt scuter sau chooper marime m sau 50 50 lei

casca caberg 407 viziera de soare incorporata stare buna 250 lei negociabil

alte detalii 0742425183 sau pm toate cele bune !!!!

Mesaj completat

casca marimea s dar merge si pt un M

 

 

casca s-a dat mai raman gecile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

In perioada 21-23 februarie se pleaca dupa un motor situat in Milano si mai e disponibil un loc pe remorca. Daca are cineva de adus (doar transportat fara cumparat) un motor din zona de nord a Italiei sa dea un semn.

 

Pretul este de 200e pana in Cluj Napoca sau imprejurimi :angry:

 

Info contact:

tel: 0745167066 Voicu

mail/ymess: bvoicub@yahoo.com

Editat de dyp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Pocket PC HTC Prophet:Wireless,Bluetooth,Camera de 2 megapixeli,Touchscreen,Pachet Office 2010,Card 1 GB,Windows Mobile 6.5(ultima versiune) are YouTube si multe alte aplicatii superbe,pret 500 ron (negociabil) poze- http://vanzarecumparare-bfg.blogspot.com/

 

 

UP Accept si schimburi cu alte telefoane,mai ales care au Omnia sau alt HTC :laugh: ,dar nu ezitati sa veniti cu alte oferte de tel :angry:,bineinteles +/- diferenta daca este necesara

Editat de khrisstyan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP Accept si schimburi cu alte telefoane,mai ales care au Omnia sau alt HTC :hurt: ,dar nu ezitati sa veniti cu alte oferte de tel :angry:,bineinteles +/- diferenta daca este necesara

daca are gps m ar interesa

Mesaj completat

Cumpar o pereche semnale , cum sunt cele atasate. Pot fi si second hand, dar in stare buna.

10033630.JPG

De asemenea, cumpar capete ghidon (contragreutati) si mansoane (o pereche) pt F650CS, GS , Dakar, care sa potriveasca la manerele incalzite standard si parbriz touring F650 CS.

Mesaj completat

:laugh:

wind.parabellum.dandare2.jpg

Mesaj completat

Sau poate fi si asa: screen.vario.screendown.ziggy.jpg

daca vrei iti dau 4 semnalizatoare de ktm model 2009 la 120 roni noi si echipate complet cred ca iti potrivesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei iti dau 4 semnalizatoare de ktm model 2009 la 120 roni noi si echipate complet cred ca iti potrivesc

Am rezolvat semnalele...au mai ramas restul.

Merci oricum, Virgil. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

Schimb ap in floresti pe ceva motor gen american chopper, genul care a fost unul in cluj si avea un proprietar care avea o casca cu coarne stiti voi sigur despre ce va spuns, la un moment dat motorul era la spinners si o data a aparut si la intrunirea seth.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand sau schimb (cu alte manusi- Sport/Touring?) o pereche de manusi de Enduro/Cross marimea L noi-noute, cumparate astazi cu factura si garantie un an- nu au fost purtate deloc...exterior 95% din polyamid, 5% spandex, cu atasament de velcro la incheietura si protectii in palma si la degete... le-am luat pentru o persoana, dar nu-i sunt bune ;) ma gasiti pe mess: don_lexus2002 sau la tel 0743193701 ... am dat pe ele 112 lei,dar negociem :)

post-10383-1266490193_thumb.jpgpost-10383-1266490153_thumb.jpgpost-10383-1266490169_thumb.jpgpost-10383-1266490242_thumb.jpgpost-10383-1266490279_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand doua semnale, Bmw F650GS/CS/, becuri de 12V/ 10 W, second hand, dar in stare buna. Unul din cele doua are lipsa pinii de la mufa. Pret 30 RON/ buc. 10033630.JPG

Detalii PM sau aici.

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

Schimb ap in floresti pe ceva motor gen american chopper, genul care a fost unul in cluj si avea un proprietar care avea o casca cu coarne stiti voi sigur despre ce va spuns, la un moment dat motorul era la spinners si o data a aparut si la intrunirea seth.

 

 

motorul ala e de vanzare . fa rost de nr de telefon de la baietii care lucrau la spinners,sau de la teo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand doua semnale, Bmw F650GS/CS/, becuri de 12V/ 10 W, second hand, dar in stare buna. Unul din cele doua are lipsa pinii de la mufa. Pret 30 RON/ buc. 10033630.JPG

Detalii PM sau aici.

sau mai bine la Mirel, ca le are la 25 ron bucata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau mai bine la Mirel, ca le are la 25 ron bucata :)

Asa de curiozitate...de ce nu ai apelat la Mirel, atunci cand ai avut nevoie de ele imprumut, pe gratis, timp de un an de zile?

 

P.S: Chiar nu-mi raspunde ca nu are sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...