Sari la conținut

BURSA LOCALA


petrica
 Share

Postări Recomandate

Vand cizme Soumy extreemeboots folosite un sezon,stare foarte buna,marime 42(pentru persoane care poarta 41) pret 100 euro

Vand combinizon Berik folosit un sezon,impecabil,slidere uzate 20%,marime 50(persoana maxim 1.75,maxim 75-80kg) pret 200 euro

 

Bogdan Pascu

0752.19.15.16

pas_bogdan@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 275
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

vand casca shoei XR1000(RF1000),nou noutza,doar probata(mi-e mare),marime L(59-60),doua viziere(transparenta si fumurie).nose guard si chin guard.pret 300 de euro.alte detalii pe PM.sanatate numai bine

post-35274-1235979294_thumb.jpg

post-35274-1235979305_thumb.jpg

post-35274-1235979318_thumb.jpg

post-35274-1235979329_thumb.jpg

post-35274-1235979341_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Scump, scump ... dincolo era mai ieftin ! :baldy:

 

 

Păi ce să zic, am văzut Âşi eu, KaTeMeul... :kali: LC4,.........dincolo era mai ieftin!!!!!!!......aÂşa că, noi, cei care Âştim proprietarul Âşi motorul, pus pe Bursă, ar trebui să dăm dovadă de faire-play......Âşi să facem discuții despre prețuri sau alte bârfe,.......... pe alte topicuri......

AÂşa să mă bag Âşi eu în seamă, vând honda mea "blondă" cu 8.749,82196 euro, :lol:

.............cred că e un preț corect !?!?!?!!!! ........aÂştept oferte.... :angryfire:, glumesc...de fapt, eu nu vând nimic........

 

Baftă tuturor... :angry:

asta e parerea mea, sper să nu se supere nimeni!!!!!

Editat de fully
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva nevoie de un set de bujii NGK CR9E? in generale se potrivesc la suzuki gsxr.....care este interesat, sa-mi spuna modelul si ii spun daca se potrivesc....

 

 

 

...se potrivesc si la kawa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filtru aer DNA sport + kit curatare.....pt sukuzi gsxr 600 k1-k3 , gsxr 750 k0-k4....care e interesat, sa spuna

 

 

mane mai facem si noi upgrade-uri :D , bafta tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mane mai facem si noi upgrade-uri :D , bafta tuturor

 

 

Pai asa spune man :> credeam ca ai incheiat socoteala cu motoarele ... :D tot pe Kawa ramai ? sau te muti la ceva superior ? Gen Honda, Suzuki ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa spune man :> credeam ca ai incheiat socoteala cu motoarele ... :D tot pe Kawa ramai ? sau te muti la ceva superior ? Gen Honda, Suzuki ?

 

 

Bueiii sky cum adica ceva superior? vezi ca ne certam , toate moto sunt frumoase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urgent.......... caut un loc in Alexandria unde sa tin motorul pe perioada sezonului eventual un garaj de inchiriat sau altceva numai sa nu stau cu el in fata blocului , astept ceva vesti de la voi la tel. 0741.236.003

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Cizme Alpinestars Supertech Racing - cumparate in urma cu o luna,pretul a fost 315 euro.Le vand ca imi sunt mari. Au fost purtate de 3-4 ori. Fara Zgarieturi sau alte semne. NR 42

Editat de takke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...