Sari la conținut

Postări Recomandate

daca vrei iti dau 4 semnalizatoare de ktm model 2009 la 120 roni noi si echipate complet cred ca iti potrivesc

Am rezolvat semnalele...au mai ramas restul.

Merci oricum, Virgil. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna ziua!

Schimb ap in floresti pe ceva motor gen american chopper, genul care a fost unul in cluj si avea un proprietar care avea o casca cu coarne stiti voi sigur despre ce va spuns, la un moment dat motorul era la spinners si o data a aparut si la intrunirea seth.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand sau schimb (cu alte manusi- Sport/Touring?) o pereche de manusi de Enduro/Cross marimea L noi-noute, cumparate astazi cu factura si garantie un an- nu au fost purtate deloc...exterior 95% din polyamid, 5% spandex, cu atasament de velcro la incheietura si protectii in palma si la degete... le-am luat pentru o persoana, dar nu-i sunt bune ;) ma gasiti pe mess: don_lexus2002 sau la tel 0743193701 ... am dat pe ele 112 lei,dar negociem :)

post-10383-1266490193_thumb.jpgpost-10383-1266490153_thumb.jpgpost-10383-1266490169_thumb.jpgpost-10383-1266490242_thumb.jpgpost-10383-1266490279_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand doua semnale, Bmw F650GS/CS/, becuri de 12V/ 10 W, second hand, dar in stare buna. Unul din cele doua are lipsa pinii de la mufa. Pret 30 RON/ buc. 10033630.JPG

Detalii PM sau aici.

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

Schimb ap in floresti pe ceva motor gen american chopper, genul care a fost unul in cluj si avea un proprietar care avea o casca cu coarne stiti voi sigur despre ce va spuns, la un moment dat motorul era la spinners si o data a aparut si la intrunirea seth.

 

 

motorul ala e de vanzare . fa rost de nr de telefon de la baietii care lucrau la spinners,sau de la teo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand doua semnale, Bmw F650GS/CS/, becuri de 12V/ 10 W, second hand, dar in stare buna. Unul din cele doua are lipsa pinii de la mufa. Pret 30 RON/ buc. 10033630.JPG

Detalii PM sau aici.

sau mai bine la Mirel, ca le are la 25 ron bucata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau mai bine la Mirel, ca le are la 25 ron bucata :)

Asa de curiozitate...de ce nu ai apelat la Mirel, atunci cand ai avut nevoie de ele imprumut, pe gratis, timp de un an de zile?

 

P.S: Chiar nu-mi raspunde ca nu are sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand suzuki gs500e din 91 pret 1000 euro in stare buna

tanc rucsac nou nout held cu magneti 45 euro

casca held dubla viziera 80 euro marimea m

geaca adrenaline cu protectii umeri spate coate marimea L 80 euro

raspuns pe mail joyn07@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. stiti cumva de unde fac rost (sau poate aveti vreunul dintre voi un motor de vantut pe piese) de roata dintata care invarte lantul de distributie, situata in axul de la volanta (biela manivela). in schema explodata, cea in care arata si ghidajele pentru lantul de distributie, e roata cel mai de jos. primary drive gear este denumita in CLYMER, nush cum sa ii zic in romaneste. a mea are diametrul interior de 24 de mm, as vrea una de 28.. diametrul interior. si no, a mea e de vanzare in cazul asta. merci fain!

 

 

vreau si o masca de PEUGEOT SpeedFight2

 

vand PEUGEOT SpeedFight2 din 2008, vreo 5000 si ceva de km, vreo 1100EUR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand enduro RIEJU RR50 echipat de strada (stop semnalizare cauciucuri de sosea) 49 cc cu 9 cai putere 6 trepte de viteza manual cu ambreaj, 90 kg, loc de 2 persoane din 97' la 20 mil neg cu acte in regula.

 

Tel: 0728575037

ID mess: eternal20v

post-44240-1267025659_thumb.jpg

post-44240-1267025771_thumb.jpg

post-44240-1267025834_thumb.jpg

post-44240-1267025922_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...