Sari la conținut

Sa Facem Ceva


aoreus
 Share

Postări Recomandate

sa ii dau multa mue la desteptu ala de primar... :D :D :D pai io stau pe bulevard ...cum ajung acasa? :D

 

Pai foate simplu: chemi taxi cu trailer, il urci pe ceberica pe trailer si fain frumos il duci la garaj...Este foarte simplu.Tre sa-i zicem la primar sa ne puna la dispozitie niste trailere sa putem trece bulevardul.Da-l in masa ca fiuso face mai mare galagie cu atvu pe care i l-o cumparat tot primaru` :blbl: .Om vedea ce a fi :D

Editat de terhe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 102
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cred ca urmam noi dupa atv-isti daca nu se potolesc aia cu trompetele in toiul noptii.... ia uite ce parere are primaru' nostru;

http://www.zalautv.ro/stiri-video/social/g...-in-centru.html

I-am vomitat un comentariu la primaru si cred ca curand vom merge la el in audienta la dansu' ca vad ca a luato pe ulei...Feceti si voi comentarii acolo la reportaj sa aiba ce citi ca daca stam indiferenti ne joaca cum vor ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca urmam noi dupa atv-isti daca nu se potolesc aia cu trompetele in toiul noptii.... ia uite ce parere are primaru' nostru;

http://www.zalautv.ro/stiri-video/social/g...-in-centru.html

A inebunit primaru! :D I-am vomitat un comentariu la reportaj si cred ca in curand vom merge la el in audienta ca vad ca a luat-o pe ulei...Feceti si voi comentarii acolo la reportaj sa aiba ce citi ca daca stam indiferenti ne joaca cum vor ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A inebunit primaru! :D I-am vomitat un comentariu la reportaj si cred ca in curand vom merge la el in audienta ca vad ca a luat-o pe ulei...Feceti si voi comentarii acolo la reportaj sa aiba ce citi ca daca stam indiferenti ne joaca cum vor ei.

Scrie si tu pe site-ul primariei sau la primar pe adresa de mail, ca mine. Crezi ca Capalnasiu intra pe site-ul Zalau TV sa citeasca comentarii? Cam care crezi ca le vede primele?

 

Haideti pe deal sa punem tara la cale, ca asa nu se mai poate. Pe bune

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

S-a asfaltat strada care trece pe langa silcotub si duce la CET pt amatori de stunt este numai buna de dat in gura si nu este :blbl: Traficul este lejer pt zona respectiva si mare grija la canale pt cei care ii dati din prima peste bot,sunt adancite si va pot crea probleme. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt unii nu e nou dar la popas este semnalizata corespunzator intersectia cu drumul spre stana,vopsele k-lumea si gandita cu banda de decelerare si accelerare...cam tarziu dar vorba aia... :blbl:

bine ca o facut-o acuma cum tre dupa ce o picat altii ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

baieti eu zic ca este ff bun marcajul de la popas, intru aproape in fiecare zi acolo si acuma este de 1000 de ori mai sigur .iar pt cei care vor sa zboare printre stejari oricum nu ii pot oprii nici macar parapetii, ce sa mai zic de niste amarate de marcaje. Este ff bun pt ca ai timp suficient ca sa te opresti si sa te uiti ,in plus le atrage atentia soferilor profesoinisti(TIR),de exemplu ,care te puteau spulbera de pe sosea intr-o clipa de neatentie cand tu stateai linistit sa te incadrezi la stanga ....si alte pericole la urcare de care se stie

 

 

 

 

DAR CE ZICETI DE VIBRATOARELE CARE AU IMPANZIT MESESUL???? :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAR CE ZICETI DE VIBRATOARELE CARE AU IMPANZIT MESESUL???? :D :P

