Sari la conținut

Scootere


Postări Recomandate

Salutare tuturor! :angryfire:

 

Am tot cautat pe forum, aici la clasa 125 despre scootere, pentru ca la vara sau vara viitoare vreau sa trec de la 50, la 125, dar tot scooter :angryfire:. Cam ce scooter ar fi bun in toate privintele (putere, fiabilitate, consum, etc)?

Am auzit de Aprilia Leonardo cum ca ar fi bun. Stie cineva cate ceva despre el sa imi dea si mie niste detalii?

Mersi tuturor pentru eventualele raspunsuri.

 

A...si sa nu uit. Nu vreau sa vina unul cu texte de genu: "Daca tot treci la 125, de ce nu iti iei un motor?". Pentru ca nu vreau :baldy:. Si nu vreau pentru ca: nu imi trebe viteza "supersonica", vreau ceva cat de cat practic, pentru ca imi place sa fac drumuri mai lungi, si pentru ca imi place sa am loc sa imi pun o casca, o haina sau alte chestii sub sa.

 

Mersi! :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! :angryfire:

 

Am tot cautat pe forum, aici la clasa 125 despre scootere, pentru ca la vara sau vara viitoare vreau sa trec de la 50, la 125, dar tot scooter :baldy:. Cam ce scooter ar fi bun in toate privintele (putere, fiabilitate, consum, etc)?

Am auzit de Aprilia Leonardo cum ca ar fi bun. Stie cineva cate ceva despre el sa imi dea si mie niste detalii?

Mersi tuturor pentru eventualele raspunsuri.

 

A...si sa nu uit. Nu vreau sa vina unul cu texte de genu: "Daca tot treci la 125, de ce nu iti iei un motor?". Pentru ca nu vreau :baldy:. Si nu vreau pentru ca: nu imi trebe viteza "supersonica", vreau ceva cat de cat practic, pentru ca imi place sa fac drumuri mai lungi, si pentru ca imi place sa am loc sa imi pun o casca, o haina sau alte chestii sub sa.

 

Mersi! :angryfire: :angryfire:

 

 

Sal...poate inainte sa deschizi un topic te uitai mai bine pe forum ca de aia exista sectiunea !!!SCOOTER MANIA!!! No offence...Data viitoare cauta mai bine sectiunea in care sa postezi. :baldy:

 

Asfalt uscat tuturor! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...