Sari la conținut

Postări Recomandate

super

daca tot ii pana acolo indoi si eu scuter ca vreau sa trec la ceva mai mareeeeeeee

da-i pm, nu impanzi bursa!

mai, oglinzile raman valabile?

ti le iau, am tot cugetat azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si ca sa nu ma briscaleasca veteranii care chiar vand si cumpara aici si noi povestim balarii de clasa 7 spre a 8-a,declar cu mana pe inima ca DEZDOI geaca sau costum de viteza M(chiar si din textil cum are prietenul nostru de la zalau cu 954-le),sau daca este cineva care aduce de la louis pe baza de repede si bun.Ca am asteptat 2 saptamani la firma x din catalogul Auner si dupa 2 saptamani:"s-ar putea ca nu era pe stoc"PpFFFF!!!

Tare management!!!Bine ca unii stiu si in cat timp iese din productie produsul x in germania si poate da in scris ca in 3 saptamani il aduce.

 

Cu respect

 

Ti-l recomand cu caldura pe Romi. El aduce produse de la Louis la comanda. Mie azi mi-au ajuns produsele, exact 7 zile a durat. Vezi aici /index.php?showtopic=24540

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-l recomand cu caldura pe Romi. El aduce produse de la Louis la comanda. Mie azi mi-au ajuns produsele, exact 7 zile a durat. Vezi aici /index.php?showtopic=24540

 

Si eu recomand Romi. Cu viteza de adus nu stiu cum ii, ca niciodata nu tin minte, dau comanda si dupa aia uit si ma anunta el cand vine :( Dar e serios, flexibil, n-am nimic de ce sa ma plang, doar laude!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru amatorii de supersport Pantera are o oferta speciala. Ai la ce te uita! /index.php?...p;#entry1192698

 

Iar mie nu-mi dezdoaie nimeni ETZ-ul? 600 euro(redus de la 750) si e chiar bun, neciopirtit de nimeni, nu are nevoie de nimic, nu bate nimic, totul original nemtesc, consumabilele schimbate, o gramada de piese si subansamble de schimb. Oare chiar merita sa luati motoare terminate pentru o suta sau 150 euro diferenta? In care sa mai bagati apoi 4-500? ETZ-ul meu va asteapta gata pregatit de drum. Are pina si topcase, portbagaje laterale, tankrucsac din doua piese cu posete permanente. Nu aveti nimic de lucru la el, decit daca va aflati in treaba. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..indoi urgent ktm lc4 640 din 2002..pret 4300 inclus in pret si o pereche de cizme de enduro marimea 42 forma raptor..pt mai multe detalii 0740310477 sau pe id de mess piti_biker..pozele nu se incarca..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru amatorii de supersport Pantera are o oferta speciala. Ai la ce te uita! /index.php?...p;#entry1192698

 

Iar mie nu-mi dezdoaie nimeni ETZ-ul? 600 euro(redus de la 750) si e chiar bun, neciopirtit de nimeni, nu are nevoie de nimic, nu bate nimic, totul original nemtesc, consumabilele schimbate, o gramada de piese si subansamble de schimb. Oare chiar merita sa luati motoare terminate pentru o suta sau 150 euro diferenta? In care sa mai bagati apoi 4-500? ETZ-ul meu va asteapta gata pregatit de drum. Are pina si topcase, portbagaje laterale, tankrucsac din doua piese cu posete permanente. Nu aveti nimic de lucru la el, decit daca va aflati in treaba. :(

:D Si eu astept cu rabdare dezdoitor la MZ ES 175 cu ogramada de piese de rezerva : 550 iepuroi :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten motociclist, care nu are cont m-a rugat sa postez un mesaj pt el. Aseara i-au spart niste nenorociti geamul la masina .

"Caut geam scurt dacia 1400 dr. fata , an '97, model cu oglinda reglabila din interior."

Daca puteti ajuta lasati un nr de telefon sau o adresa, ceva.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Yamaha Virago XV250s, an: 1997, km: 41000, inmatriculata RO, ITP 2009. Revizie completa aprilie 08, toate consumabilele schimbate, pregatita de sezon.

