Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine stie sau are pe cineva care se ocupa de rca la preturi de bun simt, nu din alea duble....

http://www.rca-ieftin.ro/

sau la standurile din polus, iulius...toate au aceleasi preturi, DARRRR la toate pretul se face in functie de utilizator, varsta, permis, autovehicul...o gramada de factori. de ex eu pt motor am platit asigurare pe 6 luni 110 roni, clasa B7. la 2 masini identice, una pe numele meu, am platit asigurarea 260 roni 6 luni cealalta pe numele lui taica-mio am platit 145 roni pe 6 luni. deci aproape dublu pt mine. daca puneam motorul pe numele mamei(care e pensionara) plateam asigurare vreo 70 lei pe 1 an :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand un incarcator Oxford Oximiser 601 - 185 RON si unul Oxford Oximizer 900 - 230 RON

 

Ambele se pot folosi la mentenanta bateriei peste iarna.

 

Numai in Cluj, sau daca e in afara Clujului, pot trimite cu Fan Curier.

 

Detalii pe PM sau 0747 29 41 13.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine unde face rca-u , dar eu de mai bine de 1an jumate fac la asigurari24 . Reducere de 10% si iti trimite acasa polita. In alte locuri e mai scump.

Bafta!

La asigurari24.com am facut si eu. Momentan e cel mai ieftin RCA ce am gasit. E cu 10% sub ce dau brookerii din cluj si nu ai costuri de deplasare. Un alt site care emite polite in aceleasi conditii e: https://www.musai-rca.ro/

 

de magazin online si livrare la domiciliu ai auzit ?

Cred ca nu ai citit atent postul lui Khrisstyan. Ti-l reproduc "...sau pe unde as gasi prin Cluj.." Dar poate ai dreptate. Bistritei e o strada din Cluj!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, cei dintre voi care aveti vw sharan si aveti probleme cu troliul de ridicare a rotii de rezerva, adica numai ridica roata, va pot ajuta pentru repararea acestuia, am confectionat la un meserias roata dintata aceea din poliamida care se rupe, din aceasta cauza numai poate ridica roata sub masina la locul ei.pret 80 rotita sau 130 lei cu tot cu montaj, tel 0730634011 mai am 10 bucati disponibile, sunt facute din material mult mai rezistent ca originalul din plastic

Editat de AntonioAntonio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand 2 cauciucuri michelin anake 2 fata 90/90/21 spate 120/90/17,dot 1912 (anul 2012) cumparate anul acesta si rulate cam 1700 km ...pret 450 ron ( pret de noi 760 ron )...tel 0745538663 mihai

 

attachicon.gifDSC09608.JPGattachicon.gifDSC09597.JPG

vandute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand cizme cross marime 46 Acerbis,aproape noi,folosite o singura data,fara uzura, sunt bune pentru cineva care poarta 44-44.5 la papuci de strada. Pret 500 lei Negociabil. Se pot proba oricand.

 

jzmm.jpg\\\

 

 

 

Se vinde si router TP-link wr 1043nd gigabit,300mbs pe wireless, 3 antene, inca in garantie. Pret 150 lei!

 

7hz7.jpg

Editat de ovidiu22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.rca-ieftin.ro/

sau la standurile din polus, iulius...toate au aceleasi preturi, DARRRR la toate pretul se face in functie de utilizator, varsta, permis, autovehicul...o gramada de factori. de ex eu pt motor am platit asigurare pe 6 luni 110 roni, clasa B7. la 2 masini identice, una pe numele meu, am platit asigurarea 260 roni 6 luni cealalta pe numele lui taica-mio am platit 145 roni pe 6 luni. deci aproape dublu pt mine. daca puneam motorul pe numele mamei(care e pensionara) plateam asigurare vreo 70 lei pe 1 an :crack:

fericitule. Cu clasa B7 am plătit 640 de lei pentru motor de 1.6 pe 6 luni... 24 de ani... pxm Editat de Kamikazee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia cu asigurarile nus normali la motor de 1,9 tdi, permis de 10 ani, fara accidente, unul imi da un scor de 640 lei pe 12 luni si unul 1100 lei pe 12 luni parca traim in alta lume...

aaa, se tine cont si de carburant, la diesel e mai scump :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...