Sari la conținut

Postări Recomandate

Un coleg care nu este membru pe forum m-a rugat sa pun un anunt pentru el. Vrea sa vanda Yamaha XT 600 din '90 FARA ACTE.Pret: 400 euro negociabil din cate am inteles. Nu stiu starea motocicletei. Daca vreti sa luati legatura cu el dati Pm si va dau numarul lui de telefon.

post-10687-1212072221_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un coleg care nu este membru pe forum m-a rugat sa pun un anunt pentru el. Vrea sa vanda Yamaha XT 600 din '90 FARA ACTE.Pret: 400 euro negociabil din cate am inteles. Nu stiu starea motocicletei. Daca vreti sa luati legatura cu el dati Pm si va dau numarul lui de telefon.

salut...ma intereseaza starea motorului,mai putin actele.pentru ce imi trebuie mie,vreau doar sa functioneze motorul bine,nu am nevoie de acte..si in cazul in care vom cadea la o intelegere,imi poate da ceva ¨¨la mana¨¨care sa justifice de unde am luat motorul?multumesc. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate ... indoi etz-ul cu 500 de iepuri ! negociabil!

 

 

 

 

asta e! trebuie sa o dau ...... :)

:) Merita banii ! E un ETZ bun si intretinut cu strasnicie.Bafta la vanzare Peter ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un coleg care nu este membru pe forum m-a rugat sa pun un anunt pentru el. Vrea sa vanda Yamaha XT 600 din '90 FARA ACTE.Pret: 400 euro negociabil din cate am inteles. Nu stiu starea motocicletei. Daca vreti sa luati legatura cu el dati Pm si va dau numarul lui de telefon.

am un coleg si eu , care ar fi interesat de xt.poti sa dai un nr de tel pe PM de a`lu colegu`to? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indoi geaca moto din piele marimea 48-50,pantaloni pt speed din piele marimea 48-50.

Am 1.72 si 68 kg.Geaca imi e buna si pantalonii putzin largi

Nu stiu pret..

Daca faceti o oferta si nu va batetzi joc de mine cu "dau 10 de ron pe geaca" nu ma bishnitzarec ca nu imi e stilul,le dau.

post-18460-1212348363_thumb.jpg

post-18460-1212348375_thumb.jpg

post-18460-1212348388_thumb.jpg

post-18460-1212348399_thumb.jpg

post-18460-1212348410_thumb.jpg

post-18460-1212348420_thumb.jpg

post-18460-1212348433_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indoi Suzuki Gs 500 E (naked), 500 cmc, 50 cp, negru, stare estetica si de functionare impecabila, cauciucuri aproape noi, baterie noua, semnalizare oglinzi etc , ulei schimbat de 2 zile, curatat carburatoarele de 2 zile, revizie completa de 2 zile , inmatriculat, 33000 km, rulat in tara 3000 km, ideal pentru incepatori. Pret: 1750 euro negociabil. Nr meu de telefon e 0752089987, pt cei interesati

Noul pret 1500 euro, pret fix.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rooobiiiii cauta-te bine de piesa aia, una bucata.

tie oglinzile cum iti stateau? :unsure:

cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indoi oglinzi universale Negre, noi, cu filet de 8 mm la 40 lei.

post-35416-1212568852_thumb.jpg post-35416-1212568884_thumb.jpg

Is acelasi model ca cele din poza doar ca sunt complet negre.

0721.500.645

Editat de Prepeleac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rooobiiiii cauta-te bine de piesa aia, una bucata.

tie oglinzile cum iti stateau? :blink:

cinste.

robi.... :bigstar:( :) :lol: :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva de vanzare un telescop de virago 250 pe spate ? Sau imi putetzi spune va rog de unde pot sa cumpar unu`? Multzam`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand: casca neagra simpla marimea XL 100 ron

casca neagra Airoh marime s 200 ron

casca neagra Held cu dragon marime 200 ron

costum piele negru cu gri marime 25 e ok pt o persoana de 1.70 inaltime si 70-80 kg pret 300 ron

motocicleta Kawasaki KLE 500 din 2001 40.000 km inmatriculata adusa acum trei luni, unic proprietar in tara, cauciucuri, semnalizatoare, bare anticadere, ulei, lichid frane si releu de incarcare noi...... pe undeva pe la 2800 euro inca nu m-am decis

 

PS: NU MA LAS DE MOTOCICLISM :blink:

 

 

S-au dat Held-ul si Airoh-ul. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indoi geaca moto din piele marimea 48-50,pantaloni pt speed din piele marimea 48-50.

Am 1.72 si 68 kg.Geaca imi e buna si pantalonii putzin largi

Nu stiu pret..

Daca faceti o oferta si nu va batetzi joc de mine cu "dau 10 de ron pe geaca" nu ma bishnitzarec ca nu imi e stilul,le dau.

a mai ramas geaca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand: casca neagra simpla marimea XL 100 ron

casca neagra Airoh marime s 200 ron

casca neagra Held cu dragon marime 200 ron

costum piele negru cu gri marime 25 e ok pt o persoana de 1.70 inaltime si 70-80 kg pret 300 ron

motocicleta Kawasaki KLE 500 din 2001 40.000 km inmatriculata adusa acum trei luni, unic proprietar in tara, cauciucuri, semnalizatoare, bare anticadere, ulei, lichid frane si releu de incarcare noi...... pe undeva pe la 2800 euro inca nu m-am decis

 

PS: NU MA LAS DE MOTOCICLISM :)

 

 

mai este casca neagra Held cu dragon marime 200 ron 0724560221 suna sau d un bip si te sun eu daca mai este de vanzare sunt interesat ( ps daca e marimea s, sau m)

 

a mai ramas geaca

Mas baga eu la geca o poza nr detali astep un telef 0724560221

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indoi Suzuki Gs 500 E (naked), 500 cmc, 50 cp, negru, stare estetica si de functionare impecabila, cauciucuri aproape noi, baterie noua, semnalizare oglinzi etc , ulei schimbat de 2 zile, curatat carburatoarele de 2 zile, revizie completa de 2 zile , inmatriculat, 33000 km, rulat in tara 3000 km, ideal pentru incepatori. Pret: 1750 euro negociabil. Nr meu de telefon e 0752089987, pt cei interesati

 

Noul pret 1500 euro, pret fix.

S-a vandut gs-ul :). Pana in iulie ma dau cu conserva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate ... indoi etz-ul cu 500 de iepuri ! negociabil!

 

 

 

 

asta e! trebuie sa o dau ...... :P

 

sa dat ! la anul incerca sa revin la 2 motoare (mz ,suzi) dar anul asta nici intrun caz.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa imi indoi si eu Ducati-ul :P , de si nu prea as vrea ca merge tare bine.......dar noa....imi trebe ceva mai mare...

asa ca daca e cineva interesat......0740369512....

il dau cu tot cu combinezon din piele in ton cu motorul...tot la 3000 iepuroi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...