Sari la conținut

accident,filmulet


voshod175
 Share

Postări Recomandate

te-am urmarit cu interes, prietenie si indulgenta pret de cateva posturi. nu crezi ca esti prea morbid? daca avem nevoie neaparat sa privim nenorocirea altora avem si noi google. tempereaza-ti entuziasmul si aduna posturi prin metode alternative. like, da-ti si tu cu parerea pe aici sau ureaza la multi ani utilizatorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci cand faci fapte bune te vede Dumnezeu, atunci cand nu este atent Dumnezeu sigur te observa celalalt ( de jos ) :laugh:

Atentzie ca tot timpul cineva este cu ochii pe tine.

Asha bag de seama ca este shi pe forumul acesta :laugh:

Sorry!!!

Editat de Gabitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate nu era potrivit sa puna filmele astea aici, dar ma gandesc, ca unii[mai ales cei mai necopti la minte (ma refer la cei sub 18 ani)] care au vazut filme de genu torque si li se pune pata sa se faca motociclisti fara sa cunosca riscurile la care se expun, se mai dumiresc cand vad filmuletele astea postate aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am urmarit cu interes, prietenie si indulgenta pret de cateva posturi. nu crezi ca esti prea morbid? daca avem nevoie neaparat sa privim nenorocirea altora avem si noi google. tempereaza-ti entuziasmul si aduna posturi prin metode alternative. like, da-ti si tu cu parerea pe aici sau ureaza la multi ani utilizatorilor.

OK!!!!!am inteles!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...