Sari la conținut

Sorin Patru, Accident Mortal Sibiu


crazyahmed
 Share

Postări Recomandate

DJ Claude Daniel Daniel: Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe cel care a fost ' Sorin Patru '

big star: cine e ala ma ?

DJ Claude Daniel Daniel: un prieten ma din cisnadie , a murit aseara in accident de motor

DJ Claude Daniel Daniel: o mierlit un tovarash de`alu mihai

 

asta este discutia cu un amic pe mess. stie cineva mai multe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DJ Claude Daniel Daniel: Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe cel care a fost ' Sorin Patru '

big star: cine e ala ma ?

DJ Claude Daniel Daniel: un prieten ma din cisnadie , a murit aseara in accident de motor

DJ Claude Daniel Daniel: o mierlit un tovarash de`alu mihai

 

asta este discutia cu un amic pe mess. stie cineva mai multe?

 

prima idee care imi vine in cap este sa continui discutia cu dj claude daniel daniel ca in mod sigur el stie mai multe.

 

sau era doar un test, vroiai sa vezi daca stim si noi ceea ce tu stii deja?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca e adevarat... sad.gif sad.gif sad.gif :angryfire: :angryfire: :baldy:

Sorin , un baiat din Cisnadie s-a ''dus'' joi seara. Din cate am auzit... din cauza unui caine care trecea strada. Va spun din auzite, dar din mai multe parti. Baiat bun,l-am cunoscut, chiar mi-a vandut un costum...

 

Cine stie mai multe rog sa scrie

 

:angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte trist dar adevarat, sorin a fost un baiat de treaba si avea doar 26 de ani... si eu va spun din auzite ca a incercat sa evite un caine si a fost aruncat de pe moto (R6) exact in locul in care era o teava de gaz , asta se pare ca i-a fost fatala, i-a provocat hemoragie interna iar dupa 2 ore a murit la spital :angryfire:((( i

 

...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu fratilor, ma cutremur. Si eu am dat ieri intr-un caine frontal, la 140 de km la ora, abia am reusit sa redresez ghidonul care mi-a voblat, eram si cu fata in spate. Cainele a murit pe loc, marele noroc a fost ca era pui, nu era un dulau.

 

Odihneasca-se in pace, condoleante familiei si prietenilor. :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...