Sari la conținut

Postări Recomandate

de vanzare intercom midland bt next ..nou ,2 seturi de casti pt casca integrala si pt casca openface sau flipup ,tine 2 zile incarcat pe intercom si telefon conectat de dimineata si pana seara ( testat) am mai multe bucati ..pret 550 ron ..tel 0745538663

 

post-25872-0-41079000-1499805196_thumb.jpgpost-25872-0-43773800-1499805203_thumb.jpgpost-25872-0-11412700-1499805211_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare!

Doresc sa cumpar un cauciuc dimensiunea 190/50 r17 cat mai ieftin.

Am nevoie de el doar pentru a face ITP-ul,asadar principalul criteriu ii sa fie ieftin si sa aiba carne pentru a trece inspectia. Nu conteaza an de fabricat, etc.

Accept si donatie :)) sau imprumut! maine seara il puteti avea inapoi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Asa zic si eu, si-au gasit repede cumparator.Eu unu nu as da atatia bani sa ma duc la untoldul vietii, de aia schimb kit de lant, placute, etc

+1!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia nu ai primit-o donatie cumva?

Am dat-o mai departe, unui prieten mai invarsta care a avut in tinerete mai multe motociclete, are carnet de mult timp. Pentru cine vrea sa verifice, motorul se afla in leordeni, arges, omul merge cu ea la biserica duminica, in pelerinaje la manastiri si cam atat. Dar e fericit, se simte din nou ca la 20ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat-o mai departe, unui prieten mai invarsta care a avut in tinerete mai multe motociclete, are carnet de mult timp. Pentru cine vrea sa verifice, motorul se afla in leordeni, arges, omul merge cu ea la biserica duminica, in pelerinaje la manastiri si cam atat. Dar e fericit, se simte din nou ca la 20ani.

Sa o foloseasca sanatos! ...nu ma intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vand set de 3 patroane cu CO2 pentru kit-ul de pana de pe Louis.

Pret 40 lei setul.


» Post actualizat in 18 Aug 2017 06:11

Later edit: am aflat ca,sunt patroane identice cu 5 lei si la Decatlon,deci pretul la set cade la 15 lei.:)

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna ziua. Despre cine e vb? Cine este Feri? Acela cu care dvs ati fost asociat si ati divortat in regim de urgenta? "Asta" chear m-a mirat!

Editat de The Game
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe zoran veteranul alpilor nu ai cum sa te superi,fara el si pataniile lui forumul nu i si are sensul,este trist si prea putin se posteaza,sa tinem minte cand posta maidemult era ca un buffon de curte si toata lumea se distra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...