Accesorii: coburi piele Iron Horse 30 l, ghidon custom, semnalizatoare mici cromate. Bonus: casca AGV. Ideala pt incepatori si nu numai. Pret: 1500. Mai multe info pe forum, messenger, tel: 0730391954.

 

 

Anuntul e valabil din nou. Pret nou. 1500 euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indoi Suzuki Gs 500 E (naked), 500 cmc, 50 cp, negru, stare estetica si de functionare impecabila, cauciucuri aproape noi, baterie noua, semnalizare oglinzi etc , ulei schimbat de 2 zile, curatat carburatoarele de 2 zile, revizie completa de 2 zile , inmatriculat, 30600 km, rulat in tara 1000 km, ideal pentru incepatori. Pret: 1850 euro negociabil. Nr meu de telefon e 0752089987, pt cei interesati. O sa revin si cu poze.

Accept si schimb cu ceva mai mare+diferenta din partea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accept si schimb cu ceva mai mare+diferenta din partea mea

:lol: Hmmm...Un motor de 500 oare e " ideal " pt. incepatori ? I dont belive that ... No offense , spor la vanzare, e doar o parere de a mea . :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Hmmm...Un motor de 500 oare e " ideal " pt. incepatori ? I dont belive that ... No offense , spor la vanzare, e doar o parere de a mea . :lol:

 

dupa parerea mea da

daca incepatorul e nebun, nici un scooter nu e bun pt el

 

:(

Editat de pepsi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezdi oglinda dreapta pt suzuki gs 500 o sa incerc sa pun si 2 poze

 

dezdi oglinda dreapta pt suzuki gs 500 o sa incerc sa pun si 2 poze

 

 

 

oglinda din poza este de pe stanga am puso ca model

post-34273-1211799267_thumb.jpg

post-34273-1211799293_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

¨¨dezdoi..¨¨cat mai urgent posibil un lant compatibil cu kawasaki gpz 500s(am inteles ca are codul 104-16-42),modelul dupa 1994 sau de unde pot cumpara un kit de lant .ofer pret bun sau dau la schimb o geaca piele cu logo kawasaki,noua,cu eticheta pe ea,protectii detasabile.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand: casca neagra simpla marimea XL 100 ron

casca neagra Airoh marime s 200 ron

casca neagra Held cu dragon marime 200 ron

costum piele negru cu gri marime 25 e ok pt o persoana de 1.70 inaltime si 70-80 kg pret 300 ron

motocicleta Kawasaki KLE 500 din 2001 40.000 km inmatriculata adusa acum trei luni, unic proprietar in tara, cauciucuri, semnalizatoare, bare anticadere, ulei, lichid frane si releu de incarcare noi...... pe undeva pe la 2800 euro inca nu m-am decis

 

PS: NU MA LAS DE MOTOCICLISM :crack:

post-13245-1211955751_thumb.jpg

post-13245-1211955758_thumb.jpg

post-13245-1211955763_thumb.jpg

post-13245-1211955773_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Hmmm...Un motor de 500 oare e " ideal " pt. incepatori ? I dont belive that ... No offense , spor la vanzare, e doar o parere de a mea . :lol:

 

suzuki gs500 e manevrabil ca un scooter si motor de scoala pt viitorii speederi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand: casca neagra simpla marimea XL 100 ron

casca neagra Airoh marime s 200 ron

casca neagra Held cu dragon marime 200 ron

costum piele negru cu gri marime 25 e ok pt o persoana de 1.70 inaltime si 70-80 kg pret 300 ron

motocicleta Kawasaki KLE 500 din 2001 40.000 km inmatriculata adusa acum trei luni, unic proprietar in tara, cauciucuri, semnalizatoare, bare anticadere, ulei, lichid frane si releu de incarcare noi...... pe undeva pe la 2800 euro inca nu m-am decis

 

PS: NU MA LAS DE MOTOCICLISM :crack:

da ce faci eliza?te apuci de crossss??:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...