Sari la conținut

BURSA LOCALA


petrica
 Share

Postări Recomandate

Vand moped Piaggio si cu imbunatatiri.Se poate conduce fara permis .Se afla in statre optica si functionala foarte buna.Pret 1200 ron sau 12 milioane lei vechi negociabil.Relatii la telefon:0722519045 sau 0727872252.

post-47142-1239819368_thumb.jpg

post-47142-1239819414_thumb.jpg

post-47142-1239819486_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 275
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand moped Piaggio si cu imbunatatiri.Se poate conduce fara permis .Se afla in statre optica si functionala foarte buna.Pret 1200 ron sau 12 milioane lei vechi negociabil.Relatii la telefon:0722519045 sau 0727872252.

 

glumesti nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Poate aruncati o privire in semnatura mea, ca vind mai multe chestii :) Dar va rog nu-mi raspundeti pe acest thread in caz ca va intereseaza ceva, deoarece mi-e imposibiul sa-l verific constant. Detalii doar la calindorohoi@gmail.com, calin_dorohoi YM, mesaj privat sau 0733.981833

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand CBR 600 F,an 1990.Bloc motor schimbat,verificat cu reglajele ok.Merge perfect.Tinuta in garaj,circulata numai in week-enduri,afara din oras.Acte la zi,pret negociabil! Lasati PM sau la tel 0722.713.727,daca nu raspund,lasati mesaj,va sun eu!Poze ,mai jos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumuseilor, de ce nu va vindeti mobrele si ce mai aveti in sectiunile dedicate?

aveti vreo legatura cu Teleormanul?

 

Explica-te,ca nu inteleg? Adica nu putem posta din alte judete la sectiunea voastra de bursa locala? daca asta am inteles eu asta e ,,zicala anului" de pe acest foru.Si sincer o voi face publica in multe locuri daca-i asa.Am nimerit deci intr-un stat inchis numit Teleorman?

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloo, domnule super membru, poti sa o adaugi in agenda ta de aforisme si cugetari.

O sa dau fuga de 5-600 km ca sa iti cumpar minunata mobra.

In caz ca ai dificultati de citire, scrie acolo sus clar: "Bursa Locala", mai trebuie sa iti explic ce inseamna?

Poti sa postezi la fel ca toata lumea in sectiunea vanzari si daca cineva va fi interesat de super oferta ta cu bloc motor schimbat, te va contacta negresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
parca ramanea sectretu nostru :blink:

 

... hai nepoate, nu fii timid ! :P Ia da-te in fapt ! ..... ce torpila iti doresti ? :laugh:

 

Fii barbat ! Fully nu mai citeste de mult ce scrie pe aici ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...