Sari la conținut

Postări Recomandate

Doresc sa cumpar doi suporti pentru bagaje (luggage rack) de genul

sau

eventual sa ma indrumati spre cineva care poate fabrica asa ceva, multumesc.

Detalii pe PM sau la telefon 0744-601631 sau 0731-601631

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Casca Shoei Raid Invader, marime XS, casca este aproape noua ( a fost purtata de 2 ori ), viziera clara fara zgarieturi , interiorul impecabil, exteriorul imaculat fara urme, casca are si saculet .

 

Pret 580 ron neg

 

Info vlad_muresan2003@yahoo.com 0741888657

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt nou prin zona dar cred ca am sa incep sa va cunosc incet incet.

 

Vand:

iPod touch 1st gen 32gb. A avut folie de protectie pe el, ecranul e foarte ok, spatele e zgariat. Merge perfect. Vine cu o gramada de jocuri si incarcator. -$ 70

Tableta Sony Tablet S in conditie excelenta, fara zgarieturi. - $ 250.

Playstation Vita conditie excelenta cu Mortal Kombat si Resistance - $200

GoPro Hero 3 White cu mount pentru casca moto nou in cutie - $ 330

posibil si un iPad 3 16gb Wifi nou in cutie cu $500 dar nu stiu 100%

iPaduri si GoPro de orice model puteti sa imi faceti comanda si va aduc.

Vin in Cluj pe 18 Aprilie si aduc chestiile de mai sus. Daca va intereseaza imi dati un mesaj si trimit poze si detalii.

Salut

Tudor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alt model de portmoneu la vanzare , exterior piele sarpe (python) 100% natural si interior piele intoarsa tot naturala

 

hand made vb aia :) calitate f buna la doar 80 lei fiind primul din lot (momentan unicat ca model )

post-36250-0-96316700-1365354714_thumb.jpg

post-36250-0-20094500-1365354728_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare Honda Shadow, VT600C, din 1997. aprox 35.000 km. Tinut in garaj, stare buna.

Kit lant 2.500 km. baterie buna. Se vinde din lipsa de spatiu, si schimbat categorie.

 

 

Mai multe info : http://www.bikeshop.ro/handler.php?src=db&act=view&tip=am&ID=504840

 

pret 2350 euro (negociabil in fata locului)

inmatriculat in HR, fizic e in Cluj. Acte in regula, momentan fara RCA.

 

Vandut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la Fieru , sau de la praktiker (am vazut ca au de vanzare la metru) nu mai retin care era cel mai gros

ala de pa Praktiker nu-i bun de nimica oricat de gros este se taie foarte usor este un material de cacaoo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala de pa Praktiker nu-i bun de nimica oricat de gros este se taie foarte usor este un material de cacaoo

Asa e,ala de la Practiker e moale,ala de la Fierul e ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no asta nu mai stiu ca nu am testat...dar atunci nu ar fi mai ok un antifurt moto dedicat?

cand vine vorba de cele "moto dedicate" mereu imi vine in minte filmuletul asta:

sunt nesimtit de scumpe si daca te uiti la filmulet cel mai mult a rezistat unu ~60 de secunde pe cand celelalte cedau undeva intre 10 si 30 de secunde...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no asta nu mai stiu ca nu am testat...dar atunci nu ar fi mai ok un antifurt moto dedicat?

eu la antifurt ma referisem in postarea initiala...scuze de confuzie:)...lanturi 'la metru' stiu si eu:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si.. daca iti pui un lant care sa reziste vre-o 30 de secunde + blocator de disc cu alarma care tiuie de-ti scoala toti vecinii (foarte sensibil) + alarma cu pager (2 way alarm) care bate pe o distanta destul de buna. pana taie lantul alarma te anunta ca se "lucreaza" la motocicleta, blocatorul le poate ingreuna putin munca in momentul in care o urca in duba plus ca blocatorul o sa sune in continu pana cand il dai jos :) alarma sa zicem ca poate fi dezactivata daca ii taie curentul (daca nu are baterie proprie). da cred ca cel mai eficient e sa nu stie nimeni ca exista motocicleta, deci o husa face destul de mult. in plus daca cineva vrea musai sa ti-o fure... ti-o fura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...