Sari la conținut

Sondaj: Hyosung Gt 125r Vs. Honda Cbr 125r


Hyosung GT 125R VS. Honda CBR 125R  

327 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

E destul d bun Hyosung din cate am auzit ,dar am observat k nu se prea gasesc la mana a 2-a . CBR-uri sunt destule .

 

 

 

SE VINDE SUZUKI GSX - 750F : http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

Ce vinzi tu ma?vinzi bicicleta first bike 18 viteze?dai ma drumu de aici ca nu e bursa , se gasesc si hyosunguri da trebuie sa stii sa cauti ...

 

LE:hyosung ..nu prea tine pana la al doilea propietar si d-aia nu gasesti :D))

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 129
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce vinzi tu ma?vinzi bicicleta first bike 18 viteze?dai ma drumu de aici ca nu e bursa , se gasesc si hyosunguri da trebuie sa stii sa cauti ...

 

LE:hyosung ..nu prea tine pana la al doilea propietar si d-aia nu gasesti :D ))

 

Stii tu 100% ma ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am ales honda pentru ca o am.

Te distrezi mai bine pe un cbr 125 prin oras decat pe hyo si e mai usor sa (re)vinzi o honda decat un hyo. pozitia e super,motocicleta e ingusta , extrem de manevrabila.

p.s.: nu vezi rotile cand mergi,iar de aplecat poti sa o faci fara mila atata timp cat ai asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu dar este honda :)

Pai si Hyosung ce e? Hyosung...

Serios vorbind , tot Honda am ales si eu .

Parerea mea ca nu se compara Hyosung cu Honda .... mai mergea comparat cu un Rieju , Kymco dar cu Honda ... :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Am ales honda pentru ca o am.

Te distrezi mai bine pe un cbr 125 prin oras decat pe hyo si e mai usor sa (re)vinzi o honda decat un hyo. pozitia e super,motocicleta e ingusta , extrem de manevrabila.

p.s.: nu vezi rotile cand mergi,iar de aplecat poti sa o faci fara mila atata timp cat ai asfalt uscat.

Eu decat sa am cbr 125 prefer sa am o bicicleta. :lol: .Nici daca nu as avea bani si mi-ai oferi un cbr nu l-as accepta.Mi-ar fi rusine :agree:.Bicicleta carenata ar striga lumea dupa mine :)

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu decat sa am cbr 125 prefer sa am o bicicleta. :lol: .Nici daca nu as avea bani si mi-ai oferi un cbr nu l-as accepta.Mi-ar fi rusine :agree:.Bicicleta carenata ar striga lumea dupa mine :)

 

bine

 

edit: m-am uitat la avatarul tau si am observat ca la tine singurul lucru care conteaza este look-ul ,cel putin cat este vorba despre motoare,echipamente etc.

 

edit2: +numar cu initiale ,combinate cu restul("edit","limbaj","gandire") => fitzzzzeee. Oricum ,ma bucur pentru tine ca esti fericit . Nu m-as supara sa am un rs125 ,echipament full asortat perfect, numar cu intiale , dar nu as adauga la toate astea orgoliu nesimtit. Doar sunt motociclist pentru mine nu pentru altii .

 

Initial vroiam sa scriu doar "bine" ... whatever . Sal

 

edit : m-am uitat la member no. tau si am observat ca ai si 125 2009 :| Sa ti-o mai zic si pe aia cu intorsul castii in cap , cu cbr-ul meu tie ? Nu ... totusi sa ma abtin pentru ca nu te cunosc,cine stie cat de experimentat esti.

 

last edit : sa mai zic de semnatura ta scrisa cu rosu ? Cata dorinta de afirmare.

Esti fitzzza pe 2009 si esti fericit.

Editat de Danyr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
bine

 

edit: m-am uitat la avatarul tau si am observat ca la tine singurul lucru care conteaza este look-ul ,cel putin cat este vorba despre motoare,echipamente etc.

 

edit2: +numar cu initiale ,combinate cu restul("edit","limbaj","gandire") => fitzzzzeee. Oricum ,ma bucur pentru tine ca esti fericit . Nu m-as supara sa am un rs125 ,echipament full asortat perfect, numar cu intiale , dar nu as adauga la toate astea orgoliu nesimtit. Doar sunt motociclist pentru mine nu pentru altii .

 

Initial vroiam sa scriu doar "bine" ... whatever . Sal

 

edit : m-am uitat la member no. tau si am observat ca ai si 125 2009 :| Sa ti-o mai zic si pe aia cu intorsul castii in cap , cu cbr-ul meu tie ? Nu ... totusi sa ma abtin pentru ca nu te cunosc,cine stie cat de experimentat esti.

 

last edit : sa mai zic de semnatura ta scrisa cu rosu ? Cata dorinta de afirmare.

Esti fitzzza pe 2009 si esti fericit.

Daca eram asa fitza nu mai mergeam cu carenele sparte.Era acelasi pret si la echipament albastru sau negru deci de ce sa nu-mi iau ce se asorteaza? :cheers: .Mi se pare normal sa am numar preferential.Ce-i drept conteaza foarte mult cum arata motorul sa vezi ce fel il fac la iarna :cheers: .Care ar fi problema ta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca eram asa fitza nu mai mergeam cu carenele sparte.Era acelasi pret si la echipament albastru sau negru deci de ce sa nu-mi iau ce se asorteaza? :cheers: .Mi se pare normal sa am numar preferential.Ce-i drept conteaza foarte mult cum arata motorul sa vezi ce fel il fac la iarna :cheers: .Care ar fi problema ta?

Ti-am zis ,mai citeste o data.

 

edit : hai ca te ajut eu --> "dar nu as adauga la toate astea orgoliu nesimtit. Doar sunt motociclist pentru mine nu pentru altii . "

 

edit2: pe cine minti tu ca ai ales intai echipamentul si dupa culoarea ? =))

Editat de Danyr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Trebuie sa recunosc..Daca as fi mers numai prin oras, mi-as fi luat CBR sau un SM ceva. In schimb, am ceva km pe hyosung si sincer, nu am avut nicio problema cu el. Deci, nu vad de ce m-ar deranja ca scrie HYOSUNG pe rezervor.

Nu e tocmai urata, suna frumusel si pozitia e foarte buna. Marele dezavantaj ar fi ca e cam grea pentru motorasul ala de 125, dar nu m-a facut niciun cbr pana acum, sa o dam in termeni de boulevard:D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...