pfai trazneasca in ele ... nu le vad rostu la urcare...la coborare n-am nimic cu ele.da la urcare numa ei stiu de ce le-o pus si se mai plang ca n-au primariile ani :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Baietii am zis ca in curand vom avea o intrunire cu politia si am zis ca punem ceva pe foaie.Banuiesc ca ca nimeni nu si-a pregatit fituica.Macar sa bagam in topicul asta ceva ideei utile,sau opiniile voastre personale referitoare la siguranta,inconvenientele din traficul de zi cu zi.Marcaje dorite in anumite zone,presemnalizari si orice considerati ca ne poate facilita in trafic spre siguranta noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Dupa multe ezitari m-am hotarat sa ma "descarc "aici. Nu vreau sa fie eu acum lupul moralist dar nu stiu ce sa mai cred. Sa trec acum la subiect- pe scurt vreau sa va informez ,asa in context cu topicul acesta "SA FACEM CEVA" in speta; cand un motociclist ,foarte viteaz,experimentat,curajos,chiar nebun de atata curaj ,ruleaza cu viteze extreme pe unicul nostru bulevard in sus si in jos ba intr-o roata ba in scheme ,turat la maxim de ingrozeste lumea ,stiti voi alea alea...plus k militia sta si se uita gura -casca,dupa cum sustinea cineva in domeniu "nu putem sa il prindem" adica militia nu poate face nimic.Eu nu stiu ce sa zic ,ce sa fac dar de un lucru sunt sigur -mi-e rusine ca sunt motociclist cand ma uit la specimenul ala,evit sa ies cu motoru cand are program tipul. Majoritatea stiti despre cine e vb. nu este de azi de ieri , dar in acest week-end a exagerat zic eu.. ma gandesc ca nu sunt singurul care a remarcat fenomenul dintre motoristi ,pt. k multi care ma cunosc stiind k detin motor ma intreaba (ironic) "ce e cu voi motociclistii?? a-ti inebunit ??!! asa se merge prin localitate??!!" etc. Pacat k asta se intampla acum dupa minunatul eveniment local de duminica trecuta unde se pare k lumea incepea sa "se acomodeze "cu noi, asta dupa multa munca din partea M.M.C.-istilor (constientizare...) ma gandesc ce usor se poate strica imaginea noastra si asa foarte fragila .stiu k nu pe toata lumea intere. opinia mea ,dar dupa cum spuneam la inceput vroiam doar sa ma descarc.

oricum sunt constient k nu putem face nimic... pacat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Buna,sunt nou si as dori sa cer o informatie de la cei mai buni...vreau sa cumpar o gilera kz 125.....ce ziceti.....are rost se renteaza......undeva la pretul de 500 euro.....si scuze daca am scris acest text unde nu trebuie.....va rog sa imi dati un raspuns pt.ca vreu sa imi iau una.......multumes mult ! ! !......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,sunt nou si as dori sa cer o informatie de la cei mai buni...vreau sa cumpar o gilera kz 125.....ce ziceti.....are rost se renteaza......undeva la pretul de 500 euro.....si scuze daca am scris acest text unde nu trebuie.....va rog sa imi dati un raspuns pt.ca vreu sa imi iau una.......multumes mult ! ! !......

io zic sa o cumperi daca chiar vrei dar din cele citite mai sus ii ca si cum te-as intreba eu daca merita sa-mi iau plasma.vezi motoru,cum suna cum arata daca are acte si daca ai sub 18 ani si A1 atunci merita ,daca vrei sfaturi de la cei mai buni cauta pe forum la sectiunea 125 cmc si sigur ai sa gasesti ceva,pana una alta pe topicul acesta ar trebui sa scriem cum sa facem ceva sa ne dam in siguranta(tu vrei sa faci ceva sa te dai,nu ai gresit total topicul... :angry: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut,

Trebuie sa aduc aminte de Maku. ( e atat de greu...). Diana Opris are nevoie de ajutorul nostru. Care a fost pe Meses in ziua aia in momentul accidentului si a vazut ce s-a intamplat si considera ca acea informatie poate sa o ajute, va rog sa luati legatura cu mine sau cu mic si negru. Va trebui data o decaratie la ce s-a vazut. Daca cineva stie cine e tipul cu BMW care urca si putem cumva lua legatura cu el? sau cine a vazut mom impactului, banda pe care cobora, daca a semnalizat soferul masinii?, orice informatie e bine venita. Ideea este ca au trecut 6 luni si lucrurile incep sa se complice in loc sa se limpezeasca.

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Trebuie sa aduc aminte de Maku. ( e atat de greu...). Diana Opris are nevoie de ajutorul nostru. Care a fost pe Meses in ziua aia in momentul accidentului si a vazut ce s-a intamplat si considera ca acea informatie poate sa o ajute, va rog sa luati legatura cu mine sau cu mic si negru. Va trebui data o decaratie la ce s-a vazut. Daca cineva stie cine e tipul cu BMW care urca si putem cumva lua legatura cu el? sau cine a vazut mom impactului, banda pe care cobora, daca a semnalizat soferul masinii?, orice informatie e bine venita. Ideea este ca au trecut 6 luni si lucrurile incep sa se complice in loc sa se limpezeasca.

multumesc

Eu am vazut cam ce ai vazut si tu,dar daca trebuie sa mergem la politie sa dam ceva declaratii,mergem nici nu se pune problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...