Sari la conținut

Postări Recomandate

Vand:

 

-Geaca moto de dama marca IXS. Geaca este in stare foarte buna, a fost cumparata de noua a fost purtata foarte putin. Are protectii pe brate, pe spate si umeri si are un croi foarte frumos, cambrat pe talie. Marimea este 36/S buna pentru o persoana 1,60-1,65 si 50-55 kg. Are si captuseala interioara care se poate detasa pe timp de vara. PRET-250 Ron

 

-Casca moto Airoh Mathisse, marimea S (55-56) culoare negru mat. Casca a fost cumparata si ea de noua si folosita foarte putin doar de pasager. Viziera are cateva striatii care nu afecteaza vizibilitatea iar buretele interior nu este uzat deloc. PRET 400 ron

 

- Manusi moto negre model de dama, marca IXS, marimea S-Pret 120 ron

 

-Pantaloni moto dama, marca Probiker, marimea S/36-pret 100

 

Telefon: 0745971169-Stefan

 

 

Manusile s-au vandut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut!

Caut sa cumpar un enduro/supermoto mai mare, 400-600 cmc. O sa fie folosit in principal la soft enduro (rar cateva urcari), dar si pentru strada, de-aia as vrea sa fie inmatriculat. Bugetul ar fi undeva pana in 2300 de euro.
Astept mesaj privat cu detalii si poze.
Multumesc.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Caut o garsoniera sau o camera separata de inchiriat in Cluj, de preferinta in Zorilor, Manastur, Buna Ziua, dar nu neaparat in aceste zone, incepand de la 1 februarie.

0740562317

Multumesc!

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma ajuta cineva sa scap de 4 anvelope de iarna?

Dimensiunea e 225/60R18

Marca e Falken

DOT 2011

 

Mai au ceva carne pe ele si vreau fix 100 de lei pe toate, ca sa nu le dau degeaba.

Vi le duc si acasa, daca trebuie, in Cluj.

 

Aici e linkul cu anuntul:

http://olx.ro/oferta/cauciucuri-falken-225-60-r-18-de-iarna-225-60-r18-220-lei-tot-setul-ID54IPs.html

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un nou stoc disponibil de membrane. tel 0764865403 Antonio



Unic producător în România de membrane carburator Honda Transalp tel.0764865403

Nou: Garnituri etrieri, faţă/2 etrieri/ 120 lei setul şi spate 60 lei setul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saluare,

 

Are careva dintre voi EURO si vrea sa schimbe in LEI? Am nevoie de o suma mai maricica de EURO (6k) si ar fi pacat sa se piarda atatia bani la casele de schimb sau la banci.

Daca nu gasesti un coleg care sa te ajute, poti incerca la Macrogroup.

Eu am negociat pentru 1500 euro. La 6 mii sigur iti dau curs mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi de reclama.cine vrea sa schimbe valute,sau sa verifice valutele..ma poate contacta cu incredere. cursurile le gasiti aici http://macrogroup-cluj.ro/ bine inteles,la sume mari se nego. sper sa am de-o bere de la sefu mare pt treaba asta

Editat de robert bk350
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi de reclama.cine vrea sa schimbe valute,sau sa verifice valutele..ma poate contacta cu incredere. cursurile le gasiti aici http://macrogroup-cluj.ro/ bine inteles,la sume mari se nego. sper sa am de-o bere de la sefu mare pt treaba asta

bine de stiut Robi!

tin minte!

eu pana acum tot pe Borsului negociam....., dar oferta ta de ieri a fost f corecta!

tinem legatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi de reclama.cine vrea sa schimbe valute,sau sa verifice valutele..ma poate contacta cu incredere. cursurile le gasiti aici http://macrogroup-cluj.ro/ bine inteles,la sume mari se nego. sper sa am de-o bere de la sefu mare pt treaba asta

E corecta oferta. Te contactez zilele acestea. Trebuie sa aleg o masina din 2. Una mi-o da in lei, cealalta doar in EUR. Daca ma decid la cea in EUR, iau de la tine. Da-mi te rog un nr de telefon pe PM pe care te pot contacta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firma masinii sau moneda de plata? :) Am deschis la automobile un subiect: seria 1 vs A3 vs Golf vs Astra. Intre timp am mai si vazut unele masini si am decis sa ramanem la seria 1, mai ales dupa staruintele nevestei.

Dupa ce am ales modelul, am inceput sa vedem masini, 6 la numar. Din cele 6 am ramas la 2. Amandoua sunt 120D, modelul de 163 de cai.

 

Una e a unui coleg de forum, 6200 EUR, se plateste in lei. Are cutie automata, cip tunning -> 200 cai, 230k km facuti in RO

Cealalta e adusa, 6000 EUR + taxa 700 EUR. Cutie manuala, piele, incalzire in scaune, navigatie, senzori de parcare pe fata. 180k km verificati la BMW rulati in Germania.

 

Senzori spate, trapa si jante pe 16 au ambele. Cea automata e neagra, cea manuala e gri sobolan. Decoamdata inclin spre a doua varianta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara sa fac antireclama dar o culoare neagra pe masina are cam multe dezavantaje . Binenteles ca mai important e starea tehnica a masinii . Bafta sa fie o alegere minunata !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...